Şimdi Ara

Google+ uygulaması artık iPad ve iPod Touch modellerini de destekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google+ uygulaması artık iPad ve iPod Touch modellerini de destekliyor

Google’ın iddialı sosyal ağı halen daha kapalı davetiye usulü ile hizmet vermesine rağmen 25 milyon kullanıcı sayısını aştı. Android ve iOS platformları için mobil uygulaması yayınlandı ve pek yakında platform üzerinde sosyal oyunları oynayabilmek mümkün olacak.

Google+ uygulaması iOS için ilk yayınlandığında iTunes’daki en iyi ücretsiz yazılımlar listesinde bir numaraya yükseldi. Ancak uygulama iPad ve iPod tocuh cihazları için destek vermiyordu. Sadece iPhone üzerine kurulabiliyordu.

Google yayınladığı yeni bir güncellemeyle Google+ uygulamasını iPad ve iPod touch cihazları için de uygun hale getirdi. Ancak iPad arayüzü henüz optimize edilmemiş. Sadece piksel sayısı artırılarak çözünürlük yükseltilmiş.   

iOS için Google+ uygulamasında videolu görüşme odaları Hangouts bulunmuyordu ve grup sohbeti Huddle’ın bazı eksiklikleri vardı. Güncelleme ile Huddle artık bir grup sohbetini saklayabiliyor veya sesini kapatabiliyor. Kişiyi tamamen bloke etmek yerine sadece gelen huddle’ları reddetmek de mümkün hale geldi.

Ek olarak bildirimler tipine göre gruplanabiliyor. Böylece daire ekleme, +1 veya yorumlar ayrı görünmek yerine sadece ait olduğu grupta toplanıyor. 

• ben hala appstore da bulamıyorum sanirim tr için daha çıkmadı
  • vayy be google+ acayip girdi piyasaya... en sonunda oldu google nın ıstedıgı...
  • google plus ismiyle aratırnasınız bulursunuz itunes da
  • bu gogılı anlamıyorum android tabletlere cıkarmadan ipad'e nıye ckarıyor :S:S
  • TR Appstore'da yok uygulama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

bu gogılı anlamıyorum android tabletlere cıkarmadan ipad'e nıye ckarıyor :S:S

Android versiyonu iOS versiyonlarından çok daha önce çıktı Ayrıca Google+ davetiyesi isteyen varsa PM atabilir.
  • Bunu bekliyordum ama evet. İndireyim hemen.
  • güzel güzel, allah pişman etmesin adamları plus yüzünden
  • Kullanmıyorum ancak Google bu iş üzerine fazla gidiyor ve başarılı olacakmış gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

quote:

Android versiyonu iOS versiyonlarından çok daha önce çıktı Ayrıca Google+ davetiyesi isteyen varsa PM atabilir.

Androiid telefona cıktı tablete cıkmadı.. motorola xoom acer iconia tab için cıkmadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

quote:

Androiid telefona cıktı tablete cıkmadı.. motorola xoom acer iconia tab için cıkmadı

Android'de iOS gibi tablete özel telefona özel uygulama yazılmaz ki, yaptıkları uygulama hem tablette hem de telefonda çalışıyor.

• quote:

Hicbir pazarda gec kalmak istemiyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

Hicbir pazarda gec kalmak istemiyor olabilir.

popilerlik durumuna göre öncelik tanıyorlar galiba
  • WP7 uygulamsı hala yok !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.