Şimdi Ara

MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
7
Favori
87.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar buraya düşenler kimler?Benim hem acemilik heme de usta aynı yer piyade olarak.

• İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MEBS Okl. ve EM K.lığı
    MAMAK ANKARA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.08.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri Gnkur. MUBİLDESKOM Kur. Bşk. Des. Tb. Mhf. Bl. K.lığı
    ÇANKAYA ANKARA

Ben İstanbuldan geliyorum sabah 6,30 12 gibi orada olup bir cuma namazı kılıp teslim olurum herhalde :)

Herkes için hayırlısı olsun.
  • mebs çok güzel yer. dostum hayırlı olsun. ankara mamakta ikamet ediyorum. bi sıkıntı olursa ulaş bana.. yardımcı olurum elimden geldiğince..
  • Bende Mamak mebs - Çankaya kara harp okulu loj des.
    Pendikteyim gitmeden oralarda buluşsak , tek tek gitmektense birkaç kişi buluşup öyle girsek iyi olur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: scartissue34

Bende Mamak mebs - Çankaya kara harp okulu loj des.
    Pendikteyim gitmeden oralarda buluşsak , tek tek gitmektense birkaç kişi buluşup öyle girsek iyi olur herhalde

Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri Gnkur. MUBİLDESKOM Kur. Bşk. Des. Tb. Mhf. Bl. K.lığı
    ÇANKAYA ANKARA

bu yer hakkında bilgin varmı hocam herhalde muhafız yada karargah çıkıcak şansımıza kalmış :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeon

quote:

Bende Mamak mebs - Çankaya kara harp okulu loj des.

ÇANKAYA ANKARA

bu yer hakkında bilgin varmı hocam herhalde muhafız yada karargah çıkıcak şansımıza kalmış :=)

dostlar şunu bilin çankayada galaklside gezer gibi yıldızların arasında olacaksınız. her an rütbeliye çarpılma riski vardır.. ankara'da her yerde aynıdır :) hayırlısı olsun ne olursa olsun ankara'da askerlik güzeldir...

• Hiç bilgim yok kardeşim inş rahat olur ne diyeyim ama yinede şanslıyız sanki
  • quote:

Hiç bilgim yok kardeşim inş rahat olur ne diyeyim ama yinede şanslıyız sanki

Evet dediğiniz gibi hocam hakkımızda hayırlısı olur inşallah.
  • benim acemilik burası da usta selimiye istanbul :)
    zaten üsküdarda oturuyodum...
    harita mühendisiyim ben, benim bi cok arkadasım harita genel komutanlığında yaptı askerliğini, bu yüzden hepsi acemiliğini burda yaptı, cok kral yer, rahat yer diyolardı (şınavı çekebildigin kadar çek yorulunca bırak diyolarmıs onların yalancısıyım)
  • acemilikte mebs teyim ustada ANKARA Mrk. K.lığı K.lığı YENİMAHALLE ANKARA .izmirden gideceğim

mebsi bilenler kapsamlı anlatırsa seviniriz
  • dostum mamak mebs cok güzel yerdir.. orda kalırsan hele mamak merkez de süper olur.a ma çevre birimleri hk. pek bilgim yok. alışveriş için yük edinmeyin ankara'da da alırsınız ucuza askeri malzeme satan yerler cok. yardımcı olurum elimden geldiğince... pm den ulaşırsanız telefon veririm ulaşırsınız.. mamak'ta ikamet ediyorum.. elimden gelen yardımı yaparım arkadaşlar.. kışladayken de yardımcı olurum ihtiyacınız olur ise eksiğiniz gediğiniz ıvır zıvır... sorun etmeyin.. mamak iyidir.. ankaranın geneli iyidir. (28.mknz.p.tg.) hariç
  • Usta birliği Çankaya KHO LOJ DES bol yıldızlı günler beni bekliyo sanırım.
    Askeri malzeme satan yerlerde kolu yukarda tutacak bi aparat vs. varsa hemen almam lazım.
  • quote:

Usta birliği Çankaya KHO LOJ DES bol yıldızlı günler beni bekliyo sanırım.
    Askeri malzeme satan yerlerde kolu yukarda tutacak bi aparat vs. varsa hemen almam lazım.

Hocam size pm attım ? Bakarsınız denk geliriz :)
  • arkadaslar benım gıbı ustada mebs olan yok sanırım.Ben sakaryadan gelıcem kısmetse.
  • arkadaşlar hem ulusta hem kızılayda askeri malzeme için özel pasajlar var. yok yok.. ucuzdurda.. yük etmeyin yolda bence. gelin burdan alın. 1 saat sürer en fazla alışverişiniz..
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri KHO Loj. Des. K.lığı K.lığı ÇANKAYA ANKARA
  • arkadaşlar bende acemiliği MEBS' te yapacağım.. Usta birliği daha önce hiç bir yerde rastlamadığım bir yerde çıktı.. Usta birliğim Atıcılık ve Uzm. Nişc. Eğt. Brl. Polg. Bl. K.lığı MAMAK ANKARA hakkında bilgisi, duyumu olan var mı ?

Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    MAMAK ANKARA
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri Atıcılık ve Uzm. Nişc. Eğt. Brl. Polg. Bl. K.lığı
    MAMAK ANKARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakoyanu28 -- 10 Ağustos 2011; 2:53:09 >
  • arkadaşlar sabaha kadar forumdayım.. pm den ulaşırsanız tel. numarası vs veririm arayın çekinmeyin.. akşam 5 e kadar gün içinde müsaitim o zaman da arayabilirsiniz. 5-24,00 arası ulaşamazsınız.. sıkıntı yapmayın. elimden geldikce yardım ederim :) her türlü soru v.s problem olmaz.
    Sınıfı muhabere
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    MAMAK ANKARA
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri MEBS Okl. ve EM MEBS Okl. Gös. ve Tatb. Tb. 2'nci Gös. ve Tatb. Bl. K.lığı
    MAMAK ANKARA
    Sınıfı İSTİHKAM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi

MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA

Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri

28'inci Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. İs. Svş. Bl. K.lığı MAMAK ANKARA
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.