Şimdi Ara

ASUS Eee Pad Transformer modelinin yeni stand ve adaptörleri Amazon Almanya'da boy gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ASUS Eee Pad Transformer modelinin yeni stand ve adaptörleri Amazon Almanya'da boy gösterdi

ASUS yenilikçi ve bütçe dostu tablet modeli Eee Pad Transformer için aksesuar desteğini çeşitlendiriyor. Daha önce sadece yedek batarya ve USB 2.0 / HDMI girişleri olan bir klavye docku sunan ASUS şimdi üç yeni ürün daha piyasaya sürüyor.

1GHz hızında NVIDIA Tegra 2 işlemcisi, 1GB RAM'i, 10.1 inç IPS dokunmatik ekranı, 16GB/32GB bellek kapasitesi, USB 2.0 portu, WiFi, Bluetooth bağlantısı, Android 3.1 işletim sistemi ve klavye docku ile rekabetçi bir fiyatla satışa sunulan ASUS Eee Pad Transformer’a ait yeni aksesuarlar Amazon Almanya sitesinde ortaya çıktı. Aksesuarlar özellikle 150$’lık klavye dockunu pahalı bulanlara hitap ediyor.

Aksesuarlardan birisi tekli USB adaptörü. Diğeri ise SD kart okuyucu adaptörü. Her iki aksesuarda 27$ fiyat etiketine sahip.

Son aksesuar ise bir stand. Bu stand bir USB girişi, SD kart girişi ve 3.5mm kulaklık girişi barındırıyor. Bu ürünün fiyatı ise 41$. 

Aksesuar olarak sadece klavye dockuna bağlı kalmak istemeyenler için bu trio ucuz bir alternatif oluşturuyor.

ASUS Eee Pad Transformer modelinin yeni stand ve adaptörleri Amazon Almanya'da boy gösterdi

• Güzel olmuş yeni aksesuarlar
  • samsung apple gibi olsa hemen bunlara dava açardı bizimkine benziyor patent ihlai diye...

http://hotcellularphone.com/wp-content/uploads/2011/06/Samsung-USB-Galaxy-Tab-Adapter-Out-Now.jpg
  • Normal dockunu bile bulamıyorum hala burada...
  • ben bundan alırım ama 3g olayını nasıl çözeriz beyler ? usb girişine vınn falan takılabiliyor mu o şekilde kurtarırız belki
  • 3g modem takıp çalıştırabiliyorsunuz internette arayın nasıl yapıldığı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

3g modem takıp çalıştırabiliyorsunuz internette arayın nasıl yapıldığı var

Piyasa sürülecek Eee Pad Transformer modellerinde sadece WiFi bağlantı seçeneği var. 3G'li modellerin henüz piyasaya çıkmayacağı belirtildi. Ayrıca USB üzerinden takacağınız 3G modemleri de kullanmak mümkün değil.

ShiftDelete.Net

http://www.on5yirmi5.com/genc/haber.43960/donusebilen-tablet-eee-pad-transformer.html

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: ulex

3g modem takıp çalıştırabiliyorsunuz internette arayın nasıl yapıldığı var

Piyasa sürülecek Eee Pad Transformer modellerinde sadece WiFi bağlantı seçeneği var. 3G'li modellerin henüz piyasaya çıkmayacağı belirtildi. Ayrıca USB üzerinden takacağınız 3G modemleri de kullanmak mümkün değil.

ShiftDelete.Net

http://www.on5yirmi5.com/genc/haber.43960/donusebilen-tablet-eee-pad-transformer.html

Daha ürün çıkmadan önceki bir haberi koymuş bana kesin bilgi gibi sunmuşsun. Birşey biliyoruz da söylüyoruz.http://techwalls.com/gadget/3g-usb-asus-transformer/

• beyler bu cihazı 2 aydır kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim.
    3G yide telefonumu hotspot olarak kullanıp cozuyorum.
    tek sıkıntısı aksesuarları hicbi yerde bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macfb

beyler bu cihazı 2 aydır kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim.
    3G yide telefonumu hotspot olarak kullanıp cozuyorum.
    tek sıkıntısı aksesuarları hicbi yerde bulunmuyor.

hala kılıfını bulamadım hiçbiryerde
  • Bende hiçbir yerde kılıf bulamıyorum.Keşke birileri yurtdışından bize kılıf getirebilse.Amazondan bazı kılıfları beğeniyorum ancak hiçbirini Türkiye'ye göndermiyorlar.GG veya sahibinden gibi sitelerde de düzgün kılıf yok.
  • adaptör, dock türkiyeye ne zamna gelir ki ya da hiç gelir mi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.