Şimdi Ara

Vodafone Opera Mini yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum nokia 5610 xpress music.yani 3gyi destekliyor.Opera mini tarayıcısıyla internete girmek istiyorum fakat girmio ancak başka bir arkadaşın hattı takınca gayet güzel girio
    Normal şekilde internete girebilirken neden opera mini çalışmıyor anlamadım bi yardım etseniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Tastan

bu problem bende de var. biri yardımcı olursa gerçekten çok makbule geçer.

Aynen valla bi türlü çözemedim hatta bir sorun var heralde
  • Bende 2.telefon olarak 5610 var.takır takır gırıyor telefon.ayarları gozden gecırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Bende 2.telefon olarak 5610 var.takır takır gırıyor telefon.ayarları gozden gecırın.

Ayarlar derken hangi ayarları kastediyorusn?benim ayarlar tam internete gayet güzel bağlanıo fakat opera mini çalışmıo ayarlarda bozukluk olsa başka arkadaşn hattı takınca bağlanmaz opera miniden
  • İlginç durum operadan sorunsuz giriyorum.
    opera menüde bağlantı tipi diye bir seçenek var orayı http değil socket yaparak dene bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

quote:

Bende 2.telefon olarak 5610 var.takır takır gırıyor telefon.ayarları gozden gecırın.

Ayarlar derken hangi ayarları kastediyorusn?benim ayarlar tam internete gayet güzel bağlanıo fakat opera mini çalışmıo ayarlarda bozukluk olsa başka arkadaşn hattı takınca bağlanmaz opera miniden

Peki dostum bu opera mini telefonla gelen opera mini mi yoksa sen sonradan mı yükledin????
  • quote:

quote:

quote:

Peki dostum bu opera mini telefonla gelen opera mini mi yoksa sen sonradan mı yükledin????

Telefonla gelende de olmuodu sonradan en üst sürümünü yükledim gene olmuo

• quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

İlginç durum operadan sorunsuz giriyorum.
    opera menüde bağlantı tipi diye bir seçenek var orayı http değil socket yaparak dene bakalım.

Opera mini açılsa deneyeceğim fakat yükleniyor diyo kırmızı çubuğun 3/4 ü doluo sonra hiçbir ilerleme yok
  • Vodafone 3 g açıkta olsa gprs internet ayarlarını alın telefonu açıp kapatın sorumsuzca gireceksiniz
  • quote:

Arkadaşlar telefonum nokia 5610 xpress music.yani 3gyi destekliyor.Opera mini tarayıcısıyla internete girmek istiyorum fakat girmio ancak başka bir arkadaşın hattı takınca gayet güzel girio
    Normal şekilde internete girebilirken neden opera mini çalışmıyor anlamadım bi yardım etseniz?

Dostum bilgisayardan google'a girip opera 5610 yaz ve çıkan ilk saydaki 6.1 yazılımın indir onu etelfona at.İnternet ayarlarının kontrol et ve gir bu kadar

• quote:

quote:

Arkadaşlar telefonum nokia 5610 xpress music.yani 3gyi destekliyor.Opera mini tarayıcısıyla internete girmek istiyorum fakat girmio ancak başka bir arkadaşın hattı takınca gayet güzel girio

Dostum bilgisayardan google'a girip opera 5610 yaz ve çıkan ilk saydaki 6.1 yazılımın indir onu etelfona at.İnternet ayarlarının kontrol et ve gir bu kadar

Şimdi indirdim dostum internet ayarlarım da yapılı gayet güzel bağlanıo fakat web ten.Şu an opera mini açık ve kırmızı çubuk yükleniyo hala yüklenio yazıo bide sürekli şebeke erişimine izin verilsin mi diye soruo hala açılmadı opera mini

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.