Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkaygen

dizi nasıl izleyenler tavsiye ediyor mu?tavsiye ederseniz tüm bölümleri hd indirmeyi planlıyorum..

dizi süper ama konusu bekledigim gibi cıkmadı

her bolumde farklı kişiler farklı hikaye bekliodum yani her bolumu 40 dk lık farklı korku filmi gibi

ama sen başla tek kelimeyle SÜPER
  • Bölüm 5 web-dl tam uyumlu altyazı bulamadım ortalara doğru iyice zamanı kayıyor.Elinde olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

quote:

Orijinalden alıntı: berkaygen

dizi nasıl izleyenler tavsiye ediyor mu?tavsiye ederseniz tüm bölümleri hd indirmeyi planlıyorum..

dizi süper ama konusu bekledigim gibi cıkmadı

her bolumde farklı kişiler farklı hikaye bekliodum yani her bolumu 40 dk lık farklı korku filmi gibi

ama sen başla tek kelimeyle SÜPER

şuan takip ettiğim dizler mentalist ve dexter, umarım benzer kalitede bir yapımdır.
  • ilk bölümü izledim.konusu gerçekten çok ilginç.

ama pek ısınamadım diziye,devam edip etmeme konusunda kararsız kaldım.acaba 2. sezon onayı falan aldı mı dizi?
  • quote:

T®an©e Addi©T ilk bölümü izledim.konusu gerçekten çok ilginç.

ama pek ısınamadım diziye,devam edip etmeme konusunda kararsız kaldım.acaba 2. sezon onayı falan aldı mı dizi?

İlk başta bana da aynısı olmuştu nasıl bir dizi demiştim ama sardı sonra beni :) ayrıca 2.sezon onayı aldı yani 2 . sezon olacak .
  • bi kere dizi süper değil o kesin yani bu dizi kimsenin number 1 ı olmaz o kesin. ama izleniyo işte.
  • İlk 3 bölümü izledim; konu, olaylar falan klişe gibi.
    Devam etsem mi bilemiyorum.
    4. bölümü de izlerim sonrası artık duruma göre.
  • sezonun en iyi dizisi
  • Diziyi indiriyorum şimdi umarım beklediğim gibi çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

bi kere dizi süper değil o kesin yani bu dizi kimsenin number 1 ı olmaz o kesin. ama izleniyo işte.

bu sezon benim number oneım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

bi kere dizi süper değil o kesin yani bu dizi kimsenin number 1 ı olmaz o kesin. ama izleniyo işte.

bu sezon benim number oneım

pardon o zaman bana öyle geldi ama tabiki görüşler farklıdır.
  • Flash forward ve dexterdan sonra en merak ettiğim dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gsga

İlk 3 bölümü izledim; konu, olaylar falan klişe gibi.
    Devam etsem mi bilemiyorum.
    4. bölümü de izlerim sonrası artık duruma göre.

Devam etme yönünde bir karar aldım ve şu an güncele yetiştim.
    Son bölümler çok iyiydi.

Ama bazı sıkıntılar var gibi.

Ölenlerin bazıları ölürken aldıkları yaralarla gözükürken bazıları da sapasağlam gözüküyor. Bu olayı da açıklarlar umarım.
  • B9:

Yavaş yavaş olaylar çözülmeye başlandı. İlk bölümlerdeki korkutma olayı artık yok, bunun için uğraşmıyorlar da. Olayı Deccal'a bağlayacakları hiç tahmin etmemiştim. İyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum, konu bir yerde tıkanacak gibi duruyor sanki.

11. bölümün ismi Birth. Asıl olay orada kopacak sanki.
  • ben de izlemeye başladım bu diziyi şimdilik 3 bölüm izledim ve fena deilmiş, son bölümlerin de daha çok beğenildiğini düşünürsek devam etmeye değer görünüyor. .
  • Dizinin reytingleri gayet iyi seviyede ama sanki sıkıcı olmaya başladı. Son bölümü daha yeni izledim. İlk bölümlerde ki gibi merak ettirmiyor artık. Nedeni bilinmemekle beraber bir şekilde izliyorum.

Yılanın başı yaşlı sarışın kadın. Ne güzel Ermeni adam evin her tarafını yıktırıp yeniden restore edecekti. Adamın kuyusunu kazdı. İlerleyen zamanlarda o adamı da görebiliriz. Doktor Ben artık normal görüyor. Her defasında acıyordum adama, iyi oldu bu.

Deccal mı? Yok artık. Bu diziyle bunun ne alakası varmış?
    Kıyamet olayları olmaz umarım. İyice Supernatural'e dönecek.

Yalnız bölümün son sahnesinde Tate'i "şeytan" olarak addettiler ki, kütüphane'de yaptığı katliam şeytan olduğunu doğrular nitelikteydi.
    Vallahi olayların buraya geleceğini tahmin etmemiştim. Şeytan işin içine girerse dizi daha zevkli olabilir.

Yukarıdaki spoiler'dan sonra dizinin ilk bölümlerindeki heyecanı yaşamaya başladım.
  • İnanılmaz bi bölümdü !
  • 10. Bölüm en iyi bölümler arasına girer. :) Soluksuz izledim.
  • mistik konuları sevenler için ideal 10 bölümü de izledim izlemeye devam ;)
  • 10.bölüm gerçekten harikaydı.

Sineklerin kaynağı Violet'in cesetiymiş ve ölmüş. Senaristler çok şaşırttı. Neler dönmüş...

9.bölümde konunun ana kaynağına inmişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.