Şimdi Ara

Nokia en ucuz Android telefondan daha ucuza Windows Phone telefon sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
20.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia en ucuz Android telefondan daha ucuza Windows Phone telefon sunacak

Microsoft ile işbirliğine giden ve endüstri tarihinin en büyük geri dönüşlerinden birini gerçekleştirmeyi hedefleyen Nokia, pazar payını farklı fiyat ve ürün segmentlerinde çok sayıda yeni model sunarak arttırmayı planlıyor. Aynı Nokia tepe yöneticisi Stephen Elop gibi çok uzun  süre Microsoft için çalıştıktan sonra Şubat ayında Kuzey Amerika satış yöneticisi olarak Nokia'da göreve başlayan Chris Weber dikkat çekici bazı açıklamalarda bulundu.

Yol haritasına sadık kalacaklarını ve Windows Phone 7'li ilk telefonu bu yıl içerisinde pazara sunacaklarını söyleyen Weber, buna rağmen hazırlıkları süren diğer pek çok modelin 2012 ile birlikte tüketicilerin beğenisine sunulacağını söyledi. Farklı fiyat segmentlerini hedeflediklerini ve en ucuz Android telefondan daha ucuza Windows Phone telefon sunacaklarını da kaydeden Weber'in açıklamalarına bakılırsa Nokia sadece Windows Phone telefonlar ile sınırlı kalmayacak ve Microsoft'un platform stratejisine de adapte olacak.

PC, tablet ve telefonlar için tek bir ekosistem planlayan Microsoft'un bu stratejisinden yola çıkarak Nokia'nın Windows 8'li tablet bilgisayar sunması da sürpriz olmayacaktır.

• nokia çok iyi geliyor, bence hedeflediği 2 milyon oranını bile geçebilir.
  • istediği kadar sunsun nokia microsoft ile kendini bitirdi zaten.ne zaman stabilite ve uyguluma yönünden androidi yakalar o zaman belki bişeler yapabilir.Onun haricinde kendini kurtarmak için ucuza satma politikasından başka ibaret değil ama ancak işletim sisteminden anlamayanlar alır diye düşünüyorum.
  • Daha ucuz çıkarırlar wifi, 3g, teetring, 2" ekran, düşük batarya, resesif dokunmatik, gibi özellikler olmadığında neden olmasın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

istediği kadar sunsun nokia microsoft ile kendini bitirdi zaten.ne zaman stabilite ve uyguluma yönünden androidi yakalar o zaman belki bişeler yapabilir.Onun haricinde kendini kurtarmak için ucuza satma politikasından başka ibaret değil ama ancak işletim sisteminden anlamayanlar alır diye düşünüyorum.

İşletim sistemi daha çıkmadı bile. Kötü olduğunu nerden biliyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohanCruyff14

quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation istediği kadar sunsun nokia microsoft ile kendini bitirdi zaten.ne zaman stabilite ve uyguluma yönünden androidi yakalar o zaman belki bişeler yapabilir.Onun haricinde kendini kurtarmak için ucuza satma politikasından başka ibaret değil ama ancak işletim sisteminden anlamayanlar alır diye düşünüyorum.
    İşletim sistemi daha çıkmadı bile. Kötü olduğunu nerden biliyosun?

sence mantıklı düşününce windows mobile iyi iş yapacağını sanıyormusun? windows mobile htc serisi ile yükseldi ve sonra tekrar düştü çünkü daha iyi alternatifler var ios yada android bu kadar basit.ha ne zaman microsoft adam akıllı çalışır uygulama yönünden zenginleştirir o zaman belki.
  • önce şu n8 i 600 tl ye çek be arkadaş galaxy ace daha iyi n8den o durumdalar!

• nokia ve ucuzluk hiç yakışmıyor birbirine

sen kendi malın olan symbianlı telefonunu dahi ucuza satmazken

elin winmo sunu nasıl ucuza satacaksın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die_caprio -- 13 Ağustos 2011; 15:47:16 >
  • 100 liraya satar ama maketini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

istediği kadar sunsun nokia microsoft ile kendini bitirdi zaten.ne zaman stabilite ve uyguluma yönünden androidi yakalar o zaman belki bişeler yapabilir.Onun haricinde kendini kurtarmak için ucuza satma politikasından başka ibaret değil ama ancak işletim sisteminden anlamayanlar alır diye düşünüyorum.

Android ve stabilite vay canina :D
    Wp7, Android'den çok daha stabil bir tek uygulama sıkıntısı var. Ve marketi de android gibi olacaksa hiç olmasın bence, tam bir çöplük. Adamlar ios i geçe bilmek için önüne gelen uygulamayı markete koyuyorlar :D Google'da inşallah yakın bir zamanda markete el atar. Kaliteli uygulamalar olsun, az olsun öz olsun..
  • bu sitede şu iki insan türüne ne kadar konuşursan konuş bir türlü anlamıyor
    1.si)applefanları
    2.si)nokianın hala battığını ve microsoft ile anlaşmasının bişey değiştirmeyeceğini ilan edenler

anlamıyorlar kardeşim...
  • Yapmasına yapar da günümüz akıllı telefon standartlarının altında kalır. İroniye bak, bir zamanlar "Android'li telefon üreticileri, ısınmak için pantolonuna işeyen Finli çocuklara benziyor" diyen Nokia şimdi Android ile yarışmak için çırpınıyor.
  • Bu bu tarz cihazların ucuz olabileceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuavo15

bu sitede şu iki insan türüne ne kadar konuşursan konuş bir türlü anlamıyor
    1.si)applefanları
    2.si)nokianın hala battığını ve microsoft ile anlaşmasının bişey değiştirmeyeceğini ilan edenler

anlamıyorlar kardeşim...

kesinlikle katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Servin

quote:

Orijinalden alıntı: kuavo15bu sitede şu iki insan türüne ne kadar konuşursan konuş bir türlü anlamıyor1.si)applefanları2.si)nokianın hala battığını ve microsoft ile anlaşmasının bişey değiştirmeyeceğini ilan edenleranlamıyorlar kardeşim...
    kesinlikle katılıyorum.

yahu istatistikler konuşuyor madem windows mobile bu kadar stabilitesi iyi uygulama çıkarmalarıda iyi olur. ayrıca androide bu kadar laf atıyorsunda dünyada ios ile birlikte o kadar kullanan insan gerizekalı mı? Nokia'yı kurtarsa kurtarsa Meego kurtarabilirdi onuda kendileri mahvettiler ve kimse bana bu windows mobile ile kurtaracağını iddaa etmesin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Servin

quote:

Orijinalden alıntı: kuavo15bu sitede şu iki insan türüne ne kadar konuşursan konuş bir türlü anlamıyor1.si)applefanları2.si)nokianın hala battığını ve microsoft ile anlaşmasının bişey değiştirmeyeceğini ilan edenleranlamıyorlar kardeşim...
    kesinlikle katılıyorum.

zaten burada 1 ay takılan birisi bile anlar bu insanları artk yapıcak birşey yok

telefonum yok şuanlık hiçbir markanınyanlısı değilim ama gidip sen n8 i 1200 den cıkartır ve dusurmezsen . sonrasda tahminimce 1500 tl ye türkiyede n9 u çıkartırsan demezlermı nokia ben senin .
  • Hedefsizliğin böylesi. Sözde amiral gemisi cihazları taşıyacak olan platformda sunulacak ürünlerin arasında, en ucuz android cihazdan bile ucuz olan cihazlar olacak. İroniye bakar mısınız. Diğer fiyat aralıklarında ne satılacak merak ediyorum. Hepten çorbaya çevirdiler işi. Adam akıllı bir duruş sergileyemiyorlar.
  • olayı özetlemek gerekirse.Nokia Meego ile gerçekten hedeflediğinin çok çok üstünde piyasa yapabilirdi geliştirerek.Windows Mobilel ile çok zor. durum böyle olunca yok nokianın fanıymıs bilmem neymiş.Olacakları söyleyince anti fan felan oluyorsun bu forumda da yeni moda oldu.
  • nokia bence artık tablet dünyasına girsin 3 sene oldu ...
    exper bile var ..
    nokia yok..
  • winmo 7 için en az 1 ghz işlemci şartı var. o zaman 400-500 tlye 1 ghz işlemcili telefonlarımız olacak demektir. birde android port ettik mi tadından yenmez...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.