- x
AVEA YAHŞİ TARİFE.
23 Cevap9264 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1450 Mesaj
10 Ağustos 2011; 0:10:01 

Yahşi tarife ile cepten Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Moldova, Kazakistan, Kırgızistan ve Tacikistan'ı aramanın dakikası 20 kuruş!

Üstelik Yahşi Tarife'dekilerle 2.000 dakika konuşmak bedava!

Yükleme Koşulu 20 TL ve üzeri yüklendiğinde

Tüm Yahşi Tarifedekilerle 2.000 dakika

Tüm Türkiye ile 20 Kuruş/dakika
20 Kuruş/SMS
Yahşi Tarife Kapsamındaki
Yurtdışı Ülkeler ile*

* Tarife Kapsamındaki Yurtdışı Ülkeler; Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Moldova, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan,Türkiye

Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Moldova, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Türkiye'yi her yöne arama fiyatı tek seferde 20 TL ve üzerinde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca dk/20 Kr'tur. 20 TL'nin altında yükleme yapılması ya da yükleme yapılmaması durumunda ise yurtiçi her yöne yapılan aramaların dakikası 41,5 kuruştur. Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Moldova, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan ücretlendirmelerinde ise, standart uluslararası ücretler geçerli olacaktır. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/yahsi_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturasiz.yahsitarife&pagemenu=tarifeler.faturasiz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3491 Mesaj
10 Ağustos 2011; 11:24:09 

Müthiş..

O bölgelerden ülkemize gelen üniversite öğrencisi sayısı çok fazla. Uzun süre mağazada çalıştığımdan biliyorum, hepsine Tüm Dünya Paketi vererek 80 kuruşa arattırıyorduk. 20 kuruş müthiş ve kendi araları da ücretsiz olmuş.. Acayip avantajlı gelecek onlara bu seneden sonra iletişim.

Ayrıca, 20 TL ve üzeri yükleme koşulu sağlandığında, 30 gün boyunca yurt içi her yöne ve yukarıda belirtilen ülkelere gönderilecek SMS'ler de, SMS başına, 20 Kuruş üzerinden ücretlendirilir.

Tarife içi 2000dk bedava

Yurtiçi dk.sı 20 kuruş
Yurtiçi SMS 20 kuruş

İlgili ülkelere dk.sı 20 kuruş
İlgili ülkelere SMS 20 kuruş

SADECE YURTİÇİ 20 KURUŞ BAZI BİLE ÇOK İYİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 10 Ağustos 2011; 11:46:05 >

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

3861 Mesaj
10 Ağustos 2011; 11:36:54 

eğri oturup doğru konuşalım;
TAÇSIZ KRAL AVEA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

7125 Mesaj
10 Ağustos 2011; 11:49:22 

gerçekten müthiş olmuş.

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

2455 Mesaj
10 Ağustos 2011; 12:11:17 

Darısı ortadoğunun başına

7125 Mesaj
10 Ağustos 2011; 12:24:40 

ama biz vodafone'lular paket dakikalarımızdan arayabiliyoruz

0

mustafavmms

3861 Mesaj
10 Ağustos 2011; 12:42:12 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

ama biz vodafone'lular paket dakikalarımızdan arayabiliyoruz

0

Mustafa bak burada yazıyorum iyi okuyun;
Artık ALMANYA VODAFONE ve SABİT HATLAR tarifemizin SINIRSIZ kapsamına alınmalı malum TT Mobile Almanya-Türkiye ve Türkiye-Almanya SABİT HATLARI ve AYNI HATTI ve AVEA KULLANANLARI BEDAVA ARATIYOR..

Ah şu KKTC'yi yavru vatanın SABİT HATLARINI SINIRSIZ arayabilsek ne güzel olacaktı .!!!

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

3491 Mesaj
10 Ağustos 2011; 12:57:27 

@mustafa_(87)

faturasız tarifelerde de arayabiliyor ve 20 kuruşa sms atabiliyor musunuz

DH müdavimi.

7125 Mesaj
10 Ağustos 2011; 13:11:51 

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

@mustafa_(87)

faturasız tarifelerde de arayabiliyor ve 20 kuruşa sms atabiliyor musunuz

sende de faturalı yok emin

vodafone dünyaya sms paketi var ayrıca

http://www.vodafone.com...ysel-dunyayamesajpaketi

mustafavmms

3861 Mesaj
10 Ağustos 2011; 13:17:38 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

sende de faturalı yok emin

vodafone dünyaya sms paketi var ayrıca

http://www.vodafone.com...ysel-dunyayamesajpaketi

Vodafone'dan tüm mesaj paketlerini aynı dakikaların geçerli olduğu ülkelere kullandırmasınıda bekliyoruz.. :))

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

3491 Mesaj
10 Ağustos 2011; 14:55:30 

@ mustafa_(87)

Vodafone Faturalı CepAvantaj Mini'm var cepte yatan :) Avea Faturalım var, tonlarca da faturasız hattım var. Ama Vodafone'un sms paketi avantajıymış gerçekten.

Faturasızlar için alternatif olmuş oldu işte, misler gibi; kıskanmayın

DH müdavimi.

7125 Mesaj
10 Ağustos 2011; 15:01:41 

quote:

@ mustafa_(87)

Vodafone Faturalı CepAvantaj Mini'm var cepte yatan :) Avea Faturalım var, tonlarca da faturasız hattım var. Ama Vodafone'un sms paketi avantajıymış gerçekten.

yahu senin faturalı hattın yok demedim avea faturalıda böyle avantaj yok dedim.

ayrıca kıskanmam ben kullanırım güzel olmuş inkar eden yok zaten. :)

mustafavmms

3861 Mesaj
10 Ağustos 2011; 15:11:11 

quote:

@ mustafa_(87)

Emin kardeşim merhaba;
Herkes dövize,altına yatırım yapar sende FATURASIZ AVEA HATLARINA yatırım yapıyorsun öyle mi :)))
VF ve AVEA rekabette birbirinden geri kalmıyorda birde HAKİM operatör vardı ne oldu kendisine.?
Rekabette epeyce geriledi;neden acaba .?

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

3491 Mesaj
10 Ağustos 2011; 15:31:47 

@mustafa_(87),

yok hocam ya, espri mahiyetinde takılıyorum ben. can sıkıntısı, arkadaşın dükkandayım, dükkanda iş yok; sinek bile girmiyor :) Avea faturalıda harbiden sms ve yurtdışı açığı var kısmen tarifeler açısından. E biryerden de gelir sağlasın operatör, herşeyi bedava verecek değil ya :))

@Bico,

valla hocam ne altını ne dövizi, eller yanıyor tutamıyoruz, görünce direk teğet geçiyorum vallahi. hatlar en azından ay sonu kotası vs. olayına fiyatları geçici düşüyor ucuza kapatıyorum güzel numaraları, mutlaka işe yarıyorlar.

Hakim operatör cezaları tuzlu tuzlu yedikten sonra pek sessiz kaldı. Kapsama açısından da kan kaybediyorlar. Diğer 2 operatör birden fazla yerde kapsama açısından kendilerinden daha iyi, artık ihtiyaç kalmadı pek kendilerine. Fiyat da çok düşüremiyorlar, zorlu bir süreç.. Ben açıkçası gidişattan çok memnunum..

DH müdavimi.

175 Mesaj
10 Ağustos 2011; 15:51:09 

faturazız hatlarda avea şuan için gayet iyi durumda.
vodafone'un atak yapması lazım.
turkcell memnun , müşterisi memnun. turkcell'e laf yok :)

İnsanlık için bir iyilik yapın...
http://www.denizfeneri.org.tr

7125 Mesaj
10 Ağustos 2011; 17:39:20 

@basturkemin;

kardeşim seni hiç yanlış anlamadım rahat ol biliyorum şaka yaptığını hayırlı işler ayrıcada.Avea'nın para kazanması lazım burası ayrı mesele fakat rakipleriyle dişe diş kora kor mücadele etmesi lazım avea'nın 12 milyon abone sayısını arttırmak adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 10 Ağustos 2011; 17:40:20 >

mustafavmms

512 Mesaj
10 Ağustos 2011; 18:33:30 

Turkcell kullanıyorum ama bu konularda çok hantal kalıyor ancak rakibi hamle yapınca bir hamle yapıyor.

Adam gibi yazana cevap veririm, diğerlerini şikayet ederim.

1584 Mesaj
10 Ağustos 2011; 22:43:55 

KKTC'yi de ekleseler ölürler miymiş?

7 Mesaj
2 Temmuz 2012; 19:45:54 

AVEA’dan YAHŞİ TARİFƏLİLƏRƏ QƏMBƏRQULU!!!
Biraz öncə aveadan bir mesaj aldım (o sirada balıq yeməkdə idim və qılçığı boğazımda qaldı. Bunun üçün AVEAya ayrı bir dava açacam).
3 TEMMUZDAN İTİBAREN TARİFENİZDE 20TL YÜKLEMEDE, AZERBAYCANI ARAMA VE SMS GÖNDERME 65 KRŞ, TARİFEDEKİ DİĞER ÜLKELERİ VE YURTİÇİ HERYÖNE ARAMA VE SMS GÖNDERME 25 KRŞ.
Bəli, bəli. Indi niyə yediyim boğazımda qaldı anlayırsınız yəqinki...bu mesajı alınca müştəri xidmətlərinə zəng etdim və bunun nədənini soruşdum (nədən məhz! Azərbaycana 65 kuruş sualı ilə). Müştəri xidmətindən nömrəm alınaraq gün içində mənə geri bildirim məlumatı veriləcəyinə söz verildi. Yerinə yetirildi də...ama zəng edən xanım mənə aveadan gələn və yarım dqyə oxuduğum smsin eynisini yarım saata təzədən çeynəyərək sadalamağa başladı...özüdə bu ardıcılığıa...”tarifenize göre Ermenistan (!), Kazakistan......vb. ülkelerle (ölkə ardıcılığına özəl diqqətinizi rica edirəm) dksi ve smsi ....Azerbaycan ile 65 kuruş ilə gərəksiz uzun məlumat silsiləsindən bilgiləndirməyi bitirdi. “Bunları zaten sms aracılığı ile aldım, size olan sorum neden böyle bir değişikliğin yapılmasıydı” dedim...aldığım cvb da “bu konuda herhangi bir bilgi veremiyoruz ve siz sadece şartlarımızı kabul ederek tarifenizden yararlanmağa devam edebilirsiniz bla bla bla ...”
“Niyə özəlliklə bizim ölkə ilə danışıq qiyməti 3 dəfədən artıq bahalaşıb?” sualıma beləcə hələ də cavab almadığıma görə mən də AVEAya tarifədə dəyişikliklər etmədən öncə (özü özünə!) hələ vermədiyi sualın cavabını vermiş oldum 
Cavabımı sizə də səsləndirim ki başqa avantajları da qaçırmayasınız...
...(müştəri hizməti ilə görüşməm) ... “avea hattımı sadece yahşi tarife ile 20 krşa arayabiliyorum diye kullanmaktayım. Ve benim gibi böyle binlerce müşteriniz var. Bu yaptığınız tarife değişikliği durumunda “pahalı” diye damgaladığımız Türkcell bize daha avantajlı fiyat sağlamış bulunuyor (dqsi 43 kuruşa). Umarım verdiğiniz karar ile olacak olan binlerce müşteri kaybını göze almışşınızdır...size bedava bir müşteri fikri iletiyorum şu anda (ki fikrimühim biriyimdir )...umarım kaide alır ve tekrar değerlendirirsiniz...iyi günler...
Ha bir də unutmadan avea təmsilcisinin mənə olan sualı “numaranızı türkcell’e mi taşımayı düşünüyorsunuz şimdi?” oldu :D “güzel bir fikir sanırım” düşündüm və dedim ))
Sevgili həmvətənlərim! Məncə AVEAnın bu təklifini nəzərə alaq və Azərbaycana göstərdiyi “özəl diqqətdən” (qardaş ölkə olduğumuzdan dolayı ola bilər :D) doğan “superavantajlı fiyat”lardan imtina edib Türkcell’ə daşınaq! Orda bizi daha çox qardaşcasına sevirlər!:) sağlıqla qalın...
NOT: Bu bilgini dostlarımızla paylaşaq ki AVEAnın bizlərə arxadan vurduğu zərbəsindən xəbərdar olaq! Türk demişkən GAZAMIZ MÜBARƏK OLSUN!!!
P.S: bu arada Türkcell’in “yurtdışı arama tarifeleri” ile əlaqəli bilgini aşağıdaki linkdən ala bilərsiniz http://www.turkcell.com...yurtdisi-tek-fiyat.aspx

3861 Mesaj
2 Temmuz 2012; 21:16:52 

quote:

Orijinalden alıntı: taxtabash

AVEA’dan YAHŞİ TARİFƏLİLƏRƏ QƏMBƏRQULU!!!
Biraz öncə aveadan bir mesaj aldım (o sirada balıq yeməkdə idim və qılçığı boğazımda qaldı. Bunun üçün AVEAya ayrı bir dava açacam).
3 TEMMUZDAN İTİBAREN TARİFENİZDE 20TL YÜKLEMEDE, AZERBAYCANI ARAMA VE SMS GÖNDERME 65 KRŞ, TARİFEDEKİ DİĞER ÜLKELERİ VE YURTİÇİ HERYÖNE ARAMA VE SMS GÖNDERME 25 KRŞ.
Bəli, bəli. Indi niyə yediyim boğazımda qaldı anlayırsınız yəqinki...bu mesajı alınca müştəri xidmətlərinə zəng etdim və bunun nədənini soruşdum (nədən məhz! Azərbaycana 65 kuruş sualı ilə). Müştəri xidmətindən nömrəm alınaraq gün içində mənə geri bildirim məlumatı veriləcəyinə söz verildi. Yerinə yetirildi də...ama zəng edən xanım mənə aveadan gələn və yarım dqyə oxuduğum smsin eynisini yarım saata təzədən çeynəyərək sadalamağa başladı...özüdə bu ardıcılığıa...”tarifenize göre Ermenistan (!), Kazakistan......vb. ülkelerle (ölkə ardıcılığına özəl diqqətinizi rica edirəm) dksi ve smsi ....Azerbaycan ile 65 kuruş ilə gərəksiz uzun məlumat silsiləsindən bilgiləndirməyi bitirdi. “Bunları zaten sms aracılığı ile aldım, size olan sorum neden böyle bir değişikliğin yapılmasıydı” dedim...aldığım cvb da “bu konuda herhangi bir bilgi veremiyoruz ve siz sadece şartlarımızı kabul ederek tarifenizden yararlanmağa devam edebilirsiniz bla bla bla ...”
“Niyə özəlliklə bizim ölkə ilə danışıq qiyməti 3 dəfədən artıq bahalaşıb?” sualıma beləcə hələ də cavab almadığıma görə mən də AVEAya tarifədə dəyişikliklər etmədən öncə (özü özünə!) hələ vermədiyi sualın cavabını vermiş oldum 
Cavabımı sizə də səsləndirim ki başqa avantajları da qaçırmayasınız...
...(müştəri hizməti ilə görüşməm) ... “avea hattımı sadece yahşi tarife ile 20 krşa arayabiliyorum diye kullanmaktayım. Ve benim gibi böyle binlerce müşteriniz var. Bu yaptığınız tarife değişikliği durumunda “pahalı” diye damgaladığımız Türkcell bize daha avantajlı fiyat sağlamış bulunuyor (dqsi 43 kuruşa). Umarım verdiğiniz karar ile olacak olan binlerce müşteri kaybını göze almışşınızdır...size bedava bir müşteri fikri iletiyorum şu anda (ki fikrimühim biriyimdir )...umarım kaide alır ve tekrar değerlendirirsiniz...iyi günler...
Ha bir də unutmadan avea təmsilcisinin mənə olan sualı “numaranızı türkcell’e mi taşımayı düşünüyorsunuz şimdi?” oldu :D “güzel bir fikir sanırım” düşündüm və dedim ))
Sevgili həmvətənlərim! Məncə AVEAnın bu təklifini nəzərə alaq və Azərbaycana göstərdiyi “özəl diqqətdən” (qardaş ölkə olduğumuzdan dolayı ola bilər :D) doğan “superavantajlı fiyat”lardan imtina edib Türkcell’ə daşınaq! Orda bizi daha çox qardaşcasına sevirlər!:) sağlıqla qalın...
NOT: Bu bilgini dostlarımızla paylaşaq ki AVEAnın bizlərə arxadan vurduğu zərbəsindən xəbərdar olaq! Türk demişkən GAZAMIZ MÜBARƏK OLSUN!!!
P.S: bu arada Türkcell’in “yurtdışı arama tarifeleri” ile əlaqəli bilgini aşağıdaki linkdən ala bilərsiniz http://www.turkcell.com...yurtdisi-tek-fiyat.aspx

Yaşa benim halkım;Yaşa Azerbaycanım..
İki bedende bir can TÜRKİYE & AZERBAYCAN..
Özellikle gardaş devletlerimize bu ve bunun gibi yanlışları yapmamalıyız..(AZERBAIJAN,TURKMENISTAN v.s)
Eğer bakmak isterseniz vodafone tarifelerinden FATURALI olanlar belki size uyabilir ya da yeni konu açıp forumdaşlardan yardımda alabilirsiniz.
Sizin nezdinizde tüm azeri kardeşlerimize Saygılarımla..

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

2918 Mesaj
3 Temmuz 2012; 10:39:17 

Yukarıdaki arkadaşın yazdığı doğru ise gerçekten hayret verici.
Sadece Azerbaycana yönelik bu fiyat arttırımı neden? Avea ne yapmaya çalışıyorsun Aveaaaaaaaaaaa

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

7 Mesaj
10 Temmuz 2012; 1:12:14 

çox sağol qardaş :)
vodafonun yurtdisina yonelik faturali çok avantajlı tarifesi vardı. ama vodafon da yabanci uyruklulara faturali numara vermiyor...:(

7 Mesaj
10 Temmuz 2012; 1:18:13 

evet bende hayret etdim. ve sadece ben degilim... yaziyi okuduysaniz ve turkcemizi anladiysaniz nedenini AVEAya sordum.ama musteri hizmetlerinden bilgi verilmedi...
bu yaziyi hesabimda da paylastim yakinlarimdan aldiklarim yorumlarin bazilarini kopyaliyorum. belki ne yapmaya calistigini sizler cozebilirsiniz :)

yorum 1
Esl sebebi bu:1)azercel mlarla sazish (anlaşma) baglamayib.2)bizde kohne (eski) GMS tel.oturuculerinden (iletici) istifade olunur-AVea Avropa standarti texNOLOGIYASINDAN ISTIFADE EDIR.ERMENISTAN MOBIL shebekesi daha muasir (modern) ve AB UYGUNDUR.3)turkcel helelik ucuz tarifi ona gore verir ki kohne texnologiyani bize o satib.

yorum 2 (ilk yoruma cevabim)

çox gözəl bir yorumdu...aveadan ilk bilgilendirme msjı aldığımda ağlıma ilk gələn sizin 1 və 2inci səbəb oldu...düşündüm ki, bəlkə bizim gsm texnologiyalardan dolayı ya da bizim ölkənin rabitə nazirliyi ilə (iletisim bakanligi) (ya da artıq kim ilə müqavilə bağlanmalıdırsa dəqiq bilmirəm) olan şərtlərə görədi...çünkü skype ve bunun kimi programlar vasitəsi ilə başqa ölkələrə zəng etmək Azərbaycandan 3-5 dəfə daha ucuz başa gəlir...ona görə zəng edib AVEAdan dəqiqləşdirmək istədim...

cavab almayınca da məsələyə başqa prizmadan baxmağa vadar olundum. belə ki, YAHŞİ tarifenin ("yahşi" sözü bizim dil də daxil bir çox türk dillərində var) yaranmasında əsas səbəb Türk Cumhuriyetleri ile ucuz danışabilmək idi...o Türk Cumhuriyetlerin siyahısının yanında bir də Moldova və Ermənistan var. Moldovanın açığlaması gagauz türklərinin orada yaşamasıdır. Bunu anladım. Ama ikinci saydığım dövlətin türk cumhuriyətlərinin sırasında olmağına çox təəcüblənib (şaşırmak), gülərək ağlıma şübhələr gətirmişdim vaxti ikən...görünür ki şübhələrimin bir qisminin doğru olma ehtimalı çoxdu...Nə deyim, müştəri xidmətlərindən cavab almadığsa, bəlkə AVEAnın başındaki idarəedicilərin (yöneticilerin) kökünü araşdırmağda fayda olacaqdır...görünür, kimlərinsə bunda eli ve "çıkarısı" var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taxtabash -- 10 Temmuz 2012; 1:24:00 >

1 Mesaj
27 Ocak 2014; 16:16:58 

quote:

Müthiş..

O bölgelerden ülkemize gelen üniversite öğrencisi sayısı çok fazla. Uzun süre mağazada çalıştığımdan biliyorum, hepsine Tüm Dünya Paketi vererek 80 kuruşa arattırıyorduk. 20 kuruş müthiş ve kendi araları da ücretsiz olmuş.. Acayip avantajlı gelecek onlara bu seneden sonra iletişim.

Ayrıca, 20 TL ve üzeri yükleme koşulu sağlandığında, 30 gün boyunca yurt içi her yöne ve yukarıda belirtilen ülkelere gönderilecek SMS'ler de, SMS başına, 20 Kuruş üzerinden ücretlendirilir.

Tarife içi 2000dk bedava

Yurtiçi dk.sı 20 kuruş
Yurtiçi SMS 20 kuruş

İlgili ülkelere dk.sı 20 kuruş
İlgili ülkelere SMS 20 kuruş

SADECE YURTİÇİ 20 KURUŞ BAZI BİLE ÇOK İYİ.

Ya bu AVEA Yahsi tarifesi basta iyi gidiyordu.
ama simdi chok kurnazca bir yontem chikardilar ve cok rahatlikla musterileri enayi gibi dolandiriyorlar.
mesela ben her yukledigim paralarin %50 sini konusarak kalan %50 sini de konusmadan AVEA`ya oduyorum, nasil mi aynen soyle: memleketi aradigimde hichbir sey olmadan dakika yazmaya basliyor ve arkadanda sinyal gidiyormus gibi yapiiyor ama oysaki sinyalda gidiyor parada gidiyor. ole dursan paran bitene kadar sinyal gider,artik karsidakine msj atmaya karar verdim " seni ariyorum acmiyorsun" diye, "Allahini seversen yalan soyleme, bana hic bir cagri falan gelmedi" diyor, ne ben bu AVEA yla onu degilde uzayi ariyorum sanki anlamadim.
birini aramak icin en az bir TL almadan baglamiyorlar. kapattinmi hemen parani kesiyor AVEA, ama konusma yok defalarca deniyorsunuz ama malesef olmuyor... son 1 aydir hic sorunsuz bagladigim gunu hatirlamiyorum. Onlara lanet okumak istemiyorum ama bu sekilde para kazanacaklarsa hic kazanmasinlar daha iyi bence.

AVEA YAHSI TARIFESINDE BU SIKINTIYI BENDEN BASKA YASHAYAN ARKADASLAR KESIN VARDIR?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » AVEA YAHŞİ TARİFE.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.766