Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Healer

quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: yeniyetme83

arkadaşlar şuanki elctrolux zus3970 modelinin turbo başlıklısı da varmış, zus3990 ama sitelerinde göstermiyor
    koldan kumandalı ve turbo fırçalı
    http://www.hepaonline.com/alerji_astim_pet_elektrikli_supurge_elektrik_supurgesi.php
    z8870 modeliyle aynı galiba ama bu da piyasada az malesef
    bu site güvenilir bir site galiba

Güzel seçim olur extra turbo başlık hepa filtre ve toz torbası , zaten kendisinde elektirikli turbo başlık var yani iki adet turbo fırça olcak, yanındaki ekstralar düşülünce nerdeyse 500 liranın altına gelir makina, bulursanız kaçırmayın derim, ayrıca çok sesiz bir makina bizzat mağazada dinledim.

Süpürgenin yanında verilen aksesuarların fiyatlarını paylaşıyorum fikir vermesi açısından aynı zamanda Electrolux son derece kaliteli bir marka tavsiye ederim.

20 adet torba:http://www.supurgemarket.com/philips-adet-sbag-toz-torbasi-p-2716.html
    HEPA Filtre:http://www.supurgemarket.com/electrolux-zus-39203990-ultra-silencer-hepa-filtre-p-5099.html
    Mini turbo tekstik başlığı:http://www.supurgemarket.com/mini-turbo-tekstil-basligi-p-4959.html

merhaba elinizde ELECTROLUX ULTRA SILENCER ZUS 3970 P modeline uygun küçük vveya büyük turbo başlık varmı acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: DeRS..U..ZaLa

quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Orijinalden alıntı: DeRS..U..ZaLa

Yanıt için teşekkürler. Şu ana kadar kehanetler tutmadı yani :) İnşallah garantisi bittiğinde de aynı verimlilikte çalışmayı sürdürür. Valla en iyi alternatif o alet gözüküyor benim içinde. Ben de sizin yaptığınız gibi deveyuku.com'dan alacağım inşallah bayramdan sonra. Bu arada sizin nicki bi yerden çıkarcam çıkarcam derken en sonunda çıkardım :D The Mentalist'in perde arkası kahramanı yani çevirmeni olduğunuzu geçen gün izlediğimde fark ettim. O kadar dandik çeviriler var ki gerek filmlerde gerek dizilerde sizin çevirileriniz gerçekten ustaca. Emek harcayıp bu kaliteli çevirileri ortaya çıkardığınız için de teşekkür ederim bu vesileyle...

Rica ederim, umarım bozulmaz tabii alet, dileğimiz her zaman o yönde.

Mentalist doğrdur, bu sene yoğun olduğumdan çeviremiyorum lâkin çevirdiğim zaman da tek değildim, ortakla birlikte çevirdik hep, yani tek başıma almayayım
    o teşekkürü, sağ olunuz

eozen81 hocam 3 gün önce deveyuku.com'dan sonunda alabildim ro8221 süpürgeyi ama çalıştırdığımda yoğun bir koku üfleme durumu oldu. Plastik kokusu gibi bir koku. Bugün evi boydan boya süpürdüm ve ilk açışta koku oluyor ama zaman geçtikçe yoğunluğu azalıyor ancak kesilmiyor. Acaba sizde de bu durum olmuş muydu? Ben başta ilk kullanımlardan ötürü yayabileceğini düşündüm ama eğer sadece bende olan bir durumsa ürünü pazartesiye kadar yollama şansım var yani geri iade etmeyi düşünüyorum anormal bir durumsa... Yanıtlarsanız sevinirim

Bu süpürgeyi kullanan diğer arkadaşlar siz de yanıtlarsanız sevinirim.

Rowenta RO 8221 elektrikli süpürgesi olan DH kullanıcıları için SüpürgeMarket firmamızdan tedarik edebileceğiniz ürünleri aşağıda paylaşıyorum;

Hepa Filtre
    Sünger Filtre
    Hortum
    Emici Başlık

• uzun zaman süpürge araştırıp kararsız kaldıktan sonra electrolux zsc6920 modelini kliksa dan 256 liraya aldım.hem ilk izlenimlerimi hem de fotoğraflarını paylaşmak istedim.

öncelikle kriterlerim.torbasız,masrafsız,ekonomik fiyatlı ve kaliteli olmasıydı.
    tüm bunları bu üründe bulduğuma inanıyorum.
    süpürge de 4 tane başlık var.turbo başlık yok.koldan kumanda yok.
    yıkanabilir hepa 12 filtre var.kablosu gayet uzun,süpürgenin kendisi ve aparatları gayet hafif
    daha önce arçelik S7920 kullanıyorduk evimizde.
    işiniz bittiğinde dik olarak park edip aparatları da üzerine takabiliyorsunuz.
    1 gün önce arçelik ile süpürdüğümüz bir halıyı bu cihazla süpürdük inanılmaz kirler çıktı.

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 5 Aralık 2012; 19:37:15 >

• Uzun suren arastirmalar sonucunda Miele S6310 aldim. 450 lira

Musait bir zamanda resimli incelemesini yapacagim.

Cihazda kesinlikle motor sesi yok. Sadece emme sesi var. Alet inanilmaz guclu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşım benimde butcem 400civarı cihaz hakkındaki ilk izlenimlerini alabilir miyim. Paramız boşa gitmesin şuanda bu fiyata alınabilecek en optimum cihaz bu mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

Arkdaşım benimde butcem 400civarı cihaz hakkındaki ilk izlenimlerini alabilir miyim. Paramız boşa gitmesin şuanda bu fiyata alınabilecek en optimum cihaz bu mudur?

Hafta sonu inceleme yazisi yazacagim bekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Uzun suren arastirmalar sonucunda Miele S6310 aldim. 450 lira

Siz söyleyince listeye bu modeli de ekledim. Fakat fiyat doğru ise diğer Miele modellerinden bir eksiği mi var (S5 modellerinden farkı nedir mesela?). Neden bu kadar fiyatı uygun? Şimdi yardıma ihtiyacım var:

Bu iki model arasında kaldım. Her ikisi de 450 TL. Hangisini seçmeliyim sizce?

Electrolux ZUS3970

Miele S 6310

• Merhabalar, eski süpürgemin hepa filtre boru vb gibi masraf istemesi nedeniyle yeni süpürge arayışına girmiştim, 1. sayfadan itibaren hem bu topiği hemde dyson topiğini okudum karar vermek okadar zordu ki!niyeti bozdum dyson animal serisi alıyım dedim 1400 liraya. Bu kadar para vermelimiydim bir süpürgeye? ama dünyada isviçre alergi sertifikası olan tek süpürgeydi,ne yapmam gerekiyordu yine araştırmalar başladı derken düşünmeye başladım sonuç olarak süpürgeler evimizdeki zemindeki tozları almaya yarayan cihazlar, camı pencereyi açtığımızda içeri toz girmesini engelleyemiyorlar, içerdeki havayıda 24 saat çalışarak temizleyebilecek bir durumları yok yani salonun ortasına uzay mekiği koysak halıları süpürsün diye işimiz bitince kapatacağız , camı pencereyi açınca yine o tozlarla alerjik şartlar ile yaşamak zorundayız. Tabiki iyi bir süpürge olsun hiç olmassa halıdan zemiden emdiği tozu o anlık filtrelesin.

Sonuç olarak
    Electrolux Ultra Silencer ZUS-3970 P 1800 Watt Elektrikli Süpürge modeline karar verdim ve aldım, makinenin sessiz olması istediğimiz satte çalıştırmamıza olanak veriyor,toz torbalı olması temizlik bittikten sonra ekstra zaman harcamadan makineyi direk yerine koymamıza olanak sağlıyor,ayda 1 değiştirsek 1 torba 2 liradan yıllık 24 lira torba masrafımız var. Hepa 13 firltre tercih ettimki iyice filtrelesin tozları.

Demem odurki fazla kafanızı yormayın çok masraflarda yapmayın dediğim gibi özellikle büyükşehirde yaşaıyoruz hiçbirimizin dışardaki havvayı filtreleyecek bir gücü yok evlerimizde sürekli havandırılması gereken ortamlar olduğu için en iyi makineyi alsak bile camı pencereyi açar açmaz içerisi yine tozla dolacaktır düşüncesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_solak

quote:

Siz söyleyince listeye bu modeli de ekledim. Fakat fiyat doğru ise diğer Miele modellerinden bir eksiği mi var (S5 modellerinden farkı nedir mesela?). Neden bu kadar fiyatı uygun? Şimdi yardıma ihtiyacım var:

Electrolux ZUS3970

Miele S 6310

Büyük ihtimal yarın elimde olucak cihaz detaylo resimli bir inceleme yaparım.

• quote:

quote:

Electrolux ZUS3970

Miele S 6310

Fiyat kesinlikle dogrudur. Hafta sonuna inceleme yapacagim

• philips toz torbasiz supurmiz 1ayligina ayri kaldik mecburiyetten ama kavusunca kiymetini anladim supurgenin gercekten kullanisliymis suluya gorw thomasta bezdiriyor insani suyu dok koy vs evde 5 kedi olunca hergun supurulmek istiyor ev kuru her zaman dah pratiktir bu arada arnica bora 2 sefer motor yakti kimseye onermem ve philipsin nerdeyse 2 yildir hepalarini degistirmedim catiya vuruyorum tozlari dokuluyor camasir makinasindada yikayinca mis gibi oluyor toz kacirmasinu zaten geldigi ilk zamanlarda yapiyordu 1 sene daha gider

• quote:

Electrolux ZUS3970

Miele S 6310

S6 modelleri nin motor gücü biraz daha düşük ama buna bağlı olarak daha sessiz oluyorlar.

Uygun fiyatlı bulabilirseniz S5211 de düşünebilirsiniz.

• quote:

Hayırlı olsun doğru tercih yapmışsınız Miele kesinlikle en iyisi. Aşağıda süpürgenize uygun toz torbası ve HEPA filtre satışlarını paylaşıyorum;

- Toz Torbası
    - Hepa Filtresi

• abi sanalreyonum.com dan sipariş vermeyin.
    4 iş günü diyorlar, bende aldıktan sonra yorumlarına baktım sitenin ucuzu.com gibi sitelerden. 10-15 günde bazen kargo yapıyorlarmış, bazen ürün yok deyip iade ediyorlarmış ücreti tabi bu arada 20-25 gün geçiyor.
    Bende sanalreyonum.com dan sipariş verdim 3 gün oldu bakalım bekliyorum. 4. günde kargo yapılmasını ummuyorum ama. telefon açıyorum stokta yoksa direk iptal edeyim siparişi diye telefonda info@sanalreyonum.com a mail atınız diyor :D.
    size tavsiyem 50-60 çok olsun daha kaliteli sitelerden alışveriş yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@M@Y

abi sanalreyonum.com dan sipariş vermeyin.
    4 iş günü diyorlar, bende aldıktan sonra yorumlarına baktım sitenin ucuzu.com gibi sitelerden. 10-15 günde bazen kargo yapıyorlarmış, bazen ürün yok deyip iade ediyorlarmış ücreti tabi bu arada 20-25 gün geçiyor.
    Bende sanalreyonum.com dan sipariş verdim 3 gün oldu bakalım bekliyorum. 4. günde kargo yapılmasını ummuyorum ama. telefon açıyorum stokta yoksa direk iptal edeyim siparişi diye telefonda info@sanalreyonum.com a mail atınız diyor :D.

tam bende burdan sipariş verecektim uyardığın iyi oldu arkadaşım

peki bu site güvenilirmi acaba?

http://www.enhesapliyiz.com/Products/Philips-FC-9225-AutoClean-Elektrikli-Supurge-.html?ref=akakce&v=1.86.9

• quote:

quote:

Electrolux ZUS3970

Miele S 6310

daha önce elektrokux ve şimdi 6310 kullanan biri olarak miele derim. bu elektrolux kötü demek değil iyinin de iyisi var demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUBALEN

quote:

Orijinalden alıntı: T@M@Y

abi sanalreyonum.com dan sipariş vermeyin.

tam bende burdan sipariş verecektim uyardığın iyi oldu arkadaşım

peki bu site güvenilirmi acaba?

http://www.enhesapliyiz.com/Products/Philips-FC-9225-AutoClean-Elektrikli-Supurge-.html?ref=akakce&v=1.86.9

abi bakalım yorumlara özellikle sikayetvar.com dan bakabilirsiniz bu tür sitelerle ilgili yorum ve şikayetlere.

sanalreyonum dan ucuz diye aman deyim. sipariş verirsen benim gibi beklersin hafta başından beri :D

enhesapliyiz.com gayet güvenilir. yorumlara bakarak söylüyorum. değerlendirmelerde hep 5 yıldız.

Ama yinede güvenemezsen vatanbilgisayar.com daki %25 indirimi bekle hafta sonu oluyor genellikle ordada 580 lere geliyor %25 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 6 Aralık 2012; 14:55:56 >

• Rowenta RO8221 kullanan arkadaşalar bu filtre motorun üzerindeki filtre 6-7 süpürmede filtrenin üstü buhalde

buda toz hanesinin üstündeki parça buda 2-3 kullanımda bu hale geliyor

kullanan arkadaşlar sizdedemi böyle yoksa makinede mi sorun var acaba.klavuzda motorun üzerindeki filtrenin 6 ayda bir yıkanmasın bahsediyo ama bu şekilde motor 6 ya kadar yanar gibi.ayrıca resimdede görüldüğü gibi ana filtre sanki sızdırıyor gibi.kullanan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

• daha önceki başka arkadaşların paylaşımlarındada benzer olay vardı
  • El supurgesi de dusunuyorum. Fakir alayim diyorum ne dersiniz? Son reklamlarindan sonra sempati duymaya basladim markaya

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.