Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nilfisk power eco hepa 12 filtreli..filtre değiştirme zamanı hepa 13 takılabilir mi?
  • Merhaba
    Az önce Diyarbakır teknosandan philips fc9071 elektrikli süpürge aldım,piyasada pek bulunmuyor stoku olan sitelerde de 350-400 lira satış fiyatı var Teknosandan 249 liraya aldım zaten bir adet kalmıştı orda da özellik olarak çok kaliteli gözüküyor kullandıktan sonra inşallah yorumda bulunurum.
  • Merhaba
    Az önce Diyarbakır teknosandan philips fc9071 elektrikli süpürge aldım,piyasada pek bulunmuyor stoku olan sitelerde de 350-400 lira satış fiyatı var Teknosandan 249 liraya aldım zaten bir adet kalmıştı orda da özellik olarak çok kaliteli gözüküyor kullandıktan sonra inşallah yorumda bulunurum.
  • Bu hafta annem için bir süpürge alıcam ama karar veremedim pek. Bulunduğum yer dolayısıyla da mağazada deneme imkanım yok, internet üzerinden alıcam

Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB
    PHILIPS FC 9192
    Fakir Smart S350 Öko Power
    Fakir Hans Öko
    LG VK7320NHTS

Gönlüm Electroluxdan yana, emiş gücü ve sessizliğinden dolayı. Yalnız çoğu yorumda halıya yapışmasından dolayı zor hareket ettirilmesinden bahsedilmiş. Gerçi güç ayarı kısılarak bu sorun aşılıyormuş ama öylede emiş gücü azaldığından dolayı ve malzeme kalitesini bilmediğimden tedirginim. Bir de hepsiburada da fiyatı size özel olarak 493 tl şu an, piyasa fiyatına göre cazip geldi.

Bu ürünler arasında hangisini tercih etmeliyim ? Yada 400-500 tl arası bu modellerden daha iyi sizin tercih ettiğiniz bir ürün var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 20 Eylül 2014; 13:24:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Turgay

Merhaba

Fiyatına göre çok iyi bir seçim, güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

Bu hafta annem için bir süpürge alıcam ama karar veremedim pek. Bulunduğum yer dolayısıyla da mağazada deneme imkanım yok, internet üzerinden alıcam

Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB
    PHILIPS FC 9192
    Fakir Smart S350 Öko Power
    Fakir Hans Öko
    LG VK7320NHTS

Gönlüm Electroluxdan yana, emiş gücü ve sessizliğinden dolayı. Yalnız çoğu yorumda halıya yapışmasından dolayı zor hareket ettirilmesinden bahsedilmiş. Gerçi güç ayarı kısılarak bu sorun aşılıyormuş ama öylede emiş gücü azaldığından dolayı ve malzeme kalitesini bilmediğimden tedirginim. Bir de hepsiburada da fiyatı size özel olarak 493 tl şu an, piyasa fiyatına göre cazip geldi.

Bu ürünler arasında hangisini tercih etmeliyim ? Yada 400-500 tl arası bu modellerden daha iyi sizin tercih ettiğiniz bir ürün var mı ?

Fakir'den Prestige 2000 dışında süpürge alınmaz. Diğerleri Fason Çin malı.

LG ve Samsung süpürge işinden uzak dursun mümkünse. Filtreleme başarısı en kötü cihazlar uzakdoğu menşeili olanlar.

Philips Electrolux'e ait filtre ve torba kullanıyor, ben yeni performer serisini çok fazla beğenmiyorum açıkçası. Malzeme eskisi gibi değil. FC9170 zamanında çok güzel cihazdı. Bulabilirseniz onu alın.

Electrolux Ultra silencer malzeme kalitesi açısından kusursuz diyebilirim. Yere fazla yapışması emiş gücünün de yüksek olmasından kaynaklı. Emiş gücünü düşününce ortalama süpürge ayarına geliyor. Altı PVC olan halılar dışında sorun yaşamazsınız.

490 lira çok iyi fiyat. Ben kesinlikle usorigindb derim. Internet'ten alınca zaten kutusunu bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Bu süpürge gerçekten harika, denemenizi öneririm.

Benim torbalı modellerde favorilerim Electrolux Ultra silencer, Miele S8, Nilfisk ve Bosch home Professional serileri.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, tavsiyenize göre büyük ihtimal electrolux ulta silenceri alıcam. Umarım memnun kalır annem. Beğenmezsek iade ederim zaten.

Electroluxun emiş gücü değerini kendi sitesinde bile bulamadım. Bazı yerlerde okuduğuma göre 340w olarak belirtilmiş, ne kadar doğru bilinmiyor. Bu değer hortum ucundaki değer mi acaba ? Philipsde 500w olarak belirtilmiş. O sanırım motordan çıkan değer.

FC9170in ise ses desibeli ultra silencere göre oldukça fazla gibi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 2 süpürge arasında kararsızlık yaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Bu iki ürünün birbirine göre + ve - leri neler?
    Aradaki 200 TL farkı da hesaba katarsak hangisi tercih edilmeli?

Philips PerformerPro FC9194 (500 TL)

Electrolux Ultra One UOPower (700 TL)

Uopower ile ilgili aklıma takılanlar:
    Elektrikli turbo başlık var fakat çok sesli çalışıyor videolardan gördüğüm kadarıyla. Kullanışlı bir başlık mı? (Konya'da bulamadığım için deneyemiyorum)
    Sadece Turbo ve 3in1 başlık çıkıyor süpürgenin yanında. Normal bir başlık daha gerekmez mi?
    Auto Mod var fakat ne kadar kullanışlı bilmiyorum. Kullanan veya bilgi sahibi olan?
    Teleskopik boru ve hortumun içinden elektrik hattı geçmesi uzun vadede hızlı arızaya sebep olmaz mı?
    Çok ısındığına ve ağır olduğuna dair yorumlar okudum bu konuda Philips ciddi anlamda avantaj sağlar mı?
    Son olarak Electrolux'lerde genel olarak halıya yapıştığına hareket etmediğine çok zor kullanıldığına dair yorumlar var bu konudaki düşünceleriniz nedir?

• Electrolux ultraone uopower'a 700 tl fiyatı nereden aldınız? O fiyata bulsam kaçırmam o süpürgeyi..

• SawasHH S kullanıcısına yanıt
    Bf5 in bulduğu Hepsiburada da size özel olanı sanırım. Çünkü bende de fiyatı 700 tl gösteriyor.
  • MaxAurilius'ın dediği gibi aynen. Hepsiburada'da ürün sayfasına girince size özel %18 indirim diyor ve 849 TL den 696 TL ye iniyor. Üye olarak girmediyseniz birde üye olarak girin deneyin herkese vardır bence bu kampanya.
  • Hız kı cevap için teşükkürler..Üye girişi yapmama rağmen bende hala 849tl. Ama 150 tl hediye çeki veriyor, siz bunu kastetmiyorsunuz herhalde değil mi?

• Hayır hayır normal indirim. Ayrıca çek var fakat çeke aldanmayın. 75+75 olarak veriyorlar ve teki için 400 lira minimum alışveriş sınırı koyuyorlar. Hemde sadece ev elektroniğinde geçerli.

• Anladım, cevaplarınız için teşekkür ederim, ama bende öyle bişi yok.. Bence siz bu fırsatı kaçırmayın derim. En azından ben olsam şuan siparişi geçmiştim bile. Bu makine malzeme kalitesi ve filtrasyon yönünden philipsin üstünde bence. Yotube da filtrasyon videoları mevcut. İyi günler.

• Rica etsem, kredi kartı bilgileriniz felan kayıtlı değilse, ben sizin hesabınızdan girip kendi kredi kartımla alabilir miyim??

• Ben de yeni evim icin supurge arayisina girdim simdiden. 3 marka arasinda kaldim. Rowenta-electrolux-siemens. En az hepa 13 filtre olmali ve kesinlikle toz torbasiz olmali. Uc modelin linkleri sunlar:http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=evrowro8221&categoryId=155123

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=eveleucorigin&categoryId=155123

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=evsievsx6xtrm&categoryId=155123

Uc urunden en cok Rowentayi arastirdim. Kullanici yorumlari gayet iyi yonde. Sessiz calismasi benim icin buyuk bir avantaj. Fakat ozellikle halilara minimum gucte bile kene gibi yapistigindan bayanlar icin geri cekme konusunda gucluk yasanabiliyormus. Ayriyetten urunun uretim yeri Fransaymis, onu da tesadufen Tefal magazasinda gordum kutusunun uzerinde yaziyordu.

Electrolux icin ise pek yorum goremedim ama marka olarak kafamda yer etmis bir marka. Bu modelin desibel orani rowenta kadar az midir acaba? Cunku rowentanin sessizligi gercekten cok iyi gibi duruyor piyasadaki urunlere kiyasla. Onun disinda bu urunun uretim yeri neresi acaba? Isvec midir? Tasarim olarak da rowentadan daha cok hosuma gidiyor bu arada.

Siemenste ise direk Made in Germany ibaresi gozume takildi. Yorumlarin nerdeeyse hepsi olumlu ama rowenta ve electrolux arasindan tercih edilir mi siemens marka olarak?

Degerli yorumlarinizi bekliyorum.

• RO8221 ve Maraton9225 arasında kaldık. Tavsiyesi olan var mi?

• Merhaba süpürge konusunda bana da tavsiyelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim. Annemin ellerinde güc kaybı var ve 60 yasında. Süpürgesi bugün bozuldu ve kullanmakta çok zorlanıyordu. Halının üzerinde yağ gibi kayan kullanımı kolay ve ağır olmayan taşımasıda kolay olan çok ucuk fiyatlarda olmayan bir marka ve model önerebilirmisiniz? Onun için en önemli kısmı halıda kolay hareket etmesi ve kolunu zorlamaması. Bu kriterlere uygun bir ürün biliyorsanız yardımcı olursanız çok memnun kalıcam. Tavsiyede bulunan arkadaslarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

• buda benim bir aylık süpürgem süpürge tavsiyesi isteyenlere öneririm
     Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)
     Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)

• Bu araştırmalarınız ne yazık ki 1 yıl içinde çöp olacak. Zira AB, enerji verimliliği kapsamında beyaz eşyada nve klimadan sonra elektrikli süpürgelere de tavan limit getirdi. Yani 3-4 yıl içinde günümüze göre çok daha az enerji tüketen ancak buna göre de daha az emişi olan süpürgeler olacak hayatımızda...
    eski süpürgeler kıymete binecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black exodus -- 25 Eylül 2014; 23:08:32 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.