Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarah Paulson'un sahnelerinin çekimi 12-15 saati bulabiliyormuş, sol tarafında hareket eden sahte bir kafa varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Sarah Paulson'un sahnelerinin çekimi 12-15 saati bulabiliyormuş, sol tarafında hareket eden sahte bir kafa varmış.

tam eziyet ama değer.sonucta baş karakter.
  • Palyaçonun makyajını da fena yapmışlar
  • Güzel başladı da, umarım böyle devam edecer. Bu dizide finali becerememe gibi bi sorun var malum.

Palyaço harika olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Güzel başladı da, umarım böyle devam edecer. Bu dizide finali becerememe gibi bi sorun var malum.

Palyaço harika olmuş.

giriş gelişme güzelde finalde harbiden sıkıntı oluyor. sanki zaman kalmamış gibi kestirip atıyolar bazı şeyleri.
  • bu sezondan hiç ümitli değilim geçen sezon ki gibi başladı çünkü ki onun ne kadar kötü bi sezon olduğu aşikardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Güzel başladı da, umarım böyle devam edecer. Bu dizide finali becerememe gibi bi sorun var malum.

Palyaço harika olmuş.

giriş gelişme güzelde finalde harbiden sıkıntı oluyor. sanki zaman kalmamış gibi kestirip atıyolar bazı şeyleri.

Aynen. Finali beceremiyor bu dizi. Umarım düzelir bu sezon.

• Dizi, 5.sezon onayını aldı.
  • Ben açılışı pek beğenmedim. 3. sezondan sonra beklentiyi zaten düşürmüştüm ama yine de pek hoşuma gitmedi.
    Ayrıca 5. sezonda Jessica Lange galiba yok. Kaliteyi daha da düşecek gibi.
  • Dizinin korku öğeleri nasıl? Böyle refleksler üzerinden mi gidiyor yoksa psikolojik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Dizinin korku öğeleri nasıl? Böyle refleksler üzerinden mi gidiyor yoksa psikolojik mi?

pskolojik gidiyor sanırım. korkacak bir şey yok. güzel işte yaz izle gitsin. sezonlar bağımsız. yani şimdiki sezondan başlayabilirsin.
  • Aynı kişiler farklı sezonlarda farklı karakterleri mi oynuyor bu dizide?
  • Aynen öyle her sezon farklı karakterler aynı oyuncular
  • Palyaço tek başına bile diziyi götürebilir. 3. sezondan sonra iyi geldi başlangıç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkykal

Aynı kişiler farklı sezonlarda farklı karakterleri mi oynuyor bu dizide?

Evet ama 2. sezondaki bir karakter 4. sezonda da aynı rol ve isimle yer alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Dizinin korku öğeleri nasıl? Böyle refleksler üzerinden mi gidiyor yoksa psikolojik mi?

Psikolojik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rarels

Ben açılışı pek beğenmedim. 3. sezondan sonra beklentiyi zaten düşürmüştüm ama yine de pek hoşuma gitmedi.
    Ayrıca 5. sezonda Jessica Lange galiba yok. Kaliteyi daha da düşecek gibi.

Jessica Lange ilk 3 sezonda da olduğu gibi 4. sezonda da var nasıl fark etmediniz ilginç doğrusu

American Horror Story: NYC | 11. Sezon

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    5. sezon demiş arkadaş, maalesef bu onun son sezonu olacak artık ciddi anlamda sıkılmış Jessica Lange :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

quote:

Orijinalden alıntı: mkykal

Aynı kişiler farklı sezonlarda farklı karakterleri mi oynuyor bu dizide?

Evet ama 2. sezondaki bir karakter 4. sezonda da aynı rol ve isimle yer alıyor.

Kim?

• Yeri gelmişken, bundan sonra bütün bölümler mi 55 dakika olacak yoksa sadece bu bölüme mi özgüydü?
    Hepsi böyle olsa ne iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.