Şimdi Ara

Samsung'dan zorlu koşullara dayanıklı ve Androidli telefon: Galaxy Xcover

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
5.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan zorlu koşullara dayanıklı ve Androidli telefon: Galaxy Xcover

2011 yılının ikinci çeyreği itibarıyla dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi ünvanını taşıyan Samsung'un cep telefonlarını yakından takip eden okuyucularımız için Xcover serisi pek de yabancı gelmeyecektir. Güney Koreli üreticinin Xcover modelleri, cep telefonlarının muhtemelen en büyük üç düşmanı olan suya, toza ve ani darbelere karşı dayanıklılık sergileyen yapılarıyla rakipleri arasından sıyrılıyordu. Görünüşe göre yakında Xcover serisine Google'ın gün geçtikçe popülerliği artan mobil işletim sistemi Android desteğini arkasına alan yeni bir üye eklenecek: Galaxy Xcover

IP67 sertifikasına hak kazanan ve Samsung tarafından bugün resmi olarak duyurulan Galaxy Xcover, tozlara, darbelere ve 1 metre derinliğindeki suda 30 dakika kalmaya dayanabiliyor. Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemini kullanan akıllı telefonda 3.65-inç boyutlu dokunmatik ekrana (çözünürlük belirtilmemiş), 3.2 megapiksel çözünürlüğünde kameraya, loş mekanlarda fotoğraf çekimi için led flaşa (flaş gerektiğinde aydınlatma amacıyla kullanılabiliyor), HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps) alt yapısı desteğine, günümüzde standart haline gelen Wi-Fi 802.11n / GPS / Bluetooth bağlantılarına yer verilmiş.

Samsung'un Galaxy Xcover'ı ekim ayından itibaren Almanya'da satışa sunması beklenirken fiyatla ilgili bilgi bulunmuyor. Akıllı telefon büyük bir olasılıkla diğer Avrupa ülkelerinde de boy gösterecektir.

Samsung'dan zorlu koşullara dayanıklı ve Androidli telefon: Galaxy Xcover

• Gercekten cok guzel olmus , ozellikleri de yeterli tasarimi da hos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto Defy ye rakip gelmiş.
  • Valla güzel olmuş ben beğendim Defyden daha karizma :)
  • Samsung galaxy adından iyi prim yaptı.tüm harflerde galaxy yapsın galaxy a galaxy b galaxy c diye gitsin
  • sanki telefonu hergün suya atıp çamura sokuyoruz. çok gereksiz bi özellik geliştirmişler..
  • o nasıl resim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

sanki telefonu hergün suya atıp çamura sokuyoruz. çok gereksiz bi özellik geliştirmişler..

Bizim gibi kullanıcılara hitaben yapılmış bir ürün deği zaten :) Dağcılardan tutunda zor Deniz üzerinde çalışanlar e onlarında hakkı Android kullanmak :)
  • tuvalet deliğine atıp test etmişler
  • Yani kısacası imkanı olmayıp zar zor orta halli bir telefon alıp hemen küçük koşullarda telefonun bozulması durumunda ailenin maddi durmunun sarsılması olayına çözüm getirmişler..aslında çok gerekli..
    Adam hergün suya düşürüyosun diye üretmemiş.. 1 kere bile düşse gidiyor cihaz.. çalışıyor belki ama kendini toparlyamıyor.. onun için çok lüzumlü olmuş
  • Tamda dün kendi kendime artık resmen tüketim çağındayız,adamlar sırf tüketmek için üretiyorlar.Telefon alıyorsun yere-suya düşünce iptal oluyor,düzen tutmuyor yenisini alıyoruz diyordum.Bu haberi görünce cidden çok sevindim.Galaxy S II alacak olsak 1700 TL para veriyoruz,kazara yere düşse şahsen benim içim giderdi :)
  • Woow böyle çamurlu felan çok karizma olmuş..
  • Samsung'a çamur atan çok olduğu için adamlar kinaye yapmış..
  • Güzel olmuş saol haber editörü...
  • tasarımı güzel olmuş. darbeye dayanıklı bir smartphone olması güzel. fakat samsung eski kalite standardında uzakken bunu nasıl becerecek bilmiyorum bir de bunun fiyatı ne kadar olur allah bilir.
  • Güzel ürün.
    Zaten bunu senin benim gibi insanlar için üretmemişler.Dağccılar,doğa tutkunları yada zorlu arazilerde çalışan nsanlar için üretilmiş bir model işin içinden ne gerek var yea diyip çıkmayın herkesi kendinizle aynı koşullarda değerlendirmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

sanki telefonu hergün suya atıp çamura sokuyoruz. çok gereksiz bi özellik geliştirmişler..

yani tum urunlere kendi dar kullanim sekilleri icin gerekli yada gereksiz yorumlari yapilmiyormu. sehirde kullanan adama tabi gereksiz ama dagda camurda offroaddaki adam icin birebir. kaldiki dagda denizde offroada navigasyon cok onemli, yeri geldiginde hayat kurtariyor. boyle bir model ciddi bir ihtiyac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 10 Ağustos 2011; 19:12:46 >
  • Çözünürlük %90 800x480 olur
  • dokunmatik telefondan korkan büyükler bunu deneyebilir düşürme derdi vs olmaz
  • güzel duruyor iş yapar bu telefon.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.