Şimdi Ara

Logitech'den Galaxy Tab 10.1 için klavyeli kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech'den Galaxy Tab 10.1 için klavyeli kılıf

Apple ile Samsung arasında devam eden patent ihlali kavgası dün yeni bir boyuta ulaştı ve Galaxy Tab 10.1 modeli Hollanda hariç Avrupa Birliği ülkelerinde tedbiren yasaklandı. Raflardan indirilen modeli sipariş veren müşterilere de paraları iade ediliyor. 

1 GHz çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 işlemci ve 1 GB RAM, Android 3.1 Honeycomb işletim sistemi, 10.1-inç 1280 x 800 piksel dokunmatik kapasitif ekran, 16 / 32 GB dahili bellek opsiyonları, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS ve 7000 mAh gelişmiş batarya özellikleri sunan Galaxy Tab 10.1 modeli dünyanın en ince tableti olma özelliği taşıyor.

Tabletin akibeti ile ilgili belirsizlik devam ederken aksesuar firmaları ise satışı devam edecekmiş gibi ürün hazırlamayı sürdürüyor. 

Tabletin fiziksel klavye eksikliğini gidermeyi amaçlayan Logitech, üretim ortağı ZAGG firmasına yaptırdığı hem klavye hem ekran koruması sunan yeni kılıfını satışa sundu.

Tabletin ön kısmını kapatan kılıf alüminyumdan imal edilmiş ve oldukça sağlam. Kılıfın iç kısmında ise tam bir QWERTY klavye bulunuyor. Klavyede kopyala-yapıştır kısayolları bulunuyor. Ancak klavye haricinde rakipleri gibi herhangi bir ek özellik sunmuyor. Ayrıca stand olarak da kullanılamıyor.

Kılıfın bir benzeri de iPad için satışa sunulmuştu.

Kılıftaki klavye Bluetooth üzerinden tablete bağlanıyor ve USB üzerinden şarj ediliyor. Kılıfın iç köşelerindeki dolgu maddesi düşmelere karşı kısmi koruma sağlıyor. Satış fiyatı 99.99$. 

• Apple a rağmen yükselen değer samsung!!
  • Hoş, tuzlu.
  • Amman logitec dikkat et ilk klıflı klavyede applenindir patentini çaldı diye senide mahkemey vermesinler ş.rr..siz herifler
  • bu ürünler glaxy tab alınabilir gbi olmuş asus eeepad transformers gbı artık netbooklar öldü gbi.bu satede tem tablet hem netbook kullnış oluoruz bnce iyi.
  • bunu yapsa yapsa Logitech yapardı zaten kılıf+klavye+stand bence çok yaratıcı ve kullanışlı olmuş
  • Beyler apple bunu hangi patent den dolayı yasaklattı ipad 2 den gayet şık arka tarafı çok güzel özellikkle ve yine samsung inceliğini konuşturmuş. Bence apple in etekleri tutuşuyor özür çürük elma :-)
  • Logitech yapmışsa gözü kapalı alınır o ücret verilerek.Kaliteli olduğuna kullanmadan eminim.Böyle ürünler görmek güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Logitech yapmışsa gözü kapalı alınır o ücret verilerek.Kaliteli olduğuna kullanmadan eminim.Böyle ürünler görmek güzel.

bencede kendi uzmanlığını günümüzün favori ürünlerine adapte etmeyi ve bu noktadada farkını ortaya koymayı iyi biliyor tebrikler Logitech.
  • nedense gaaxy tab alasım geldu bu urunle beraber netbooklara olan hevesın iyice kırıldı 1080p oynatamayan atomn555 li netbook muuu?? yoksa galaxy tabmı e biraz daha para verir galaxy tab alırınır yani. özellikle sureklı el altında bulundurulan klaye mause gbi şeylerde genelde ucuza kaçılır ama bence para harcanması gereken donanımlardan. komple logıtch kullnıyorum adamlar kalitesini konusturmuş yani her ürününde kablolu kabsoluz adamlar çalışıyor.
  • ürün güzel fakat tıpkı samsung ürünleri gibi fiyatı tuzlu. tablet piyasasında klavye olayı da moda olmaya balşadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

ürün güzel fakat tıpkı samsung ürünleri gibi fiyatı tuzlu. tablet piyasasında klavye olayı da moda olmaya balşadı.

haklısınız bncede kalvye popular ve bu fiyat değer bence çünkü iki ürünü aynı anda alıyruz hem br klavye hemde kılıf olan bir ürün bence fiyat o yuzden normal kimse tabletinin başıan kotu seyler gelsin istemez dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

Ancak klavye haricinde rakipleri gibi herhangi bir ek özellik sunmuyor. Ayrıca stand olarak da kullanılamıyor

iyi ama resimdeki üründe stand var ?
  • bu arada ürünü pek tutmadım arkadaşlar kaba ve metal kapaklı. orjinal kılıf + klavye tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

bu arada ürünü pek tutmadım arkadaşlar kaba ve metal kapaklı. orjinal kılıf + klavye tavsiyemdir.

Aynen... GAlaxy Tab 10.1 inceliği ile ön planda... Logitech bu ruha hakaret etmiştir...

İşte orjinal Samsung glaaxy tab 10.1 klavyeli koruma kılıfı fotoları :

Nerede satılıyor bilgi olan varsa şimdiden teşekkürler..

• Ben yurt disindan getirtecegim dileyenlerle beraber hareket edeiliriz
  • çok güzel çalışma olmuş
  • Samsungda applenin rüzgarına girdi gidiyor bakalım.
  • ii de arkadaslar bn logitechin sitesine baktim urunlerde sadece ipad2 icin korumali klavye gorebildim. Samsung icin olani goremedim bana link atarsaniz sevinirim tesekkurler,
  • Resimdeki orjinal klavyeli kılıf nerede satılıyor ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.