Şimdi Ara

Battlefield 3 Türkiye Fiyatı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
8.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fiyatı çok uçuk kaçık olmazsa battlefield 3 almayı düşünüuyorum yanlız Türkiye fiyatı nedir haberim bir bilgim yok her hangi bişey açıklandımı açıklanmadıysa tahmini bi fiyat söylebilirmisiniz yani şu aralıklarda olur şeklinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaym1n

selam arkadaşlar

fiyatı çok uçuk kaçık olmazsa battlefield 3 almayı düşünüuyorum yanlız Türkiye fiyatı nedir haberim bir bilgim yok her hangi bişey açıklandımı açıklanmadıysa tahmini bi fiyat söylebilirmisiniz yani şu aralıklarda olur şeklinde

Sitenin birinde yazılan bilgiye göre, " 2011 sonbaharında PC, PS3 ve XBox 360 için çıkacağı söylenen ve yaz aylarında betasının başlaması beklenen Batllefield 3'ün fiyatı da PC Limited Edition sürümü için ABD'de 60 dolar, Avrupa'da 60 Euro olarak belirlenmiş. "

Türkiye fiyatı da avrupa fiyatına hemen hemen yakın birşey olur.60 Euro ne kadar TL ise yani :)

Umarım işinize yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BURAK. -- 10 Ağustos 2011; 3:35:13 >

• çok teşekkürler yanlız bu Türkiye de yaklaşık 150tl demek oluyo birde limited edition bu standart sürümünün fiyatı belirtilmemişmi ? eğer 120tl den aşşağı olmazsa korsan kullanıcam mecbur ama limited edition olduğu için fiyatı yüksek olabilir standart sürümü acaba ne kadar olur
  • quote:

çok teşekkürler yanlız bu Türkiye de yaklaşık 150tl demek oluyo birde limited edition bu standart sürümünün fiyatı belirtilmemişmi ? eğer 120tl den aşşağı olmazsa korsan kullanıcam mecbur ama limited edition olduğu için fiyatı yüksek olabilir standart sürümü acaba ne kadar olur

Evet dediğiniz gibi bir durum olabilir, 90-120 TL arası bir fiyat bekliyorum ben.Çok da farklı olacağını sanmıyorum.
  • umarım 90-100 gibi bişey olurda sıkıntı yaratmaz öbür türlü korsan kullanıcam ama sevdiğim oyunları orjinal almak istiyorum c2 gibi onuda orjinal aldım :)

yorumunuz için teşekkür ederim.
  • quote:

umarım 90-100 gibi bişey olurda sıkıntı yaratmaz öbür türlü korsan kullanıcam ama sevdiğim oyunları orjinal almak istiyorum c2 gibi onuda orjinal aldım :)

yorumunuz için teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim :)
  • Pc için konuşuyorum Bad Company 2 içinde 90-100 lira denildi, abd 60$ avrupa 60€ Türkiye 60TL olarak geldi oyun.Bf2 de aynı şekildeydi.Umarım Bf3 de aynı şekilde gelir.

Ama bir CoD nedense 90'dan aşağı gelmiyor aral tarafından.Bf satanda aral Cod satanda aral.Acaba popülariteye mi bakıyorlar fiyat politikasında ?
  • 60'a gelsin direk alıyorum!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekicaner

60'a gelsin direk alıyorum!!!

popoyla okumak bu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: geotech

quote:

Orijinalden alıntı: zekicaner

60'a gelsin direk alıyorum!!!

popoyla okumak bu işte

belkide 60 euro kastediyordur nerden biliyorsun neresiyle okuduğunu?
  • Maksimum 100 TL, buraya yazıyorum
  • İlla kutulu almanız gerekmiyor ki. Cd-key olarak da alabilirsiniz baya makul fiyatlı oluyor onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

İlla kutulu almanız gerekmiyor ki. Cd-key olarak da alabilirsiniz baya makul fiyatlı oluyor onlar.

26 dolar mıydı gamekeystoreda, en kötü oradan alacağız
  • gidip origine paşa paşa kertilicem başka yol gözükmüyor bana. kutulu evet güzel ama, yok geldi yok gelmedi millet yardırırken 2-3 gün bekle vs.

geçmiş olsun 60 euro.

bu arada d2d de oyun 54 dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubenmartin -- 10 Ağustos 2011; 14:33:00 >
  • Ben artik sadece turkce dil secenekli oyunlara para vermeye karar verdim . Bf 3 bile olsa satin almiyacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al korsan gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

zorrent akar. yoksa peder bana kayar

bu oyun mp için oynanır
  • Fiyatlar oyunun popülaritesine göre değil, dağıtıcının politikasına göre değişiyor. Activision'un bütün oyunları 100 tl - 120 tl üzerinden satılıyor.
    EA'nınkiler ise 80 TL. Bu fiyat BC2 zamanında 60'dı fakat EA az bulduğundan 80'e çekti. BF3 de 80den satılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanyildiz

Ben artik sadece turkce dil secenekli oyunlara para vermeye karar verdim . Bf 3 bile olsa satin almiyacagim

Memlekette orjinal oyun satılmadığı için yapımcılar türkçe dil desteği vermiyor.Şunu bi algılayın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanyildiz

Ben artik sadece turkce dil secenekli oyunlara para vermeye karar verdim . Bf 3 bile olsa satin almiyacagim

EA de yalvarıyordu sana nolur al diye crysis 2 nin türkçesinide gördük. ABD ordusunda laz asker var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.