Şimdi Ara

Aerocool'un oyuncu kasası XPredator beyazlara büründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
15.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Aerocool geçtiğimiz Kasım ayında pazara sunduğu XPredator oyuncu kasasında kozmetik güncellemeye giderek beyaz renk seçeneği de sunmaya başladı. XPredator White Edition olarak isimlendirilen yeni versiyon, bir önceki modelin kaslı görünümünü koruyor. 600 x 234 x 555 mm boyutlarında olan full tower formundaki kasa, 3.5-inç ve 5.25-inç boyutunda çok sayıda sürücüye aynı anda ev sahipliği yapabiliyor.

Üzerinde yer alan giriş panelinde üç adet USB 2.0, bir adet USB 3.0, ses/mikrofon ve eSATA portlarına yer verilen kasada ayrıca 6 adet fana kadar destek sunan entegre fan kotnrolcüsü de bulunuyor. Su soğutma sistemleriyle kullanıma hazır olarak gelen kasa 230x200mm boyutlarında ve 750rpm hızında iki fanla gelirken, üst kısımdaki fandan farklı olarak ön kısımdaki diğer fanda beyaz LED'lere de yer veriliyor.

Aerocool tarafından önümüzdeki ay içerisinde satışa sunulması beklenen XPredator White Edition'ın 129.90 Avro etiket fiyatıyla kullanıcıların beğenisine çıkması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Aerocool XPredator White Edition

• beyaz olunca ayrıntıları ortaya çıkmış kasanın. fena olmamış.
  • siyahımdan memnunum
  • çok iyi gözüküyor
  • beyler cosmos 1100 en serin kasa olarak biliniyor sitelerde ve tüm inceleme sitelerinde 9,7 den aşşağı puan almamış sizce bu xpredator mu cosmos 1100 mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 10 Ağustos 2011; 17:24:54 >
  • fena olmamış biraz etken bir rengi olmuş ama :D yinede güzel kasa ama predator serisinde ACER süperdir tek geçerim
  • Gelmiş geçmiş en güzel, en kullanışlı ve en fonksiyonel kasa bence xpredator.
  • Beyaz rengi kasaya ayrı bir hava katmış.
  • siyahından bende memnunum ama beyazı basit ve kalitesiz görünüyor.
  • 240lira gibi bi fiyattan ülkemize rahatla gelir kdv dahil
  • Gerçekten güzel olmuş, keşke başta 3 renk seçeneğiyle satışa çıksaydıda beyaz olanını alsaydım.
  • bende şu anda aerocool oyuncu kasası kullanıyorum 5 fanlı çok memnunum
  • Çok güzel olmuş, zaten beyaz kasalar çok klas gözüküyor. Bu kasaya mavi ledli fanlar takınca dahada güzel gözükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyot_eksikliği

beyler cosmos 1100 en serin kasa olarak biliniyor sitelerde ve tüm inceleme sitelerinde 9,7 den aşşağı puan almamış sizce bu xpredator mu cosmos 1100 mü ?

Cooler Master HAF X 942
  • Sihay kasadan sıkılanlar için güzel bir alternatif.
  • Artık tüm parçaların standart siyah renk gelmesi ile, beyaz gözümüze ne kadar farklı gelmeye başladı :)
    Hatırlıyorum da uzun zaman önce aldığımız cdrom/dvdromlar için siyah kapak arardık.
  • Beyaz renk yakışmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osooso148

quote:

Orijinalden alıntı: iyot_eksikliği beyler cosmos 1100 en serin kasa olarak biliniyor sitelerde ve tüm inceleme sitelerinde 9,7 den aşşağı puan almamış sizce bu xpredator mu cosmos 1100 mü ?
    Cooler Master HAF X 942

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcapfrog

Artık tüm parçaların standart siyah renk gelmesi ile, beyaz gözümüze ne kadar farklı gelmeye başladı :)
    Hatırlıyorum da uzun zaman önce aldığımız cdrom/dvdromlar için siyah kapak arardık.

Aynen ya.

Forumda konu bile açmıştım sanki nerede vardır diye. Bir şey değil tarif te edemiyordun ki yani. Yani sen ediyorsun da adam anlamıyordu bazen.

Yanlız üzüldüğüm nokta adam gibi bir mod malzemesi bulamıyoruz ya. Bir UV SATA kablo alacağım yok. Bir fan alacağız mübarek kabloları altından yapmışlar sanki 40TL. 4 lü soğuk katot ışık alacağız o da yok. Yani yok oğlu yok.

Neyse ben de UV ışığı kendim yapıyorum evde.

quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

beyaz olunca ayrıntıları ortaya çıkmış kasanın. fena olmamış.

Evet iyiki ben almışım şimdiden. Yoksa bir de siyah mı beyaz mı diye ikilemde kalacaktım.

Yanlız beyaz çabuk kirlenir. ama diğer yandan tozu siyah daha çok belli eder. Buyur buradan yak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 11 Ağustos 2011; 9:56:37 >

• Resmi görünce aklıma bu geldi

Ama kasa bu şekilde çok şık olmuş ben beğendim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.