Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittikçe 'ısınmaya' başladım ben bu diziye
    3 üncü bölümde dizi daha önce tahmin ettiğimden çok daha geniş bir alana yayıldı diyebilirim.Zira hikayedeki karakterler arasında ki zaman aralığına bakarsak araya daha neler girer neler
  • altyazı gelmemiş hala..
  • altyazı geldi..sağlam bölümdü... hele hizmetci var yaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

sarışın aslında ne azgın kadın ya

aksiyonu bundan bekliyom ben
    American Horror Story: NYC | 11. Sezon

American Horror Story: NYC | 11. Sezon

İŞ BİTİRİCİ BİR HANIM EFENDİ

• Gelecek bölümlerde Zachary namı diğer Sylar konuk olacakmış.
  • Gayet güzel bir bölümdü (Bu cadılar bayramı 2 bölüm halinde yapılmış).Dizi bence her bölümde 'üstüne koyarak' ilerliyor.Artık düzenli bir izleyicisiyim
  • Bir walking dead izleyicisi olarak hosuma gider mi ? bugün indirip bakacağım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

Bir walking dead izleyicisi olarak hosuma gider mi ? bugün indirip bakacağım...

Gitmesi lazım zira bence bu diziyede hem emek harcanmış hemde sürükleyici bir konu ve anlatıma sahip.Türüde seviyorsanız denemenizde fayda var.
  • İlk bölümü izledim ama dizinin hikayesi sarmadı bir türlü 2'nci bölümü izleme isteği bile oluşmadı.Terra Nova gibi ilk bölümünü izledikten sonra bıraktım
  • 4. bölümü şimdi izledim, dizi her bölüm gittikçe daha da güzelleşiyor
  • Bende 4.bölüm izledim. Dizide bir gizem var sizi sürüklüyor.:)

Beğendim. İzlemeye devam.
  • owww bayadır korku dizisi arıyordum konusu ilgimi çekti hemen indiriyorum yeap
  • 4 bölüm olmuş galiba. Dizi daha başındayken indirip izliyim bakalım beğenirsem devam ederim.
  • Sınav haftası nedeniyle dizilere ara verdim şimdi bunu boşversem mi boşvermesem mi yabancı dizilerden takip ettiğim çok az dizi kaldı.
  • 4. bölüm çok güzeldi merakla izlemeye devam
  • 1. bölümü izledim fazla sarmadı ama devam edicem bakalım.
  • indirip izleyim.ilk bölümü seversem takip ederim.
  • diziye başlamadım henüz fragmanlarda gördüm merak edip sorayım.o siyah olan adam neyin nesi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

diziye başlamadım henüz fragmanlarda gördüm merak edip sorayım.o siyah olan adam neyin nesi :D

soylersek zevki kalmaz, 2-3 bolum icinde tahmin edebiliyorsun ,direk vermiyolar zaten. 4 u bugun izleyecegim.Nefis dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

diziye başlamadım henüz fragmanlarda gördüm merak edip sorayım.o siyah olan adam neyin nesi :D

soylersek zevki kalmaz, 2-3 bolum icinde tahmin edebiliyorsun ,direk vermiyolar zaten. 4 u bugun izleyecegim.Nefis dizi.

hee tamam o zaman eyvallah sağolasın,okuldan çekeyim hemen :) iyi geceler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.