Şimdi Ara

GTA IV Evrim Geçirmeye Devam Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
6.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Grand Theft Auto IV ile harikalar yaratan mod yapımcıları durmak bilmiyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde yayınlanan videosu ile bizleri hayran bırakan bir görüntü modu bulunuyordu. iCEnhancer ismindeki bu mod oyunun kaplamalarından efektlerine kadar pek çok görselini değiştiriyor ve fotorealistik hale getiriyordu.

Şu günlerde iCEhancer modunun 1.3 sürümü geliştiriliyor. İşler biraz daha profesyonel hale gelmiş olacak ki yapımcısı artık çıkış tarihi de vermeye başladı. Bazı ufak düzenlemelerin yanı sıra görüntülerde çeşitli oynamalar yapılmış ve daha iyi gerçekçilik kazandırılmış. Ayrıca 1.3 sürümünde 6 farklı gece türü bulunuyor ve videoda sadece biri gösteriliyor. Tüm hava şartlarında gökyüzü farklı ve gerçekçi bulut hareketlerine sahipmiş.

GTA IV'ün gerçekçiliğinde kendi rekorunu geçmeye çalışan iCEhancer 1.3'ün 17 Ağustos'ta çıkacağını belirterek aşağıdaki videosunu izlemenizi öneririz (HD versiyonu için buradan). Modun 1.25 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

• çok uğraşılmış..arabalara bayıldım..2.48 deki new york manzarası gerçeğini aratmıyor...
  • Adamlar harika işler çıkarıyorlar. En güzel tarafı yamanın boyutu çok küçük ama verdikleri çok büyük :)
  • Hey maşallah, blur'un dibine vurulmuş, çözünürlük artırılmış, kaplamalar düzeltilmiş...

-Artık, "bu oyun mu yoksa gerçek mi?" diye soracak hale geliyoruz Yanlız baya optimizasyon bozukluğu var.
  • oyun king yaw :D
  • @avatar78

Optimizasyon sorunu yok aslında, onunla ilgili güncellemeyi haberin sonuna ekliyorum.

/Gökhan
  • Steam versiyonunda çalışıyor mu acaba? Bir bilginiz var mı?
  • videoyu izlemeden önce sayfadaki resmi gerçek sandım :D
  • Sorun bilgisayarda ise gayet iyi. Her ne kadar optimizasyon sorunu olmasa da bu grafiği 580 anca açıyor diye biliyorum.
  • video'da bazi yerlerde bu gerçek goruntumu dedim kendime gerçektende çok basarili olmus...
  • kendimi new yorktaymısım gibi hissettim.
  • hacı ciddi ciddi bu oyunu çalıştırmak için PC NİN ÖZELLİKLERİ TAM OLARAK NE OLMALI
  • Bence Rockstar bu modu yapanları çalıştırsın Rockstar'da
  • EFLC ye de oluyor mu bu mod.
  • agaçlar yine bi tuhaf ama mod gayet başarılı tek sorun patlayan bilgisayarlar
  • iCEnhancer bildiğim kadarıyla RAGE (Rockstar Advanced Game Engine)'ide kullanıyor. Sadece ENBSeries tabanlı bir yama veya uğraş değil. Her oyun firması bu tarz kaliteli işler yapan kişilere ufaktan destek olsa, birçok insan biryerlere gelebilir.
  • oyunun kendisi optimizasyon özürlü olmasaydı 9800 gt de oynardık bu grafiklerle...
  • Hep new york Bence Başka yerlerede yönelmeliler
  • 1.25te dof her zaman devreye girmiyor.Bazı zamanlarda kafasına göre aktif oluyor.Oyuna aa (köşe yumuşatma) özelliği de ekliyor ki bu çok ihtiyaç duyduğumuz bir özellikti.1.3 sürümünün kusursuz olmasını bekliyorum.
    Gelişmeleri merak edenler için facebook sayfası:
    http://www.facebook.com/icenhancer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 12 Ağustos 2011; 17:03:46 >
  • 1.25 i yükledim 1.20 ye göre bişey değişmemesinin yanında yaklasık 10 fps kadar düştü. 1.30 u da deneyelim bakalım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.