Şimdi Ara

MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
7
Favori
87.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aekaya

hocam mebs ile ilgili böyle bir yorum yapmışsınız.
    Benim eğitim birliği:MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA
    sonrasında esas birliğim: MEBS OKL. VE EĞT.MRK. MEBS EĞT.A. 2 NCİ MEBS EĞT.TB.KH. VE KH.TK. / ANKARA MAMAK / ANKARA
    Statü:KISA_DÖNEM ER
    Sınıf: MUHABERE
    Makina Mühendisiyim

Galiba bende eğitim çavuşu olurum.Ne gibi sıkıntılar vardır bahsedebilir misiniz tecrübelerinizden?

Allah kolaylık versin kardeş.Daha önceki başlıklarda uzun uzun yazmıştım. Arama bölümünden bulabilirsin.
  • Sinnan arkadas Ben senin askerligi yaptigin yerde yapacagim. Rica etsem bilgi verirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaerka K kullanıcısına yanıt
    mamak`tan bahsediyorsan guzel yer, hatta usta birliginden daha rahat olur muhtemelen, temizdir, bahcesinde bir suru kola ve cay makinasi var. kantinlerinde cok sira olur ki normal o da zaten.
  • Evet arkadaşlar var mı Mamak yolcusu?

Ben uzun dönem gidiyorum. 6 kasım teslim tarihi. Göreyim benim gibi uzun dönem veya poşet devreleri
  • Forumda ben dahil bir dünya mebs yolcusu var bu dönem. :)

• AdıBİROLSevk Bitiş05/11/2015SoyadıYÜKSELCelp DönemiKASIM 2015Eğitim BirliğiMEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARACelp Grubu1Esas Birliği39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 49 UNCU P.A. 2 NCİ P.TB. 3 ÜNCÜ P.BL. / GÜZELYURT / GÜZELYURTKuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞIStatüKISA_DÖNEM ERSınıfPIYADE nolcsk bu işlerrrr
  • Selam kardesim bende kisa donem yapacam acemiligim de usta birligimde senin gidecegin yerle ayni ben istanbuldan gidecem

• Burayı hortlatalım epey mebs var gördüğüm kadarıyla
  • YQQ4 kullanıcısına yanıt
    Acemi birligi Mebs mamak usta birligi malatya lojistik destek piyade kisa donemim Ankarada kalma ihtimalim var mi usta birlikte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caaggdass C kullanıcısına yanıt
    Hayır yok
  • Ben acemiligi mebsde yaptim. Senin usta birlikte oraysa en rahat askerlik seni bekliyor hocam. Egitim cavusu olursun acemiler geldiginde yuruyus egitimi verirsin yanasik duzen egitimi verirsin 21 gun sonra acemileri gonderirsin tekrar acemi gelene kadar 4 5 usta asker full yatarsiniz.

• arkadaşlar AŞTİ'den bu MEBS okuluna ulaşım için hangi yolu izleyebiliriz?

1. Aşti'den Kızılay'a metro ile oradan 329 nolu otobüs ile MEBS'e?

2. Aşit'den Dikimevi'ne metro ile oradan dolmuş ile MEBS'e ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

arkadaşlar AŞTİ'den bu MEBS okuluna ulaşım için hangi yolu izleyebiliriz?

1. Aşti'den Kızılay'a metro ile oradan 329 nolu otobüs ile MEBS'e?

2. Aşit'den Dikimevi'ne metro ile oradan dolmuş ile MEBS'e ?
    İkisi de olur. Kızılay'da Çankaya Belediyesi'nin önünden kalkıyor 329 ama seferleri sık değildir, sefer saatini öğrenip binin.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.