Şimdi Ara

Asus EeePad Slider video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
27.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farklı tasarımlı tabletleriyle ürünlerini diğer tabletlerden ayıran Asus'un Honeycomb işletim sistemli yeni tableti EeePad Slider'ı sizler için inceledik. Kızaklı klavye tasarımlı EeePad Slider merak edilen yönleriyle bu videoda.

• Video inceleme için teşekkürler
  • az önce başka bi sitede birisi incelemeye çalışıyordu ama beceremedi çocugun ilk incelemesi galiba.bunu izliyelim bide :D
  • apple bunada dava acar yakinda
  • O kadar ödül almışki ödüller sayfaya sığmıyor
  • asus tablette baya gözüme girid tasarımı çok hoşuma gitti farkli yaratıcı kullanışlı :)
  • çok beğendim.Harbiden güzel cihaz
  • transformer dan farkı çok fazla yok sanırım
  • videoyu simdi izledim. gercekden guzel cihaz yapmislar. uygun fiyattan gelirse cok is yapar.

fiziksel klavyede var, usb den harici diskde takilabiliyor. yani sadece internete gireyim, mail atayim, fotograf makinasindaki resimleri facebooka koyayim, diye cihaz alanlar icin super. cunku ayriyetten pc almalarina gerek kalmaz. butun islerini bu cihazla gorebilirler.
  • mouse kullanılabiliyormu sürf için
  • bu arada şimdi pil süresini öğredim ve 6 saatmiş, transformerın yanında oldukça düşük görünüyor
  • Dokunmatik Notebook gibi birşey olmuş.
  • Güzel bir cihaz olmuş ama biraz kalın sanki, hem ses çıkışını araya koymalarıda pek doğru olmamış bence.
  • Apple yakında kesin Asus'a da dava açacak kesin, demedi demeyin.
    Asus tablet olayında cidden çok iyi başlangıç yaptı. 2. Nesil ürünler nasıl olacak hayal bile edemiyorum. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

mouse kullanılabiliyormu sürf için

kullanılabiliyor. bluetooth mouse da kullanabilirsin usb de =)
  • EEpad Transformersin 2. nesilini bekliyorum ben.
  • Fiziksel klavyeyle harika olmuş. Netbook mu tablet mi diye kararsız olanlara ilaç gibi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

EEpad Transformersin 2. nesilini bekliyorum ben.

ne zaman çıkacağına dair söylentiler var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

Fiziksel klavyeyle harika olmuş. Netbook mu tablet mi diye kararsız olanlara ilaç gibi gelir.

şarjı 6 saat dayanmasa ilk fırsatta alırdımda . . . transformer ın sırf docksuz hali bide9.5 saat gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

Fiziksel klavyeyle harika olmuş. Netbook mu tablet mi diye kararsız olanlara ilaç gibi gelir.

şarjı 6 saat dayanmasa ilk fırsatta alırdımda . . . transformer ın sırf docksuz hali bide9.5 saat gidiyor

Bir blogda okumuştum. Nvidianın 4 çekirdekli işlemcisi olacakmış 3G ile birlikte.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.