Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toz hazneli olması şart olan orta halli bir süpürge arayışındayım. 700 TL'ye kadar bütçem var ancak yüksek emiş gücüne sahip olanlar e-f sınıfı; a sınıfı olanların çoğunun emiş gücünü bulamasam da düşük olduğunu tahmin ediyorum.
    Evimizdeki evcillerden dolayı süpürgeyi çok sık kullanacağım bu sebeple torba olayı beni çok yorar.
    Teknosadayken sadece şu süpürgeyi denedim ve hoşuma gitmişti.http://www.teknosa.com/urunler/115040694/samsung-vc15f50ukzctr-elektrikli-supurge

Ancak okudukça electrolux'ün de çok tutulduğunu gördüm. Electrolux SilentPerformer Cyclonic ZSPCCLASS için ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

Arkadaşlar, miele 8310 su sıralar mm de 600 tl ye satılıyormus.
    4 toz torbası+motor filtresi set olarak 20 tl ye satılıyor. baskada bir masrafı yok sanırım???
    alternatif olarak aklımda birde Electrolux Ultra Silencer Zusanimal+ var
    600 tl bandında daha iyisi var mı? siz hangisini önerirsiniz

sanırım başka öneri yok
    o zaman yarın bi mm bakayım
  • Merhaba arkadaşlar ben de siemens vsz6xtrm torbalı süpürgeyi aldım. Sesi halı modunda az seviyede. Parke ve sonraki modda baya yükseliyor. Zaten son güçte halı süpürmek zor. Saniyede 50 litre hava çekiyor. Fotoğraf ekleyeyim ben çok beğendim torbalı modeller arasında tavsiye ederim, ilgilenenler araştırsın.

1800w elektrik tüketimi
    4.5 ya da 5 litre toz torbası(emin değilim)
    Yıkanabilir filtreler
    Made in germany

Tanıtım filmihttps://youtu.be/2impOCsy27g

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 11 Şubat 2016; 12:07:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaladin kullanıcısına yanıt
    Mrb, eu etiketi bulunuyor mu, halı, parke ve filtre değerlerini gösteren? Bende siemens vsz6xtrm11 ve vsq8sil66a modelleri arasında kaldım. vsz6xtrm serisi daha eski sanırım fiyat olarak uygun ama eu etiketini bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arzum'un süpürgeleri nasıldır acaba? Media Markt'ta bakarken ar4009 modelini gördüm fena değil gibi 900w motor 250w emiş gücü varmış 299'a satılıyordu. Arçelik almaya karar vermiştim, bunu mu alsam diye düşünmeye başladım ama 250w yetersiz kalır mı? 270w emme gücündeki dik süpürgem yere bir hayli yapışıyor. Çoğu süpürge 1000w'ın altında. 400 liranın üstüne çıkmak da istemiyorum. Yabancı marka almak istemiyorum kararsız kaldım diyebilirim.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    siteye baktım arzum tüm süpürgelerini yenilemiş, önceleri en iyi modeli arzum ar-461 idi ...
  • Eski ürünleri yok, 3 adet torbalı model çıkarmışlar. Bugün bahsettiğim ar 4009 modelini aksesuarları takılmış olarak Teknosa'da teşhirde inceledim. 400 liralık bir cihaz için malzeme kalitesini yeterli bulmadım. Boru tutma yerinin malzemesi bile pek iyi değil, halı süpürme aparatı da aynı şekilde.

Baktığım Arçelik Tornado Flex malzeme kalitesi olarak daha iyiydi. Forumda çok önerilen Electrolux Ultrasilencer'ın plastiğini de pek beğenmedim. Dik süpürgemiz iyi çektiği için şimdilik onunla idare ediyoruz, 400 liraya kadar pek alternatif yok.
  • Kısacası arkadaşlar torbalımı iyi torbasız mı, sizden ricam hangisi iyi ise onu tavsiye etmenizdir ona göre alacağım bir tane, bütce 500 lirayı geçmesin,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Kısacası arkadaşlar torbalımı iyi torbasız mı, sizden ricam hangisi iyi ise onu tavsiye etmenizdir ona göre alacağım bir tane, bütce 500 lirayı geçmesin,

Aslında bu tercih kişiden kişiye değişir. Mesela ben torbasız modelleri beğenmedim. Çünkü hazneyi boşaltırken etrafa toz saçılması sorunu olabilir. Ayrıca tek siklonu bulunan torbasız süpürgelerden 2 markayı teşhirde inceledim tozun bir kısmı motor öncesi filtreye kadar ulaşmış. Hazne temizliğinden sonra bir de tozlu filtre temizliği yapmak bize göre değildi. Onun için toz torbalı (sentetik tek kullanımlık torbası olan) ve hepa filtresi olan 1400w ve üzeri bir makina alacağız. Evde sulu süpürge var hazne temizliği zahmetli ve emiş gücü yeterli değil. Siz de bu gibi durumları değerlendirip ihtiyacınıza göre bir süpürge seçebilirsiniz.
  • quote:

Kısacası arkadaşlar torbalımı iyi torbasız mı, sizden ricam hangisi iyi ise onu tavsiye etmenizdir ona göre alacağım bir tane, bütce 500 lirayı geçmesin,

ben philips fc-8657 aldım fena değil, size fc-9194 öneririm daha güçlü bir model turbo fırçası güzel ... fiyatı 500'dü ancak biraz artmış 500'ün üstüne çıkmış ...
    arzum ar-4001 modelini de inceleyin ... http://www.istanbulbilisim.com.tr/arzum-ar4001-cleanart-silence-pro-elektrikli-supurge-fiyati,182766.html
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/electrolux-ultraflex-classic-aaa-enerji-verimli-ve-performansli-fiyati,187994.html

Nasıldır önerirmisini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @
    enarr

Güçlü çekiş gücü olsun ve torbaya filan para vermek istemiyorum, ama torbasızlar zamanla sorun çıkarırsa torbalı olur,

@Bayberti

Siz kullandığınız ürünü alırken standartlarınız nelerdir üstat, ayrıca niye fina değil dediniz,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    benim olmazsa olmazlarım;
    1- turbo fırça muhakkak olacak
    2- toz torbası her yerde ve uygun fiyata bulunacak
    3- kullanıcı yorumları olumlu olacak

niye fena değil dedim; çünkü asıl istediğim ve aklımda kalan fc-9194 idi ... onu alamayınca bu otomatikman fena değil oldu ...
  • quote:

@
    enarr

Güçlü çekiş gücü olsun ve torbaya filan para vermek istemiyorum, ama torbasızlar zamanla sorun çıkarırsa torbalı olur,

@Bayberti

Siz kullandığınız ürünü alırken standartlarınız nelerdir üstat, ayrıca niye fina değil dediniz,

Çekişi güçlü bir süpürge istiyorsanız enerji tasarruflu olmayan bir cihaz almanız lazım. Piyasada genelde 650-850w arası torbasız cihazlar var. 850w Fakir Veyron'u denedim emme gücü bana yeterli gelmedi. Torbasız makinelerde de periyodik değişmesi gereken motor öncesi ve sonrası filtreler var, bazıları yıkanabiliyor böylece bir süre daha idare edebiliyor. Philips Ve Fakir'in 2400w torbasız cihazları vardı sonradan aynı modellerin tasarruflu modelleri çıktı, belki mağazalarda eski seriler de bulunabilir. Ben Arçelik Tornado Silence modelini düşünüyorum 1450w motor ile 430w emme gücü üretiyor, uygun bir zamanımda mağazada deneyeceğim. Bu olmazssa 1000w motor 300w emme gücü olan Tornado Flex modelini alabilirim.
  • Üstatlar arçelik,

Arçelik Tornado Silence,

modelimi yoksa,

fc-9194 mü,

@enarr

@@Bayberti
  • quote:

Üstatlar arçelik,

Arçelik Tornado Silence,

modelimi yoksa,

fc-9194 mü,

@enarr

@@Bayberti

fiyat avantajı arçelik'ten yana ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberti

quote:

Üstatlar arçelik,

Arçelik Tornado Silence,

modelimi yoksa,

fc-9194 mü,

@enarr

@@Bayberti

Evet 400 küsür liraya kadar satılıyor ayrıca arçelik olması parça bulunurluğundan daha kolay gibime geliyor, ama tek kafama yatmayan yanı enerji sınıfı f,
  • quote:

quote:

quote:

Üstatlar arçelik,

Arçelik Tornado Silence,

modelimi yoksa,

fc-9194 mü,

@enarr

@@Bayberti

Evet 400 küsür liraya kadar satılıyor ayrıca arçelik olması parça bulunurluğundan daha kolay gibime geliyor, ama tek kafama yatmayan yanı enerji sınıfı f,

enerji sınıfı süpürgede kafaya takılacak konu değil bence, önemli olan kullanıcı yorumları nasıl ...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Üstatlar arçelik,

Arçelik Tornado Silence,

modelimi yoksa,

fc-9194 mü,

@enarr

@@Bayberti

enerji sınıfı süpürgede kafaya takılacak konu değil bence, önemli olan kullanıcı yorumları nasıl ...

Valla bilmiyorum okumadım sadece fiyatına baktım ve sizlere sordum,
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.