Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafam iyice çorba oldu.. daha marka model karar verip bir de indiirim kollamam gerek.. :(

ne alıcaz şimdi ,??? alınacak model çok ama onların da fiyatı epey fazla.. bi nilfiskler bi maraton 9225 ( dyson v.s saymıyorum bile)
  • philips maraton 700- 800 etmez pazarlama reklam harikası - makineyi markayı kötülemiyorum fiyatı şiştikçe şişmiş_ geçen seneki fiyatlara tüm marka modeller 100-200 tl fiyat koymuş düşeceği yerde

hıh tam şu diyorum 50 tane şey okuyorum kalıyorum.. :(

philips 9170 - 9070
    miele hangi model bilmiyorum
    nilfisk exterm eco deniyor

kafayı yemeden karar versem

uzmanlar bana da bi yardım eder misiniz?

BİR DE bu vatan bilgisayarın sitesindeki fiyatlarda anlamadığım bişey var örneğin bi üründe :

12 Taksit 166 TL
    + KDV 196 TL
    KDV DAHİL

Diğer 237 TL
    + KDV 280 TL
    KDV DAHİL
    bu nedir bilen var mı? diğer neyin diğeri 12 taksit neyin taksiti ve bu kadar fark neyin nesi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detay00 -- 27 Temmuz 2013; 1:09:48 >
  • sonunda aldım nilfisk extrem eco.. kullananlarla buluşmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jethoca

quote:

Orijinalden alıntı: hebelup

Uzun araştırmalarıma bu gün Nilfisk Extreme Complete alarak son verdim. Günlerdir karar verme aşamasındaydım. Extreme Eco alayım diyordum ama elektronik hastası olduğum için elektronik seviye gstergeleri vs nedeni ile bu modeli seçtim. Bir de ömürlük makineler olduğu için son versiyonu alayım ki zamana zor yenilsin diye düşündüm. Ama karar vermemdeki asıl etken burada ve araştırdığım diğer yerlerdeki yorumlar oldu. Şikayetçi olan yok. Ayrıca müşteri hizmetlerini aradım sanayi tipi makinelere bakan bir servisi aramış olmama rağmen çok kesin ve net bilgi sahibi çalışanlarla konuştum. Özellikle bu etkiledi beni. Samimi davrandılar. Son olarak müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre deveyuku.com sitesine yetkili satıcı olarak ürün verdiklerini söylediler. Ben de yerel satıcılarla görüştükten sonra oradaki fiyatın çok iyi olduğunu kendilerinin bu fiyata alamadıklarını söylemelerinden sonra internet üzerinden almak zorunda kaldım. Yerel satıcılardan almak genel prensibimdir ama arada 300 TL oynuyor mecburen adı geçen siteden aldım. Açılışla birlikte elimden geldiğince incelemeye çalışacağım bol fotoğraflı inceleme yapıp elimden geldiğince faydalı bir doküman çıkartmayı düşünüyorum. Yardımı ve önerileri geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

slm .

öncelikle ürününüz hayırlı olsun.

mesajınızın sonunda ürünle ilgili elimden geldiğince incelemeye çalışacağım. bol fotoğraflı inceleme yapacağım demiştiniz ama bir daha ortalıklarda görünmediniz.

Nilfisk extreme complete modeli ile ilgili yorumlarınızı merakla bu başlıkta ve nilfisk extreme kullananlar başlığında bekliyoruz

herkese saygılar

kırmızıyla belirttiğim adla bi başlık mı var bulamadım ben ???
  • Yanında yazıyor. %30 indirim için şu kartlarla ve şu taksitlerle ödeme yapmanız gerekiyor:

WorldCard 5 Taksit, 
    WorldCard 10 Taksit,
    Axess 5 Taksit,
    Axess 10 Taksit,
    CardFinans 5 Taksit,
    Bonus 5 Taksit,
    Bonus 10 Taksit,
    Bonus 12 Taksit,
    Maximum 12 Taksit,
    Maximum 10 Taksit,
    Maximum 5 Taksit,
    Advantage 5 Taksit,
    Advantage 10 Taksit,
    Havale,
    AsyaCard 10 Taksit,
    AsyaCard 5 Taksit,
    Türkiye Finans 5 Taksit,
    Türkiye Finans 10 Taksit,
    Paraf 5 Taksit,
    Paraf 10 Taksit
  • ama bu %30 indirimli fiyatları değilki hep nette duran fiyatları
  • uzun araştırmalarım sonucunda philips performerpro 9194 aldım.çok doğru bir karar vermişim.
    2200 watt enerji tüketimi
    500 watt emiş gücü(çok çok iyi çekiyor gerçekten)
    5 lt toz torbası(zırt pırt dolmaz baya bi geniş)
    11 m sarmalı kablo(tek prizle hallediyorum işimi sürekli priz değiştirmek gerekmiyor)
    hepa 12 filtre
    75 db gürültü seviyesi(çok sessiz sayılmaz ama makul seviyede)

vatandan 490 liraya aldım.tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.
  • 1. Bosch BSG82515 Ergomaxx ProPower Hepa 2500W

Temmuz ayı içerisinde alındığında 60 ay garanti veriyor Bosch. Fiyatı en düşük 498 TL ye bulabildim.
    Aşağıdaki ürün:

http://www.bosch-home.c...%BCrgeler/BSG82515.html

2. Electrolux ZUS3922R Ultra Silencer Hepa 1800W

Bu ürün de Candoğan üstadın tavsiye ettiği, fiyatı da şu aşağıdaki geçerli olduğu vakit çok uygun bir ürün.
    Fiyatı 500 civarlarında olmasına rağmen bir sitede 368 TL.

http://www.electrolux.c...Ultra_Silencer/ZUS3922R

Son kez rahatsız edip son görüşlerinize göre iki makineden birini alıyorum yarın iş çıkışı. Tereddütte kaldığım konu özellikle 5 yıl garanti olayı üstadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nephelin

1. Bosch BSG82515 Ergomaxx ProPower Hepa 2500W

Temmuz ayı içerisinde alındığında 60 ay garanti veriyor Bosch. Fiyatı en düşük 498 TL ye bulabildim.
    Aşağıdaki ürün:

Bu ürün de Candoğan üstadın tavsiye ettiği, fiyatı da şu aşağıdaki geçerli olduğu vakit çok uygun bir ürün.

Son kez rahatsız edip son görüşlerinize göre iki makineden birini alıyorum yarın iş çıkışı. Tereddütte kaldığım konu özellikle 5 yıl garanti olayı üstadım.

Electrolux'üün belirttiğiniz fiyatı hangi sitede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

quote:

Orijinalden alıntı: nephelin

1. Bosch BSG82515 Ergomaxx ProPower Hepa 2500W

Aşağıdaki ürün:

Electrolux'üün belirttiğiniz fiyatı hangi sitede?

Buldum vatanmış..
  • Electrolux ultrasilencer da bir kaç çeşit:

http://www.electrolux.com.tr/Products/Product-comparison-page/?productids=feb79b98-6c4b-4b07-818a-dfef25e3afca,5226c177-9f71-4577-b486-596d3832d2d4

Hepa 12 ile Hepa 13 filtre arasında önemli bir fark var mıdır?
  • arkadaşlar süpürge için hangisini önerirsiniz acil
    phlips

samsung
  • dostlar kısmetse bende elektrik süpürgesi araştırmalarıma devam ediyorum. ya philips 9310 yada electrolux 8810w düşünüyorum.istediğim özellikler güçlü ve kısmen sessiz bir süpürge. daha sessizleri var ama fazla güçlü değiller!!! acaba hangisi benim için daha iyi bir seçim olur...
  • Arkadaslar bende ceyizlik olarak rowenta 8221 almayi dusunuyorum kullanan arkadaslarin yorumlarini alabilirmiyim. Haliya yapisma sikayeti cok fazla mesela. Bir de filtre maliyeti nedir ana filtresi yikanabiliyor mu cok kararsiz kaldim. Philips 9225 le kiyasliyorum. Cok sesli olmamasi ilk tercih sebebim. Tavsiyelerinizi bekliyoruz. Tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda aldım kurtuldum ELECTROLUX ZUS3922R ULTRA SILENCER arkadaşlar vatanda fiyatı uygun geldi bana sanki 368 tl bi kaç güne gelir deneyimlerimi yazarım MİELE ve elektrolux arasında kaldım ama sesizlik açısından bunu aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvrm155

sonunda aldım kurtuldum ELECTROLUX ZUS3922R ULTRA SILENCER arkadaşlar vatanda fiyatı uygun geldi bana sanki 368 tl bi kaç güne gelir deneyimlerimi yazarım MİELE ve elektrolux arasında kaldım ama sesizlik açısından bunu aldım...

Şu an vatanda 300 TL gözüküyor. Yarın mağazalarına gidip görerek almayı düşünüyorum. Hacim olarak biraz küçükmüş. Toz torbası için 3,5 lt diyor. Ancak küçük olması avantaj da olabilir. kolay hareket eder, kullanımı pratik olabilir.
  • süpürge alacak arkadaşların aşağıdaki sitedeki elektronik bölümünden kampanyalı ürünleride incelemeleri öneririm....

http://ucuzinternetalisverissiteleri.blogspot.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar.ermis -- 2 Ağustos 2013; 10:33:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

quote:

sonunda aldım kurtuldum ELECTROLUX ZUS3922R ULTRA SILENCER arkadaşlar vatanda fiyatı uygun geldi bana sanki 368 tl bi kaç güne gelir deneyimlerimi yazarım MİELE ve elektrolux arasında kaldım ama sesizlik açısından bunu aldım...

Şu an vatanda 300 TL gözüküyor. Yarın mağazalarına gidip görerek almayı düşünüyorum. Hacim olarak biraz küçükmüş. Toz torbası için 3,5 lt diyor. Ancak küçük olması avantaj da olabilir. kolay hareket eder, kullanımı pratik olabilir.

Az önce vatan mağazasından 300 liraya satın aldım. Fiyatta hata olabileceği endişesiyle internetten sipariş vermedim. Mağazada reyondaki etikette 499 TL yazıyordu. Ben internetten baktığımda indirimli fiyatının 300 TL olarak göründüğünü söyledim. Bir yeri aradılar ve tamam o fiyattan verelim dediler.
    İlk izlenimlerini yazmam gerekirse makina gerçekten sessiz. Hatta makinadan düşük ve orta ayarda nerdeyse ses gelmiyor. Yüksek ayarında hani makinanın çalıştığını farkediyorsuz. Hatta süpürge yere temas ederken ya da bir yeri süpürürken çektiği havanın çıkardığı ses makinanın sesinden daha fazla çıkıyor! o derece yani. Halı süpürürken başlık halıya güzelce yapışıyor. Tekerlekli aparatı sayesinde halı üzerinde güzel hareket ediyor. Ancak yine de halı da kolay hareket edebilmesi için gücü maksimumdan biraz aşağıya çekmenizi tavsiye ederim.
    Son olarak ihtiyacı olanlar bu ürünü hem de bu fiyata kaçırmasınlar derim.
  • quote:

quote:

quote:

Az önce vatan mağazasından 300 liraya satın aldım. Fiyatta hata olabileceği endişesiyle internetten sipariş vermedim. Mağazada reyondaki etikette 499 TL yazıyordu. Ben internetten baktığımda indirimli fiyatının 300 TL olarak göründüğünü söyledim. Bir yeri aradılar ve tamam o fiyattan verelim dediler.
    İlk izlenimlerini yazmam gerekirse makina gerçekten sessiz. Hatta makinadan düşük ve orta ayarda nerdeyse ses gelmiyor. Yüksek ayarında hani makinanın çalıştığını farkediyorsuz. Hatta süpürge yere temas ederken ya da bir yeri süpürürken çektiği havanın çıkardığı ses makinanın sesinden daha fazla çıkıyor! o derece yani. Halı süpürürken başlık halıya güzelce yapışıyor. Tekerlekli aparatı sayesinde halı üzerinde güzel hareket ediyor. Ancak yine de halı da kolay hareket edebilmesi için gücü maksimumdan biraz aşağıya çekmenizi tavsiye ederim.
    Son olarak ihtiyacı olanlar bu ürünü hem de bu fiyata kaçırmasınlar derim.

Ürünü çok iyi bir fiyata almışsınız. İmrenmedim desem yalan olur :)

Cihazın filtrelemesi çok iyi, dilerseniz servisinden HEPA13 filtre alıp takabilirsiniz. Ölçüsü birebir tutuyor. Torbası zaten çok rahat bulunan bir torba. Philips ve Electrolux S-BAG denen ortak bir torba kullanıyor.

Ben de geçen yıl 2. el olarak aldığım Miele'den son derece memnunum. Tek eksikliği sesinin normal olması. Ses takıntım olduğundan sessiz bir süpürge ile değiştirebilirim belki. Şu sıra maddi durum el vermediğinden alamayacağım. Benim süpürgede yeni favorim Electrolux'ün yeni çıkardığı US ENERGY modeli. Sizin aldığınız süpürge ile tipi aynı. 61dB ses seviyesi var, 900watt elektrik tüketiyor. Artık ben de bu modelin kampanyalarını gözlerim :) Sanırım Electrolux 3922 modelini seriyi bitirdiğinden ucuzlattı. İhtiyacı olan kaçırmasın.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.