Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Mini Pro, İngiltere'de 239,99 Pound'dan satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Sony Ericsson'un Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemi ile kızaklı QWERTY klavye donanımını bir araya getiren modeli Xperia Mini Pro, İngiliz teknoloji meraklılarıyla sim kilitsiz olarak 239,99 Pound (~697 TL) fiyat etiketiyle buluştu. Xperia Mini Pro aynı zamanda T-Mobile tarafından 24 aylık sözleşme karşılığında ayda 25,54 Pound'a (~74 TL) bedavaya verilirken, Vodafone tercih edildiğinde 18 aylık sözleşme karşılığında  ayda 26 Pound (~75 TL) ödenerek telefon bedavaya alınabiliyor.

1 GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8255 işlemciden, 512 MB RAM'den ve Adreno 205 grafik biriminden güç alan Xperia Mini Pro, dört band GSM şebekesi ile HSPA alt yapısı desteği, 3.0-inç 320 x 480 piksel dokunmatik kapasitif ekran, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, 3.5 mm kulaklık girişi, 5 megapiksel kamera, led flaş, otomatik odaklama, 720p video kaydı, görüntülü konuşma için VGA kamera, RDS'li FM radyo ve 1200 mAh bataryaya ev sahipliği yapıyor.

• gelse de alsak .
  • xperia arc a 1 gb -1 de ram kombinasyonu yapılsaydı o telefon kasmaz ve kullanımı ve şıklıgı çok güzel olurdu ah sony ah
  • 512 ramle kasıcak mı sanki ?
  • TÜRKKİYE YE NE ZAMAN GELCEĞİ HAKKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI?
  • bu adamlar gerçekten telefon üretmeyi biliyor
  • Bunun qwerty klavyesiz versiyonu yani Xperia Mini'den bir haber yok mu acaba ?
  • Klavye nedense bende pek ilgi çekmiyor.Onun dışında tasarım güzel duruyor.
  • İyi iş çıkarmışlar. Ama Sony Ericsson'da pazarlama çok kötü. Şuan telefon satışlarında ilk 3'te olmalıydı bu kalite ile.
  • bunu bu verdiğiniz linkten nasıl alabiliriz
  • BU TELEFONU ŞU VERİLEN LİNKDEKİ SİTEDEN NASIL TEMİN EDEBİLİRİZ EDİLDİĞİNDE TÜRKÇE DESTEK OLAYINI MARKET OLAYINDAN HALLEDİLEBİLİR Mİ TEŞEKKÜRLER
  • yarin 70 euro ya aluyorum.. istedigim gibi cikar umarim
  • güzelmiş
  • Seneye gelir Tr'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone
    yarin 70 euro ya aluyorum.. istedigim gibi cikar umarim

Bende klavyesiz olanı bekliyorum. Yorumlarını bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnkry -- 15 Ağustos 2011; 10:30:27 >
  • bende klavyesiz olanını beklemedeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.