Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mit1905

Hocam cok saol tavsiyeler icin. Peki bu torbali torbasiz veya su kullanan vs aletler var. En pratigi ve kullanislisi bu onerdiklerin mi

Hocam bunlar toz torbasız modeller en pratikleri bunlar dyson dc52 animal almanı tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar butce sorunu olmadigini dusunursek alinabilecek en mantikli supurge hangisdir? Torbali torbasiz vs. Konu hakkinda hic bilgim yok. Hangisi daha kullanisli olur. Yardimlarinizi rica ederim

Hocam toz torbalı-toz torbasız-sulu 3 çeşit sistem var. Herkesin beklentisi değişkenlik gösterebilir. Mesela bana göre en kullanışlı sistem toz torbalılar. Torbayı takıyosun 2-3 ay sonra torba dolunca açıyorsun içini alıp çöpe atıyosun. Tozla muhatap olmuyorsun. Sulu sistem en güzel filtrelemeyi yapar ancak her temizlikte bir de süpürgeyi temizlemek için uğraşmak istemem. Toz torbasızların haznesinin temizlenmesi esnasında tozu etrafa yayması kaçınılmaz ve haftada bir hazneyi boşaltmak gerekiyor. Her ne kadar ek masraf ihtiyacı olmasa da(hepa değiştirmek gerekebilir bazılarında) hazne boşaltma işlemi yüzünden sıcak bakmıyorum.
    Toz torbalılarda en mantıklı cihazlar Miele S8310-Nilfisk Extreme Eco-Electrolux USORIGINDB

Şu linkte süpürge türlerini detaylı şekilde kıyaslamış bir arkadaş sağolsun. Kendiniz okuyup önce hangi sistemi seçeceğinize karar verin sonra model arayışına girişin.
    http://esyatavsiyeleri.com/elektrikli-supurge/

• FAKİR EMOTİON 2400 CARBON HAKKINDA YORUM YAPABİLECEK VAR MI?..
    450 WATT VAKUM GÜCÜ VAR, S-BAG TORBALI, TURBO FIRÇA BAŞLIĞI VAR, 250'YE ALABİLİYORUM...
    http://fakir.com.tr/i/282/emotion-2400-carbon

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)

• kanoute K kullanıcısına yanıt
    Halıların altını halı bandı (çift taraflı bant) ile bantlarsanız sorununuz çözülür. Ama haliyle biraz yapışkan bir malzeme çıkarmaya kalktığınızda sıkıntı yaşatır.
    Minimuma getirmek veya süpürge sapındaki şey çekim gücünü azaltacağı için ben tavsiye etmem.

Edit: 4 ay önceki mesaja cevap vermişim sayfalar karışınca. Belki birinin işine yarar diye silmiyorum kusura bakmayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 10 Şubat 2015; 1:37:49 >
  • Arkadaslar haftasonu teknosaya gittim. supurgelerle ilgilenen elemana electrolux ultracaptic ucanimal modelini sordum. Kendisi bana supurgenin etrafindaki siklonlarin bir ise yaramadigini sadece goruntu olarak bulundugunu ve sadece ortadaki siklonun gorev yaptigini soyledi. Dyson modellerini ise ove ove bitiremedi. Dysonlar biraz pahali geldi o nedenle Kararsiz kaldim. Sizce electrolux is gorur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mit1905 M kullanıcısına yanıt
    teknosadaki eleman electroluxu resmen karalamış. Electrolux te ki 2. Siklonlarda işe yarıyor. bir dahaki gidişinizde makinenin altındaki filtreyi açıp bakabilirsiniz filtre kasetinin kenarlarında 2. Siklonlara denk gelen bir toz haznesi var. Zaten makinedeki ilk siklon o kadar iyi toz ayırıyor ki ikinci siklonlara çok az toz gidiyor. Ultra captic performans güç sessizlik açısından dysonu geride bırakan bir cihaz. Filtreleme konusunda yine dyson dan aşağı kalır yanı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 11 Şubat 2015; 22:07:19 >
  • Arkadaşlar 250 tlye kadar f/p ürünü bir supurge ariyorum.yeni ev diziyorum şimdiden onerilerinize tesekkurler

• quote:

Arkadaslar haftasonu teknosaya gittim. supurgelerle ilgilenen elemana electrolux ultracaptic ucanimal modelini sordum. Kendisi bana supurgenin etrafindaki siklonlarin bir ise yaramadigini sadece goruntu olarak bulundugunu ve sadece ortadaki siklonun gorev yaptigini soyledi. Dyson modellerini ise ove ove bitiremedi. Dysonlar biraz pahali geldi o nedenle Kararsiz kaldim. Sizce electrolux is gorur mu?

Bak arkadaşım sana bir tavsiye elemanları dinleme gel Kullanıcı yorumlarını oku testleri oku electrolux almanda sakınca yok dyson la aynı teknoloji tek farkı siklonları az ama yinede filitrelemesi dyson gibi ve daha ucuz electrolux al kesinlikle elemanları asla dinlemedim ve dinlemicem k.ıçından uyduruyorlar

• Merhaba arkadaşlar. Geçmişe dönük 10-15 sayfa okudum. Kafamda bişeyler belirdi. Fakat eşim aşağıdaki linkteki MultiCyclonic 750W süpürgesini istiyor. Bu süpürge hakkında fikir sahibi olan var mı? Bu süpürgede benim için cezbedici taraf 750 watt olması. Ses desibeli de düşük. Philips daha mı iyidir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Rowenta RO8341 Silence Force

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musto44 -- 13 Şubat 2015; 1:02:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daskadir

Arkadaşlar 250 tlye kadar f/p ürünü bir supurge ariyorum.yeni ev diziyorum şimdiden onerilerinize tesekkurler

Torbalı isterseniz Fakir Garcia Öneririm.Güçlü ve makul bir gürültüsü var.Zaten hep 4/1 güç ile ya da en çok yarım güç ile çalıştırıyoruz ve işini yapıyor (bu arada sesi de az çıkıyor.).Ben de çok uğraştım burada okudum okudum.İnsan zor karar veriyor.Onun için birisi ne alayım dediğinde yazmak istiyorum kullandığım makinaya yakın model ya da fiyatta almak isteyen olursa..Fakir'den memnunuz.Az paraya iyi iş çıkaran makine alayım derseniz alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanforumdonanım

quote:

Orijinalden alıntı: daskadir

Arkadaşlar 250 tlye kadar f/p ürünü bir supurge ariyorum.yeni ev diziyorum şimdiden onerilerinize tesekkurler

Torbalı isterseniz Fakir Garcia Öneririm.Güçlü ve makul bir gürültüsü var.Zaten hep 4/1 güç ile ya da en çok yarım güç ile çalıştırıyoruz ve işini yapıyor (bu arada sesi de az çıkıyor.).Ben de çok uğraştım burada okudum okudum.İnsan zor karar veriyor.Onun için birisi ne alayım dediğinde yazmak istiyorum kullandığım makinaya yakın model ya da fiyatta almak isteyen olursa..Fakir'den memnunuz.Az paraya iyi iş çıkaran makine alayım derseniz alabilirsiniz.

yukarıda sorduğum FAKİR EMOTİON 2400 CARBON hakkında bilginiz var mı, almayı düşünüyorum...

• http://www.teknosa.com/urunler/115040582/electrolux-super-cyclone-scanimal-elektrikli-supur

Bu cihazı aldım gelince inceleme yapacağım

• bekonun 1200 w. süpürgesini yıllarca kullandık. gerçekten çok kullanışlı bir süpürge idi. kızım üniversiteye gidince bekoyu ona verip FAKİR 2200 w. süpürge aldık. almaz olaydık. 1200 w bekonun yarısı kadar bile değildi. bekonun son ayarında süpürge yapılmıyordu. o kadar güçlüydü. fakir uzun uğraşlar sonucu geri gitti yenisi geldi ama o da bizi memnun etmedi. onu uzun süre kullanamadan süpürge arayışına girdik torbasızlar aklıma yatmadı alanlardan da duyduğum kadarı ile torbalı daha kullanışlı. phılıpps performer aldık toz torbalı. alın arkanıza bakmayın sessiz ve güçlü süpürge. birde alacağınız süpürgenin parça sorunu olmasın king marka torbasız süpürgenin 15 gün filtresini bekledi arkadaşım. uzak doğu mallarının bazılarındada servis ve parça sorunu var diye biliyorum.
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam allah uzun yılar kulanmayı nasip etsin inceleme bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

hayırlı olsun hocam allah uzun yılar kulanmayı nasip etsin inceleme bekleriz

Sagolasın gözüm. Gelince inceleme yapcam

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

http://www.teknosa.com/urunler/115040582/electrolux-super-cyclone-scanimal-elektrikli-supur

Bu cihazı aldım gelince inceleme yapacağım

öncelikle hayırlı olsun...
    acilen bekliyorum incelemeyi, eve süpürge lazım ve ben bu işi çok uzattım, büyük eşya alırken bile bu kadar düşünmemiştim...

• sevgili arkadaşlar ablam goldmaster gvc-7503 supurgeneden ıstıyor komsusu almıs begenmıs banada alalım dıyor sızın tavsıyelerınız nedır? onu al veya alma bunu al dıyebılecegınız baska makıneler varmı?
  • Herkese merhabalar?,

Iki süpürge arasinda kaldim.
    Fakir Veyron Turbo
    Philips Fc9205

Ikiside kağıt üzerinde birbirlerine cok yakin özelliklere sahip ancak Philips 150 lira daha pahalı? Siz ne tavsiye edersiniz?

Süpürge yoğun olarak kullanilacak çünkü esim neredeyse hergün süpürgeyi calistiriyor.

Baska önerileriniz varsa ona da açığım. Bütçem max. 550 lira.

• suan hangi modelere bakıyorsunuz yardımcı olayım bütce ne kadardı ?
  • Arkadaşlar Electrolux Ultra Captic ZUCANIMAL alırsam pişman olur muyum? 900 TL ye alacağım. Ya da bu fiyata başka bir model mi almalıyım? Acil tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu üründe kafamı kurcalayan iki şey var. 1- Toz torbası küçük gibi (1,2 lt). Gerçi her süpürmede boşaltılacak. 2- Koldan kumandası yok. Her açılışta son bıraktığım hızdan mı açılacak? Lütfen yardımcı olun. O mu, bu mu , şu mu derken kafayı yiyeceğim :))
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.