- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Vodafone Opera Mini yardım!!
11 Cevap1055 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

118 Mesaj
10 Ağustos 2011; 4:46:34 

Arkadaşlar telefonum nokia 5610 xpress music.yani 3gyi destekliyor.Opera mini tarayıcısıyla internete girmek istiyorum fakat girmio ancak başka bir arkadaşın hattı takınca gayet güzel girio
Normal şekilde internete girebilirken neden opera mini çalışmıyor anlamadım bi yardım etseniz?

49 Mesaj
13 Ağustos 2011; 1:04:57 

bu problem bende de var. biri yardımcı olursa gerçekten çok makbule geçer.

118 Mesaj
13 Ağustos 2011; 2:39:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Tastan

bu problem bende de var. biri yardımcı olursa gerçekten çok makbule geçer.

Aynen valla bi türlü çözemedim hatta bir sorun var heralde

6721 Mesaj
13 Ağustos 2011; 3:09:19 

Bende 2.telefon olarak 5610 var.takır takır gırıyor telefon.ayarları gozden gecırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

118 Mesaj
13 Ağustos 2011; 4:24:19 

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Bende 2.telefon olarak 5610 var.takır takır gırıyor telefon.ayarları gozden gecırın.

Ayarlar derken hangi ayarları kastediyorusn?benim ayarlar tam internete gayet güzel bağlanıo fakat opera mini çalışmıo ayarlarda bozukluk olsa başka arkadaşn hattı takınca bağlanmaz opera miniden

1752 Mesaj
13 Ağustos 2011; 12:07:25 

İlginç durum operadan sorunsuz giriyorum.
opera menüde bağlantı tipi diye bir seçenek var orayı http değil socket yaparak dene bakalım.

6721 Mesaj
13 Ağustos 2011; 12:10:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Ayarlar derken hangi ayarları kastediyorusn?benim ayarlar tam internete gayet güzel bağlanıo fakat opera mini çalışmıo ayarlarda bozukluk olsa başka arkadaşn hattı takınca bağlanmaz opera miniden

Peki dostum bu opera mini telefonla gelen opera mini mi yoksa sen sonradan mı yükledin????

118 Mesaj
13 Ağustos 2011; 17:20:39 

quote:

Peki dostum bu opera mini telefonla gelen opera mini mi yoksa sen sonradan mı yükledin????

Telefonla gelende de olmuodu sonradan en üst sürümünü yükledim gene olmuo

118 Mesaj
13 Ağustos 2011; 17:22:37 

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

İlginç durum operadan sorunsuz giriyorum.
opera menüde bağlantı tipi diye bir seçenek var orayı http değil socket yaparak dene bakalım.

Opera mini açılsa deneyeceğim fakat yükleniyor diyo kırmızı çubuğun 3/4 ü doluo sonra hiçbir ilerleme yok

14262 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:38:32 

Vodafone 3 g açıkta olsa gprs internet ayarlarını alın telefonu açıp kapatın sorumsuzca gireceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

6721 Mesaj
14 Ağustos 2011; 18:41:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Arkadaşlar telefonum nokia 5610 xpress music.yani 3gyi destekliyor.Opera mini tarayıcısıyla internete girmek istiyorum fakat girmio ancak başka bir arkadaşın hattı takınca gayet güzel girio
Normal şekilde internete girebilirken neden opera mini çalışmıyor anlamadım bi yardım etseniz?

Dostum bilgisayardan google'a girip opera 5610 yaz ve çıkan ilk saydaki 6.1 yazılımın indir onu etelfona at.İnternet ayarlarının kontrol et ve gir bu kadar

118 Mesaj
14 Ağustos 2011; 18:50:53 

quote:

Dostum bilgisayardan google'a girip opera 5610 yaz ve çıkan ilk saydaki 6.1 yazılımın indir onu etelfona at.İnternet ayarlarının kontrol et ve gir bu kadar

Şimdi indirdim dostum internet ayarlarım da yapılı gayet güzel bağlanıo fakat web ten.Şu an opera mini açık ve kırmızı çubuk yükleniyo hala yüklenio yazıo bide sürekli şebeke erişimine izin verilsin mi diye soruo hala açılmadı opera mini

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » Vodafone Opera Mini yardım!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234