Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electrolux Ultra Captic Zucdeluxe süpürgeyi bugün hb dan 899 liraya sipariş verdim yanındada ergorapido bedavaya geldi bu tarz torbasız süpürge düşünenlere iyi fiyat gibime geldi. Acaba doğru bir seçimmi yaptım genelde zucanimal önerilmiş bu daha üst versiyondur diyerek aldım ne farkı var pek bilmiyorum bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVANHOE

Electrolux Ultra Captic Zucdeluxe süpürgeyi bugün hb dan 899 liraya sipariş verdim yanındada ergorapido bedavaya geldi...

ikisi 899 liraya gerçekten bedavaya gelmiş, hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberti

arzum ar-461, ar-456 ve ar-476 modelleri iyi...tavsiye ederim, turbo fırçaları da var...
    ar-471 modelini ise mağazada incelediğimde toz haznesini uzun vadede pek sağlam ve kullanışlı bulmamıştım...

not: ar-476'nın fiyatı çok iyi bence kaçmaz...

@TurkeyStar

slm bayberti bikac gun icinde supurge alicam toz torbali olsun istiyorum philps 9194 u bekledim yaklasik iki aydir fiyati 550 altina inmedi ar 476 alinabilirmi emis gucu kactir tavsiye eder misiniz cevabiniz hayir ise 9194 philip garantisiyle en uygun nereden alabilirim tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabancı34

quote:

arzum ar-461, ar-456 ve ar-476 modelleri iyi...tavsiye ederim, turbo fırçaları da var...
    ar-471 modelini ise mağazada incelediğimde toz haznesini uzun vadede pek sağlam ve kullanışlı bulmamıştım...

@TurkeyStar

slm bayberti bikac gun icinde supurge alicam toz torbali olsun istiyorum philps 9194 u bekledim yaklasik iki aydir fiyati 550 altina inmedi ar 476 alinabilirmi emis gucu kactir tavsiye eder misiniz cevabiniz hayir ise 9194 philip garantisiyle en uygun nereden alabilirim tesekkurler

selam,
    arzum ar-461, ar-490, ar-456 ve ar-476 alınabilir iyi modeller...çekiş güçleri hepsinde aynı (450 watt)...
    turbo fırça yine hepsinde mevcut, ar-461 aralarında en sessiz olanı...

philips 9194 daha iyi ve şık bir model ancak aradaki fiyat farkı çok...neredeyse aynı çekim gücüne (philips 500 watt) sahipler ama 200-250 lira fark var...şu an en uygun fiyata carrefour'da görünüyor (499 lira)...https://www.carrefoursa.com/d/philips-fc9194-elektrikli-supurge

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yabancı34

quote:

@TurkeyStar

selam,
    arzum ar-461, ar-490, ar-456 ve ar-476 alınabilir iyi modeller...çekiş güçleri hepsinde aynı (450 watt)...
    turbo fırça yine hepsinde mevcut, ar-461 aralarında en sessiz olanı...

philips 9194 daha iyi ve şık bir model ancak aradaki fiyat farkı çok...neredeyse aynı çekim gücüne (philips 500 watt) sahipler ama 200-250 lira fark var...şu an en uygun fiyata carrefour'da görünüyor (499 lira)...https://www.carrefoursa.com/d/philips-fc9194-elektrikli-supurge

tesekkurler philips son kararim olucak...

• arkadaşlar 25 senelik arçelik elektrikli süpürgem Hakkın Rahmetine kavuştu. Bende ev için 300-350 TL yi geçmeyecek bir süpürge bakıyorum.Evde ihlasın yıkama makinesi var ama herzaman kullanımı kolay olmuyor.Acil durumlar ve günlük temizlik için kullanımı kolay toz torbalı ve kullanıpta memnun kaldığınız ürün tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiZoFReN_07

arkadaşlar 25 senelik arçelik elektrikli süpürgem Hakkın Rahmetine kavuştu. Bende ev için 300-350 TL yi geçmeyecek bir süpürge bakıyorum.Evde ihlasın yıkama makinesi var ama herzaman kullanımı kolay olmuyor.Acil durumlar ve günlük temizlik için kullanımı kolay toz torbalı ve kullanıpta memnun kaldığınız ürün tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum.

ben philips fc-8657 aldım memnunum, ayrıca yukarıda bahsettiğim arzum ar-461 / 490 / 456 ve 476 modelleri de iyi, fiyatları uygun...
  • quote:

Electrolux Ultra Captic Zucdeluxe süpürgeyi bugün hb dan 899 liraya sipariş verdim yanındada ergorapido bedavaya geldi bu tarz torbasız süpürge düşünenlere iyi fiyat gibime geldi. Acaba doğru bir seçimmi yaptım genelde zucanimal önerilmiş bu daha üst versiyondur diyerek aldım ne farkı var pek bilmiyorum bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

hayırlı olsun.
    çok çok uygun.
    sadece lityum şarjlı süpürge 400-500 liradır.
  • Teşekkürler. philips fc-8657 güzel bir seçenek gibi duruyor.Arzumlarda aklıma yattı.Filtresi, Toz torbası, yedek parça bulunabilirliği ve fiyatları bakımından hangisi daha uygun philips mi? arzum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiZoFReN_07

Teşekkürler. philips fc-8657 güzel bir seçenek gibi duruyor.Arzumlarda aklıma yattı.Filtresi, Toz torbası, yedek parça bulunabilirliği ve fiyatları bakımından hangisi daha uygun philips mi? arzum mu?

filtre, toz torbası, vb. fiyatları markalar arasında pek farketmiyor, ben 20'li torba setini 45'e aldım, arzum için de aynı...
    philips fc-8657...http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-kampanyali-phs1-toz-torbasi-adet-p-3944.html
    arzum ar-461...http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-kampanyali-fas7-toz-torbasi-adet-p-4681.html

• quote:

Electrolux Ultra Captic Zucdeluxe süpürgeyi bugün hb dan 899 liraya sipariş verdim yanındada ergorapido bedavaya geldi bu tarz torbasız süpürge düşünenlere iyi fiyat gibime geldi. Acaba doğru bir seçimmi yaptım genelde zucanimal önerilmiş bu daha üst versiyondur diyerek aldım ne farkı var pek bilmiyorum bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

dostum eminmisin hepsiburada sitesinde Electrolux Ultra Captic ZUCANIMAL MultiCyclone Sistemli Toz Torbasız Hepa Filtreli Elektrikli Süpürge fiyatı 899 lira. senin söylediğin Electrolux Ultra Captic Zucdeluxe süpürge 1198 lira üstelik ergorapido diye hediyede yok
  • Bugün icinde kisiye ozel boyle bir kampanya vardi sicak firsatlarada konusunu actim. öğleden sonra kampanya bitti heralde malesef devam etmiyor su anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: vur36

quote:

dostum eminmisin hepsiburada sitesinde Electrolux Ultra Captic ZUCANIMAL MultiCyclone Sistemli Toz Torbasız Hepa Filtreli Elektrikli Süpürge fiyatı 899 lira. senin söylediğin Electrolux Ultra Captic Zucdeluxe süpürge 1198 lira üstelik ergorapido diye hediyede yok

Dün saat 16 sularında,
    1199 olan fiyat, üye girişi yaptıktan sonra 899 tl olarak gösteriyordu.
    Üyelere özel fiyat.

• Dediğiniz süpürge bu mu bende 799 TL görünüyor.
     Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)
  • O süpürge listelenmiyor şu an kaldırmışlar.
  • Arkadaşlar bu ürünü almayı planlıyorum. Siz ne diyorsunuz önerir misiniz?
    http://www.teknosa.com/urunler/115040618/rowenta-ro8366-silence-force-multicyclonic-supurge
  • Fakir garcia kullanan varmı, nasıl bir süpürge , tavsiye edermisiniz
  • DYSON candır gerisi yalandır
  • Command.com kullanıcısına yanıt
    250-300 lira butcem varda toztorbasız neler alabılırız bılgı verır mısın sessiz olmasını istiyoruz :) birde butce sartlara gore artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadlyWrath -- 1 Ekim 2015; 1:26:47 >
  • 1000 TL'ye kadar bütçem var. Ama hala karar veremedim. Ne zor işmiş şimdi anladım :(
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.