Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cupidx

quote:

Orijinalden alıntı: taneresin

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetbilen
    ...

fiyat önemli degil diyorsan FİLTERQUENN TEMİZLİL ROBOTU dünyada üstüne yok evde gelip gösteriyorlar 18 senedir kullanıyorum icini her gün kullanmama ragmen 2 ayda bir icini boşaltıyorum 0.1 micron filitresi olan başka süpürge yok.cagır gelsinler anlatsınlar ama önce fiyatı ögren.saygılarımla.

Fiyat bir araba parası nerdeyse :))

Evet araba parası öyle olmasının sebebei dünyada eşi yok 1928 den beri tek model.

• maraton 9225 alındı...

750 tl 15 ay taksitle.

Şu an için memnunuz , emiş gücü yeterinden fazla , hepa filtresi biraz zayıf gibi.Eski phlips süpürgemin hepası daha sağlamdı,bakalım bunu yıkayınca ne olacak...

Turbo başlığı yok, fazla bi ksesuarıda yok bilginiz olsun.

Sesi çok değil çok az da değil, sessiz denilebilir gücü ve watt'ına göre(2200)..emiş 440 mış...

Olumlu olumsuz en acımasız şekilde buralara yazarım merak etmeyin.
  • Bosch BGS6PRO2 Roxx´x elektrikli süpürge almayı düşünüyorum. bosh un süpürge leri hakkında ne söyleyebilirsiniz. alınabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

...

fiyat önemli degil diyorsan FİLTERQUENN TEMİZLİL ROBOTU dünyada üstüne yok evde gelip gösteriyorlar 18 senedir kullanıyorum icini her gün kullanmama ragmen 2 ayda bir icini boşaltıyorum 0.1 micron filitresi olan başka süpürge yok.cagır gelsinler anlatsınlar ama önce fiyatı ögren.saygılarımla.

Evet araba parası öyle olmasının sebebei dünyada eşi yok 1928 den beri tek model.

Hangi marka araba parası olan ? İhlas Aura Cleanmax için 2000-TL istemişlerdi. Bu süpürge mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

quote:

quote:

quote:

quote:

...

Hangi marka araba parası olan ? İhlas Aura Cleanmax için 2000-TL istemişlerdi. Bu süpürge mi ?

FİLTERQUENN FİLİTRE KRALİCESİ SÜPÜRGENİN EN İYİSİ 4900 AMERİKAN DOLARI KULLANIM BOYU GARANTİ VEREN TEK MARKA.

• fiyatı uygun olsun toz torbasız olsun diyorsan arçeliğin bir ürünü var fiyatı çok uygun 167 tl aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.goldhouse.com.tr/index.cfm?fuseaction=objects2.detail_product&product_id=80360&stock_id=80373
  • 2300w elektrik çekiyor 230w emiş gücü var ,82 db sesi var ve filtre kısmında hepadan bahsedilmiyor bile
  • Filter Quen bizi aşar hocam, bırakın 4900 amerikan dolarını, 4900 Türk Lirası bile veremem süpürgeye, onları alacağıma evimde tozlarımla beraber mutlu mutlu yaşarım =) 4900 değilde, 490 tl olursa o zaman düşünürüz)))
  • Merhaba,

Extreme Eco modelini düşünüyorsanız eğer düşüncenizden vazgeçmeyin derim. Aynı süpürgeyi bende kullanıyorum ve 1.5 sene de bir hepa filtresini satın alarak kullanmaya devam ediyorum. Cihazın 5 yıl garantisinin olmasından dolayı içim rahat bir şekilde temizliğimize devam ediyoruz. Şu ana kadar ne hortumu koptu ne de cihazın herhangi bir tarafında kırılma oldu. Hepa 14 filtre olmasından dolayı zaten tozların %99.995 filtrelemekte olup dışarıya çıkan maksimum 5 adet toz ( gözle görülmeyen 0,1 mikron) ise rahatsızlık vermemektedir. Eğer paranız varsa dyson o kadar param bende yok derseniz dyson kalitesinde Nilfisk markasını öneriyorum....
  • LG VK7920NHAQY veya LG V-KC702HT bu ürünlerden birisini alacağım sanıırm.

kullanan tavsiye eden var mı
  • merhaba, üniversite öğrencisiyim; önümüzdeki 2 hafta içinde ( anneme hediye olarak ) muhtemelen sanalreyonumdan rowenta ro 4762 , ro 5921 , ro 5825 , nilfisk power eco yada nilfisk power allergy modellerinden birini almaya karar verdim... bunlardan birini kullanan yada bunlar hakkında bilgi sahibi olan biri varsa lütfen yardımcı olsun ; artılarıyla eksileriyle belirterek hangisini almam lazım lütfen yardım edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

LG VK7920NHAQY veya LG V-KC702HT bu ürünlerden birisini alacağım sanıırm.

kullanan tavsiye eden var mı

LG VK7920NHAQY Kullanıyorum...Ve memnunum..

Hicbir markada olmayan toz sıkıstırma var...Boylece 2 lt kova nerdeyse 3 - 5 katı toz alıyor..Ve toz dokerken de kalıp halinde dusuyor...Yani toz icinde kalmıyorsun...

Ses ortalama..Cekim 350 watt cok cok yeterli...Kasa cok iyi hareket ediyor ...adeta seni takip ediyor...

Malzeme kalitesi iyi ve 2 yıla yakın suredir kullanıyoruz ...Hic deforme olmadı...

Motor oncesi sunger filitresini ay bir sadece soguk su ile yıkaman yeterli...Cekis kaybı cok az onuda filitre yıkayarak cozuyorsun...Hepa filitre cok temiz idi , gene de 2.yılda degistim...

Alerji aparatı gercekten iyi oturdugun , hatta yatıgın yerleri ayda bir supurmen yeterli oluyor...

Memnun kalırsınız....

• philips 9225 te alerji ödülü yok anti alerjik değil bilginiz olsun..

nedeni de , boşaltma kovası elle ağzı açık boşaltıldığından , o sırada toz uçuşmaları olabileceğinden anti alerjik değil, yoksa hepa 13 var.siklon sistem var...başka bişi değil yani antialerji sistemi...
  • dyson dada boşaltılınca aynı durum oluyor üst kapak açılmasada
  • Merhabalar uzun süre araştırdım. Philips 9170 torbalı emiş gücü 500 olanda gözüm kalmıştı ama benim için çok pahalıydı annemler 600tl almışlar 1 veya 2 kez kullandım çok güzel ..Bende teknosada 9071 torbalı 450 emiş gücü olanı aldım 3 aydır kullanıyorum çok memnunum bütün özellikleri aynı sadece 9170 emiş gücü 500 benim aldığımın 9071 emişi 450 wat inanın temizlik yaptığınızda gereceksiniz çok fazla farkı yok almak istiyenlere şitdetle tavsiye derim ..NOT : Teknosada kampanya var 9070 299 tl
  • quote:

philips 9225 te alerji ödülü yok anti alerjik değil bilginiz olsun..

nedeni de , boşaltma kovası elle ağzı açık boşaltıldığından , o sırada toz uçuşmaları olabileceğinden anti alerjik değil, yoksa hepa 13 var.siklon sistem var...başka bişi değil yani antialerji sistemi...

aynen katılmaktayım.. Hepa 13 filtreside bence yeterli değil..birçok philips kullanıcısı 3 yada 4 sene sonra tekrar süpürge arayışına giriyor. ne hikmetse tekrardan philips alıyorlar.uzun soluklu düşünmek gerekirse ya dyson yada nilfisk derim.. zaten 5 yıl garantili ve kesinlikle toz kaçırmıyor.. nilfisk fransız alerji fedarasyonu dyson ise allergy suisse belgeli
  • 600 liraya kadar alacağım en iyi makine nedir sizce

Rowenta 8221
    Philips 9205
    Nilfisk extreme eco
  • nilfisk torbalı, torba masraflı, artıları : enerji tüketim az 1250 watt.çekişi doğruysa 500 watt? ve sağlam gövde.

rowenta , inciği cinciği çok, contaları zamanla boşluk yapabileceğe benziyor, artıları : enerji tüketimi az , boyutu küçük.

philips , mantıklı, torbasız , kendini kanıtlamış...2200 watt= elektirik sarfiyatı, biraz kaba , artıları : sesi az sayılır , çekişi çok iyi, pratik.
  • Bende çok araştırdım ettim sonunda bu başlıkta nilfisk almaya karar verdim gittim media marktan biraz pahalıya geldi aceleme ama eve geitrdim verdim eşime en az 5 sene süpürge istemeyeceğine eminim. Torbası biraz kafamı kurcaladı her ay 1 torba değiştirmek gerek 12 boyunca torba parası nilfisk extreme hygienic diye geçiyor x200 sanırım. hepa14, torbalı, turbo fırça yok emiş gücü süper inşallah 6 ay sonrada aynı olur :) garanti belgesinde 2 yıl yazıyor ama üzerinde 5 yıl yazıyor bunu soracağım kafama takıldı.
    Alacak olanlara en azından netten bu modeli araştırabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodur35 -- 13 Ocak 2013; 21:11:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

Bosch BGS6PRO2 Roxx´x elektrikli süpürge almayı düşünüyorum. bosh un süpürge leri hakkında ne söyleyebilirsiniz. alınabilir mi ?

Arkadaşlar aynı süpürgeden ben de almayı düşünüyorum , alıp da kullananlar yada bilgi sahibi olanlar bizi aydınlatabilir mi bu süpürge hakkında ?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.