Şimdi Ara

acemilik: KÜÇÜKYALI usta: DARICA KOCAELİ varmi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi TSK KBRN Okl. ve EM K.lığı
    KÜÇÜKYALI İSTANBUL

Katılış Yapacağı Esas Birliği/
    Görev Yeri K.K. EDOK Muh. Hiz. Des. Eğt. K.lığı Kur. Bşk. Darıca Kışlası Emn. Bl. K.lığı
    DARICA KOCAELİ

varmı aynı yere dusen arkadaşlar ?

• up!
  • hayırlı olsun kardeş.. benimde acemlik Küçükyalı , usta birliğide Gebze..
  • benımde aynı kardesım, kbrn olarak mı senınde yoksa?
  • Evet Kbrn olarak geciyor, Sizin usta birliği Gebze mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canalp54

İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi TSK KBRN Okl. ve EM K.lığı
    KÜÇÜKYALI İSTANBUL

Katılış Yapacağı Esas Birliği/
    Görev Yeri K.K. EDOK Muh. Hiz. Des. Eğt. K.lığı Kur. Bşk. Darıca Kışlası Emn. Bl. K.lığı
    DARICA KOCAELİ

varmı aynı yere dusen arkadaşlar ?

DENİZE SIFIR Bİ YERDE ASKERLİK YAPACAN (DARICA)...AMA ORDA BİLDİĞİM KADARIYLA ÇOK AZ ASKER VAR...KISA DÖNEMLER HELE DAHA DA AZDIR TAHMİN EDİYORUM..
    YOL İLE İLGİLİ SORULARIN OLURSA YARDIMCI OLURUMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercinyo_41 -- 11 Aralık 2011; 13:20:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcls7

Evet Kbrn olarak geciyor, Sizin usta birliği Gebze mi ?

GEBZE DE ASKER OLACAKLARI... İLK DEFA GÖRÜYORUM BURAYA YAZDIKLARINI
  • pm attım sana,hem acemı hem usta biriğimiz aynı yerde senle kardesım
  • K.K EDOK MUH HİZ.DES.EGT.K.LIGI.KUR.BŞK.DARICA KIŞLASI EMN.BL. K.lığı KOCAelİ GEBZE DÜŞEN VARMI BANA YARDIMICI ONUN NERDE O
  • quote:

Orijinalden alıntı: jomahakan

K.K EDOK MUH HİZ.DES.EGT.K.LIGI.KUR.BŞK.DARICA KIŞLASI EMN.BL. K.lığı KOCAelİ GEBZE DÜŞEN VARMI BANA YARDIMICI ONUN NERDE O

İsin zor ben orda yaptim kisa donem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden zor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tseyk

neden zor?

Ben su an ordayim soru sorabilirsiniz

• mayısta bende orda olacağım muhtemelen. şubatta gelecektim fakat mayısa aktarıldı. darıca kışlasındamısın? revir varmı orda? birde ikmal sınıfıyım ben sen hangi sınıf?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tseyk

mayısta bende orda olacağım muhtemelen. şubatta gelecektim fakat mayısa aktarıldı. darıca kışlasındamısın? revir varmı orda? birde ikmal sınıfıyım ben sen hangi sınıf?

Sınıfı mınıfı unut. Burası refize birligi. Nerde uyusturucu bagimlisi tinerci varsa burya suruluyor. Bi kisa donemler bide 5 6 tane uzun donem normal var. Askerligin boyunca son saate kadar gece gunduz nobete cikicaksin. Rapor alirsan carsilarin kitlenecek. Bu adi unutma cok kufur edeceksin "Samet üsteğmen"

• benim usta birliği : EDOK MUHAREBE HİZMET DESTEK EĞİTİM K.LIĞI KUR.BŞK.LIĞI DARICA KIŞLASI EMN. VE HİZ.BRL. KIŞLA HİZ.TK. / KOCAELİ GEBZE / KOCAELİ

olarak görünüyor. sanırım farklı yerlerden bahsediyoruz. sen Kocaeli merkezdemisin, darıcada mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tseyk -- 4 Nisan 2014; 12:30:47 >
  • EDOK MUHAREBE HİZMET DESTEK EĞİTİM K.LIĞI KUR.BŞK.LIĞI DARICA KIŞLASI EMN. VE HİZ.BRL. KIŞLA HİZ.TK. / KOCAELİ GEBZE / KOCAELİ buranin adresi tam olarak nedir arkadaşlar .? Sevgilimi ziyarete gideceğim ve nasıl giderim ? Istanbuldan ?

• konu açılalı çok olmuş ama mesajım bulunsun.. refize birliğidir , hayatında duymadığın uyuşturucu isimlerini alfabetik sırayla öğrenirsin ( kullanmasan bile ) 2 haftada 1 çarşın olur ota *oka çarşı cezası alırsın , komutanların işine yarayan bir adamsan rahat rahat telefon kullanabilirsin ama kimsenin adamı değilsen ve yakalattıysan vatan haini muamelesi görürsün. çifte standartın kralının yaşandığı birliktir kendisi. uzatma cezası almayan asker sayısı 1 elin parmağını geçmez. askerlik hayatın boyunca 1 kez evci izni alabilirsin onu da 1. derece akraban gelir ikametgah veya şehir dışından geliyorsa otel faturası getirirse... gececiysen ayvayı yedin gece 12 saat göreve gidersin haftanın 3 günü gayrısız ictima diye 13.30 da dikilrler tepene, denize 0 işkence görürsün.. nöbetten düşme diye bir kavram söz konusu değildir sabah tezkereye çıkacaksan bile eline silahı verip sırtını hücum yeleğini giydirip nöbete yollarlar... yukarıda arkadaş da belirtmiş '' samet üsteğmen'' i aklınıza kazıyın askerlik bitse yıllar geçse bile hakkınızı helal etmeyeceğiniz yegane insan olma potansiyeline sahiptir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.