Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Bostancı Vatan'da philips 9923 ve elektolux ı test ettım phılıps daha ıyı cekıyor gıbı geldı halıya tam yapıştı elektrolux bu konuda bıraz daha zayıf gibi durdu ama elektrolux un 5 yıl garantısı var ve oradakı satıcı bayan filtreleri yıkanıyor ve çekiş sistemi dyson la aynı yanı çekiş gücü düşmez vs dedi daha sonra içerenköy carrefoura geçtim oradak philips bayine gittim oradaki bayan 9923 de filtre degişmeye gerek yok filtre önündeki süngeri belli aralıklarla yıkayın tamam dedi
  • neo1036 kullanıcısına yanıt
    999 TL'ye garanti uzatma dahil mi?
  • Merhaba arkadaşlar süpürge arayışım devam etmekte hala , bütçem 1000 lira civarı toz torbalı olsun istiyorum , bosch süpürgeler hakkında kullanan veya bilgisi olan arkadasların yardımına ihitiyacım var iki model belirledim gibi tavsiye edermisiniz ;
    http://www.bosch-home.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/toz-torbal%C4%B1-elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/BGL8PRO1.html#tab2
    http://www.bosch-home.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler/elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/toz-torbal%C4%B1-elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/BGL8PERF5.html#tab2

• Halı performansı A en kötü B olan
    Sert zeminler A
    Sesi az çıkan
    Torbalı-torbasız farketmez.
    1500 lira bütçe ile tavsiye edeceğiniz bir model var mı?
    Yarın almam lazım
  • Hayir garanti uzatmaya ayrica 150 tl aldilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mieleden şaşmayın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Halı performansı A en kötü B olan
    Sert zeminler A
    Sesi az çıkan
    Torbalı-torbasız farketmez.
    1500 lira bütçe ile tavsiye edeceğiniz bir model var mı?
    Yarın almam lazım

Kendi mesajımı alıntılayım,

Vatan, teknosa falan gezdim bu gün. Dyson almaya karar verdim bir ara. 33mü 52mi neymis bu dyson derken makinayı bir çalıştırdım aman Allahım..çok fazla sesi çıkıyor. Maraton 9923 mü ne vardı. O esnada o da çalışıyordu. Mağazadaki çoğu sesi bastırdı doğal olarak sesten korkan kızım ağladı. (7aylık) almadan geri geldim.

Yardımcı olacak var mı? Ne almalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 21 Mayıs 2016; 15:40:59 >

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Philips FC9923/07 modelini yeni aldım. Hatta kargoya verilmesini bekliyorum. Yorumlarda çok sessiz olduğunu yazmış herkes. Benim de en önemli kriterlerimden birisi sessizlikti zaten. Yorumlarına göz atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

mieleden şaşmayın derim.

Tavsiye ederim miele yi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Electrolux Zuedeluxe
    Siemens VSQ8PET1
    Siemens 8SIL66A
    Philips FC9923
    Dyson Dc33

Bu 5 model arasında seçim yapmama yardımcı olabilir misiniz?
  • Eğer byük şehirlerde yaşıyor ve ulaşabiliyorsanız miele alınmalı. Ben 21 sene önce evlendiğimde almıştım. Hala ilk günkü performansıyla kullanıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miele alacaktım tam. Yurtdışı sitelerine bir bakayım dedim. Daha az enerji harcayan, daha sessiz modelleri var. Bizde herzamanki gibi en alt seri.. Totsl care d sınıfı enerji. Aynı makinanın a sınıfı enerjili olanı var mesela.. Markaya antipatim oldu almıyorum

• ben fakir cleano yu almanızı tavsite ederim emiş gucu 400w motor 2200w ısınınca kendini kapatıyo halı ile birlikte geliyor temizlik sonrası açtım baktım haznesine çokk toz vardı once eski süpürgemle süpürdum sonra onla eski makinemden fazla toz cıkardı 6 kg cok ağır deil ben aslım hastasıyom eski makinemde olduğu gibi süpürürken hapsurmadım hepa filtreli hepa 13 du galba motor ve hazne içindeki filtre [koruması hariç] yıkanıyo arka filtre yıkanmıyo 2014 model 400tl ye aldım kolay gelsin

• arkada?lar 750 1000 lira arasy süpürge alycam bu philipsin marathon serisi gözüme çarpty . Önerirmisiniz acaba ?

23 ile 24 arasındaki fark uzaktan kumanda ile triactivez başlıkmı sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 26 Mayıs 2016; 22:48:08 >
  • Süpürgeyi alan konuya uğramıyor sanırım :)
    Bosch bglpro1 toz torbalı süpürge aldım.
    Fc9923 alacaktım çekiş gücü daha iyiydi boschta. Ayrıca halı performansı onemli olduğu için boschu seçtim. A sınıfı halı. Malzemesi de daha kaliteli geldi bana.
    Fc9924ün kumandası ile ilgili çok şikayet var. Ayrıca makinadam ayar düğmesi yok. Sadece kumandada var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Süpürgeyi alan konuya uğramıyor sanırım :)
    Bosch bglpro1 toz torbalı süpürge aldım.
    Fc9923 alacaktım çekiş gücü daha iyiydi boschta. Ayrıca halı performansı onemli olduğu için boschu seçtim. A sınıfı halı. Malzemesi de daha kaliteli geldi bana.
    Fc9924ün kumandası ile ilgili çok şikayet var. Ayrıca makinadam ayar düğmesi yok. Sadece kumandada var.

Hayırlı olsun öncelikle , benimde almayı düşündüğüm bir model , kullandığınız zaman izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. aldığınız yer ve fiyat bilgisi verebilirseniz makbule geçer :)
  • eaglesss kullanıcısına yanıt
    N11 den 913liraya aldım.
    Mağaza 1100liradan 1 kuruş aşağı inmedi

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim , bugün bosch bayilerine gidip ürünü inceleyim , uygun fiyat verirlerse alırım bende.
  • eaglesss kullanıcısına yanıt
    Kargo teslim etmedi ürünü. Pazartesi günü deneyip yazarım.
    Bayiler inmiyor hocam. 10-15 lira gibi komik indirimler yapıyorlar. Toz torbalı-torbasız incelediğiniz başka modeller de var mi?Kıyaslama yapalım

• beyler merhaba ev diziyoruz evleneceğim nişanlım süpürgeyi bana bıraktı ve araştırma yapıyorum şimdi ben philipsin modellerine baktım motor gücü 650 wat diyor biri diyor çok iyi çekiyor biri diyor çekmiyor. bana 500 tl yi geçmicek torbasız hepa lı emiş gücü yüksek tercihen sesi az bir makina öneri istiyorum kafam beynim durdu :S . 2200 watlıkların çekiş gücü 350 diyor beni aştı bu
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.