- x
hepsiburada.com dan alışveriş yapmak
49 Cevap6931 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

650 Mesaj
25 Aralık 2005; 10:09:19 

arkadaşlar hepsiburada.com dan alışveriş yaparsam kredi kartını nosunu filan verecem yani abimin kartıyla. abimi arayıp soruyorlarmı onaylatmak için. 6630 almayı düşünüyorum bugün sipariş verirsem ne zaman gelir ve bozuk olma ihtimali olursa yani bozuk çıkarsa buradaki kvk bayisinden birinemi götürecem. veya ilerde bozulduğunda direk kvk bayisinemi götürecem.

Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız. " (ATATÜRK)

3623 Mesaj
25 Aralık 2005; 10:13:52 

Ben sürekli hepsiburada dan alışveriş yapıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Online alışverişte en güvenilir yerlerden biri. Aldığın ürün haftasonuna denkgelmezse 3 gün
içinde elinde oluyor.
Eğer tel KVK garantili ise arıza durumunda direk servisine gideceksin.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hurriyetlerini ve daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.

650 Mesaj
25 Aralık 2005; 10:18:19 

telefon açıp onay istiyorlarmı yoksa direk gönderiyorlar. burdan almak istememin sebebi abimin kartıyla telciler bana vermiyorlar. birde bugün versem yarın gelmezmi istanbul içindeyim. birde kapıya getirdiklerinde kredi kartının sahibinimi görmek istiyorlarmı yoksa aynı soyisimli bir yakınının kimliğini görseler olurmu.

Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız. " (ATATÜRK)

12296 Mesaj
25 Aralık 2005; 10:39:35 

quote:

Orjinalden alıntı: lord987

telefon açıp onay istiyorlarmı yoksa direk gönderiyorlar. burdan almak istememin sebebi abimin kartıyla telciler bana vermiyorlar. birde bugün versem yarın gelmezmi istanbul içindeyim. birde kapıya getirdiklerinde kredi kartının sahibinimi görmek istiyorlarmı yoksa aynı soyisimli bir yakınının kimliğini görseler olurmu.

Banka abini arar "onaylıyor musunuz?" diye. Teslimat bilgileri hangi isme göreyse
ona verirler sadece. Kredi kartı sahibini görmek istiyorum demezler Senden kimlik
alılar o kadar. Gizli mi alacaksın ne yapacaksın ablandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolver40 -- 25 Aralık 2005 10:42:43 >

~ Mazda 3 AT 1.6 105 Hp Dynamic Sedan ~

186 Mesaj
25 Aralık 2005; 10:41:08 

hayır telefon acıp onay istemiyorlar.
ayrıca kapıya zaten kargo firması getiriyor sen kendi adına alırsan telefonu problem olmaz. zaten abinin adına almak zorunda degilsin

3189 Mesaj
25 Aralık 2005; 10:47:26 

Kart sahibini bankadan arıyorlar. Hepsiburadan.com, Bidolu.com, Estore.com.tr, İdeefixe'den alışveriş yaptım hepsinde aradılar.

1161 Mesaj
25 Aralık 2005; 11:19:45 

Ben bascudadan(3), estore(2) alışveriş yaptım hiç bir problem çıkmadı,Bascudadan aldığım telefon bozuldu ist. gönderdim 1 hafta tamir edildi gönderildi bence bascuda pahalı ama güvenilir..

Ama Alım yapmadan önce bilg. trojan varmı yokmu kont. et..

Dünyadaki en büyük güç sözdür ve keLimelerin çözemeyeceği sorun yoktur...

1258 Mesaj
25 Aralık 2005; 11:20:30 

quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

Kart sahibini bankadan arıyorlar. Hepsiburadan.com, Bidolu.com, Estore.com.tr, İdeefixe'den alışveriş yaptım hepsinde aradılar.

doğru söylüyorsun bendede aradılar.

Ne kurşun adres sordu. Nede sen, KÖYLÜ GÜZELİ.

303 Mesaj
25 Aralık 2005; 11:48:27 

onu nasıl kontrol edeceğiz? trojan olup olmadığını yani? virüs taraması mı yaptıracağız?

birde sanal kredi kartı diye birşey var. eğer pek güvenmiyorsanız bir tane sanal hesap açtırın onunla alışveriş yapın. işiniz bitince hemen arayıp kapatın hesabı.
quote:

Orjinalden alıntı: Heroisboceq

Ben bascudadan(3), estore(2) alışveriş yaptım hiç bir problem çıkmadı,Bascudadan aldığım telefon bozuldu ist. gönderdim 1 hafta tamir edildi gönderildi bence bascuda pahalı ama güvenilir..

Ama Alım yapmadan önce bilg. trojan varmı yokmu kont. et..

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden uygun fiyata İngilizce ders...

1161 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:08:26 

Kayspersky(tavsiye) , panda, nod 32 vs.. yükle ve tarat eğer trojan varsa kredi kartı bilgilerini alırlar.. dikkatli ol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heroisboceq -- 25 Aralık 2005 12:08:56 >

Dünyadaki en büyük güç sözdür ve keLimelerin çözemeyeceği sorun yoktur...

799 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:22:13 

quote:

Orjinalden alıntı: lord987

arkadaşlar hepsiburada.com dan alışveriş yaparsam kredi kartını nosunu filan verecem yani abimin kartıyla. abimi arayıp soruyorlarmı onaylatmak için. 6630 almayı düşünüyorum bugün sipariş verirsem ne zaman gelir ve bozuk olma ihtimali olursa yani bozuk çıkarsa buradaki kvk bayisinden birinemi götürecem. veya ilerde bozulduğunda direk kvk bayisinemi götürecem.
arıyorlar. sakın abinden gizli veya bulduğun bir kredi kartıyla yapma. direkt kendini içerde bulursun

469 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:37:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

Banka abini arar "onaylıyor musunuz?" diye. Teslimat bilgileri hangi isme göreyse
ona verirler sadece. Kredi kartı sahibini görmek istiyorum demezler Senden kimlik
alılar o kadar. Gizli mi alacaksın ne yapacaksın ablandan
abiler,ablalara sormadan alışveriş yapmayın zor durumda kalırsınız kart sahibi akrabanda olsa olmaz...

2072 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:40:15 

2 hafta önce hepsiburada.com dan 778 ytl lik bir alışveriş yaptım. ertesi günü onaylatmak içi aradılar. tahmin ediyorum bu görüşmeyide kaydediyorlar.

ama asıl problem 2 hafta geçmesine rağmen hala siparişim gelmedi. 5 gün önce ürünler çıkışa hazır gözüküyordu hala göndermediler, ve şuan aldığım ürünler bana lazımdı nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam. mailler attım yardımcı olmadılar, sıradan cevaplar ile geçiştirdiler. bundan önce defalarca alışveriş yapmıştım bir problem olmadı ama bu sefer çok ciddiyetsiz davrandılar.

bende siparişimi iptal edin diye mesaj attım, üyeliğimin silinmesinide istedim bundan sonra oradan alışveriş yapmakta istemiyorum... sizede tavsiye etmiyorum..

497 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:44:49 

arkadaşlar saterken iyide teknik servisi çok kötü ben yaklaşık 45 gün önce 2 adet flash disk aldım aldıktan 1 hafta sonra ikisi birden bozuldu mesaj attım gönder dediler gönderdikten 15 gün sonra ben tekrar bir mesaj attım ürünlerim ne oldu diye bana bir mesaj geldi ürünlerin yenisi ile değiştirildi ve gönderildi diye ertesi gün kargo geliyor ve ürün içinden 1 tane çıkıyor ilginç olan tarafı irsaliye de 2 adet olarak geçmesi. gelen mesajlarında kargo ücreti kendilerine ait olduğunu belirtmesine ragmen bütün kargo ücretlerini de ben ödedim. evet şimdi yaklaşık 25 gündür diğer ürünümün gönderilmesini bekliyorum. Ama beni üzen kısım ise yaklaşık 25 günde 10 tane mesaj gönderdim hiçbirisine cevap gelmedi evet hiçbiri cevaplandırılmadı yani aklıma şu geliyor sattıkları ürünün arkasında pek durmuyorlar. en son telefon etmekte çare buldum 10 gün önce telefon ettim biz araştırıp sizi arıyacağız dediler ama sonuç yok en son perşembe günü ben aradım birkaç aktarmadan sonra yarım saat sonra ara dediler tekrar aradım bu hafta içi ürünümün diğerini göndereceklerini söylediler artık bilmiyorum göndereceklermi? bekleyip görecez. bu seferde göndermezlerse ne yapayım arkadaşlar?

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

SONY NOTEBOOK, 2012 Volkswagen Caddy Comfortline DSG 7 İleri

650 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:44:55 

abimin kredi kartı kapalıydı açtırmam için para yatırmam lazımdı bende 300 ytl yi yatırıp açtırdım. alışverişşi yapıp her ay parasını kendim ödeyecem. ama sorun 300 ytl. o parayı yoksa boşunamı yatırdım. soyisimlerimiz aynı olduğu halde mağzalarda sorun çıkartıyotlar bende onun için netten düşünmüştüm.

2072 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:52:01 

eğer onay için arayacaklar ise abini ararlar. sende söyle abine arayınca onlar onaylasın olsun bitsin, o kadar problem değil. hatta sen kendi telefonunu ver seni ararlar sende abinmiş gibi konuşur onaylatırsın. çünkü onaylatmak için aradılarında sana sadece abinin TC kimlik numarasını soracaklar.

bu arada ben bidolu.com dan cep telefonu almıştım, aldığım telefon spot çıktı ve kayıtlı değildi, garanti belgesindeki telefonu aramamıza rağmen cevap veren filan olmadı. bu siteyede dikkat lütfen.

gördüğüm kadarıyla türkiye'de internet mağazacılığı artık dolandırıcılık yöntemi olarak kullanılıyor. çok dikkat edin arkadaşlar.

3537 Mesaj
25 Aralık 2005; 12:55:13 

hepsiburada.com da yaptığım alışverişlerde hiçbir sorun yaşamadım.Kartın üstündeki ismi sorar.güvenle alabilirsin.problem yaşamazsın....

2629 Mesaj
25 Aralık 2005; 13:00:42 

hepsi buradadan bende alışveriş yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, kullandığın kartı bilmiyorum ama world kart larda sanal world kart uygulaması var yani eğer abinin limiti fazla ise sadece telefonun değeri kadarlık bi kart oluşturuyosun netten iki dakkaya hem tüm limiti tehlikeye atmamış oluyosun hemde daga güvenli

3367 Mesaj
25 Aralık 2005; 13:02:21 

Abine söyle abin senin yerine alsın. Arayanlar da abini arasınlar. Niye bir sürü dolambaçlı yolu tercih ediyorsun.

Audi A4 2.0 TDI Füme
Galaxy S4 Beyaz

799 Mesaj
25 Aralık 2005; 13:04:00 

quote:

Orjinalden alıntı: oksit

eğer onay için arayacaklar ise abini ararlar. sende söyle abine arayınca onlar onaylasın olsun bitsin, o kadar problem değil. hatta sen kendi telefonunu ver seni ararlar sende abinmiş gibi konuşur onaylatırsın. çünkü onaylatmak için aradılarında sana sadece abinin TC kimlik numarasını soracaklar.

bu arada ben bidolu.com dan cep telefonu almıştım, aldığım telefon spot çıktı ve kayıtlı değildi, garanti belgesindeki telefonu aramamıza rağmen cevap veren filan olmadı. bu siteyede dikkat lütfen.

gördüğüm kadarıyla türkiye'de internet mağazacılığı artık dolandırıcılık yöntemi olarak kullanılıyor. çok dikkat edin arkadaşlar.

bidolu şuanda devlete ait olması lazım.

2072 Mesaj
25 Aralık 2005; 13:07:28 

eğer bidolu.com devlete aitse durum içler acısı çünkü sattıkları ürün kayıtlı değil, sakın bu isteden telefo almayın, pilide arızalı çıktı, garanti belgesinde ismi bilinmedik bir şirkete ait ve telefonlarını açmıyorlar, telefon paketide pek hoş değildi, sanırım orjinal paket değil. telefon modelide nokia 6230i idi. piyasadan ucuz ama durum da bu.

bence kvk ve genpadan şaşmamak lazım...

3367 Mesaj
25 Aralık 2005; 13:27:54 

Bidolu devletin yada değil. Sonuçta tüm bu satıcılar ürünü ana firmadan ve/veya üreticiden alıp bize gönderiyorlar. Onun için burda bir art niyet ya da kasıt aramamalı. Hiç bir büyük firma bence böyle bir risk altına girmez 500 ytl'lik bir ürün için.

Audi A4 2.0 TDI Füme
Galaxy S4 Beyaz

2072 Mesaj
25 Aralık 2005; 13:49:59 

ama ana firma ile bir anlaşma yapıyorlar öyle değilmi, ben bidolu.com dan ürün aldığıma göre benim muhattap alacağım yer de o olacaktır. beni dolandıran yada dolandırmayan bidolu.com dur. eğer telefonu aldıkları ana bayi sorunlu ise bundan sorumlu olan bidolu.comdur. şimdi senin söylediğin bu duruma göre şuçlu fillandiyadaki nokia firması. ürünün bedelide önemli değil. 1 ytl bile olsa ben müşteriyim verdiğim paranın karşılığı olarak iyi hizmet almak isterim. dolandırılmak değil....

bu arada emin olabilirsinki senden ve birçok kişiden çok daha fazla online alışveriş yaptım....

39 Mesaj
31 Aralık 2005; 14:10:48 

yav bir şey sorucam size şu sanal hesap nasıl açabilirim bunu bir anlatırsanız sevinirim arkadaşlar

HER TÜRK ASKER DOGAR

1877 Mesaj
6 Ocak 2006; 20:10:05 

bidolu.com dan philips kulaklık aldım. 24.12.2005 te sipariş verdim. bugün 06.01.2006 ve hala ürün elime geçmedi. mail atıyorum cevap yazmıyorlar. daha öncede bir tane kitap almıştım. ancak kitabı tedarik edemeyince paramı geri ödeyeceklerini söylediler. ay sonunda kredi kartımın extresi geldiğinde param geri iade edilmedi. 4 gün öncede bir tane harddisk ve kasa siparişi verdim. sitelerine girdiğimde geçmiş siparişlerime baktığımda ürünlerin hala kargoya verilmediği görülüyor. ve yarın hafta sonu. ardından uzun bir bayram tatili var.
bidolu.com a dava açmayı düşünüyorum. paramın iadesi istiyorum ancak muhattap yok.
bence bidolu.com dan alışveriş yapmayın.ben 4 defa alışveriş yaptım ve hepsinde sorun yaşadım. bundan sonra ordan kesinlikle hiç bir şey almayacam.
hepsiburada.com dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. daha önce hepsiburada.com ve ideefixe.com dan alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım.
ha arkadaşlar unutmadan sorayım birde hepsikamera.com var. ordan da alışveriş yapmayı düşündüm bir transflash kart almaya çalıştım ancak kredi kartımda limit olmadığı için alışveriş yapamadım. hemen ertesi gün mail göndermişler. neden alışveriş yapamadınız diye. mailleri biraz şüpheli geldi ama şuanda transflash kart satan tek yerorası olduğu için başka çarem yok.

3488 Mesaj
6 Ocak 2006; 20:14:28 

quote:

Orjinalden alıntı: bilykid

Ben sürekli hepsiburada dan alışveriş yapıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Online alışverişte en güvenilir yerlerden biri. Aldığın ürün haftasonuna denkgelmezse 3 gün
içinde elinde oluyor.
Eğer tel KVK garantili ise arıza durumunda direk servisine gideceksin.

+1

Bende sürekli burdan alışveriş yaparım bir sorun yok.

303 Mesaj
6 Ocak 2006; 23:52:05 

arkadaşlar ben de yakın bir zamanda hepsiburadadan birşey alacağım. ama merak ettiğim birşey var. ben kayıt oldum. kredi kartı m-nosu falan hiçbir şey istemedi.

---alışveriş yaparken kredi kartı numarasıyla beraber hangi bilgileri vereceğic?

---ana adı baba adı falan soruyorlar mı?

---birde kredi kartı nosunu şifresini verdikten sonra onu saklamadıklarını, aradan birkaç ay geçtikten sonra onu kullanmayacaklarını nereden bileceğiz?

yardımcı olursanız sevinirim,

saygılar...

1365 Mesaj
6 Ocak 2006; 23:59:41 

Arkadaşlar sadece Kredi kartı ile mi oluyor? Başka seçenekler yok mu?
Mesela Banka Kartı ile, veya nakit, mesela eve getirince parayı verme gibi.

Canon G7 ile cektigim fotograflar

303 Mesaj
7 Ocak 2006; 0:45:44 

banka havalesi ile de yapabiliyorsun. ama hepsiburada'da kapıdan ödeme yok. başka yerlerde belki vardır bilmem onu.
quote:

Orjinalden alıntı: Yozi

Arkadaşlar sadece Kredi kartı ile mi oluyor? Başka seçenekler yok mu?
Mesela Banka Kartı ile, veya nakit, mesela eve getirince parayı verme gibi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ocak 2006; 11:58:39 

Güvenli kardeş sıkıntı yapma kendine...

355 Mesaj
7 Ocak 2006; 13:31:05 

ben hepsiburda dan 2-3 kere alışveriş yapmaya çalıştım ancak herseferinde ürünü 1 hafta içinde kargoya vermedikleri için iptal ettim.

bidolu.com da bascuda iken ark.ım çalışıyordu elemanlar sıfır tel.leri açıp kullanıp gönderiyolardı ve içinde mesajlarla faan sıfır die gönderiolardı.Bana sakın burdan bişey alma demişti.

şu ana kadar e-store da hiç bir sorun yaşamadım...........

www.eskiajans.com

3189 Mesaj
7 Ocak 2006; 13:52:46 

Bana göre Estore en kalitelisi ve en güvenlisi.. Müşteri hizmetlerindeki görevliler çok iyi muhattap oluyor müşterilerle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aTTra -- 7 Ocak 2006 13:53:40 >

4989 Mesaj
7 Ocak 2006; 14:01:08 

genelde inretnetten alışveriş yapmamaa ragmen havale ile hepsiburadadan alışveriş yaptım. memnun kaldım.

2001 Servis Kontrat şartname ve şablonu 2002 2.el alım satım şartname ve şablonu 2006 Garanti Belgesi ve Tüketici Şartnamesi 2008 Tüketiciler Birliği, Mobil Testör, Dergi Editörlüğü 2012 E-ticaret Uzmanlığı

1363 Mesaj
7 Ocak 2006; 14:04:28 

[font="Tahoma"]hepsikamera.com alış veriş yapan var mı orda olan bazı ürünler hiç bi yerde yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 7 Ocak 2006 14:04:45 >

4989 Mesaj
7 Ocak 2006; 14:28:02 

quote:

Orjinalden alıntı: internetboy

[font="Tahoma"]hepsikamera.com alış veriş yapan var mı orda olan bazı ürünler hiç bi yerde yok ?

de aradım baktım orada cep telefonu bulamadım. heralde electornik üzerine bir site

2001 Servis Kontrat şartname ve şablonu 2002 2.el alım satım şartname ve şablonu 2006 Garanti Belgesi ve Tüketici Şartnamesi 2008 Tüketiciler Birliği, Mobil Testör, Dergi Editörlüğü 2012 E-ticaret Uzmanlığı

2120 Mesaj
7 Ocak 2006; 15:39:53 

hepsiburadada tam olarak ne istiyor kredi kartı ile alışveriş yapacağımız zaman?

şifreyi numarayı veriyoruz başka? kimlik bilgilerini falan istiyor mu?

3449 Mesaj
7 Ocak 2006; 17:12:41 

tabiki istiodur

1877 Mesaj
8 Ocak 2006; 1:20:08 

hepsikamera.com dan alışveriş yapan arkadaşlar yokmu?
orda bulunan bazı ürünler başka yerde yok. ve orası aynı zamanda ucuz.
nasıl bir yerdir hepsikamera.com?
ideefixe, hepsiburada vs vs kadar güvenlimidir?

2120 Mesaj
8 Ocak 2006; 23:23:29 

öğlen 550 ytl'lik bir alışveriş yaptım hepsiburada'dan. kimlik bilgileri istemedi. sadece k. kartı nosu, arkasındaki güvenlik kodu ve son kullanma tarihini istedi.

birde kimin adına olacağını. yani sadece ad soyad yazıyorsun kimlik bilgisi olarak. mailime de alışverişi bildiren bir posta göndermişler. ama onay falan yok şu anda. yani ileride belki ararlar ama daha aramadılar. olay bu kadar anlayacağınız.
quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

tabiki istiodur

FOREVER_______I - R I V E R

1 Mesaj
28 Ağustos 2006; 16:08:27 

Merhaba,

Ben 2-3 kez alış veriş yaptım, hiç bir sorun yaşamadım, gayet hızlılar ve gelen paketler de sağlam, tavsiye ederim. Ayrıca sitelerindeki alışverişler, diğerlerinde olduğu gibi 128 SSL güvenlikli, yani 10.000 USD'ye kadar sigortalı. Zaten bu tür sitelerde yada firmalarda, sanal pos yani kredi kartlı online alışveriş sitelerinde eğer SSL güvenliği dahil bazı güvenlik önlemleri alınmaz ise bankalar site üzerine sanal pos açmıyorlar, ki onlarda halihazırda beş banka sanalpos taksitlendirme sistemi mevcut gördüğüm kadarıyla.

Aşağıdaki linkin de sana faydası olacaktır sanırım.

http://www.trustlogo.co...epsikamera.com/&x=6&y=5

Bilgine, iyi günler.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ağustos 2006; 16:37:58 

usta sen sıyırdın sanırım o adam o malı almış eskitip satmış yenisini bile almıştır siteyi baya geriden takip ediyorsun anlaşılan

96 Mesaj
8 Kasım 2006; 0:10:40 

hepsiburada.com = hepsirezalet.com arkadaşalrrr.. Müşteri hizmet anlayışları YOK.. Hele ETİK anlayışları hiç yok..!!!

http://resim.donanimhaber.com/m_10285970/tm.htm buraya yazdım hepsiburada ile ilgili problemimi..!!! 1 aydırr... paramın peşine düştüm ama yaptıkları hiçbişey... cvp dahi yazmadılarr.. şikayetimvar coma işllettikden sonra cvp verme tennezülü gösterdiler şerefsizler..

Geceler seni bana hatırlatır..ölümün düşer aklıma..takılır gider gözlerim bilinmeyen bir noktaya..sonra kendi ölümümü düşünürüm:(

11821 Mesaj
8 Kasım 2006; 0:18:08 

quote:

Orjinalden alıntı: antieverything

hepsiburada.com = hepsirezalet.com arkadaşalrrr.. Müşteri hizmet anlayışları YOK.. Hele ETİK anlayışları hiç yok..!!!

http://resim.donanimhaber.com/m_10285970/tm.htm buraya yazdım hepsiburada ile ilgili problemimi..!!! 1 aydırr... paramın peşine düştüm ama yaptıkları hiçbişey... cvp dahi yazmadılarr.. şikayetimvar coma işllettikden sonra cvp verme tennezülü gösterdiler şerefsizler..

Gördüm dostum çok ayıp etmişler ... Ama bu sırf bunlara has bişi değil ...Başka firmalarda mağdur ediyor zaman zaman ....

Allah büyük dur bakalım hallolur elbet

Sokak hayvanlarından bir kap su ve bir kap yemeği esirgemeyin

13062 Mesaj
8 Kasım 2006; 0:36:38 

1 kez siparişim oldu, 3 günde kargoya veririz deniyor orda, aradığımdada aynı palavra söylendi 10 gün bekledim baktım geleceği yok, iptal ettirdim.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

11821 Mesaj
8 Kasım 2006; 0:44:55 

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

1 kez siparişim oldu, 3 günde kargoya veririz deniyor orda, aradığımdada aynı palavra söylendi 10 gün bekledim baktım geleceği yok, iptal ettirdim.

Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapacaksanız önce telefon açıp ürünün ellerinde olduğundan veya en kısa ne kadar zamanda temin edileceğini öğrenmeden sipariş vermeyin

Zaten sorunların büyük çoğunluğuda bundan kaynaklanıyor

Sokak hayvanlarından bir kap su ve bir kap yemeği esirgemeyin

4989 Mesaj
8 Kasım 2006; 9:37:27 

daha once yazmış oldugumuz kitapçıkta söz etmiştik internet sitelerinden. bunlar kendi çevrem ve benim tecrubelerim yaşadıklarımdır.
burdan hepsibuardanın iyi yönlerini, kötü yönlerini biraz anlatayım.
benden iyi not alan yerleri
1-kes, yapıştır özellikleri ile yetinmeyip, anket, yorum, yorumlara dogruluk anketi, ek resimler, servis durumu, garanti durumu gibi ek hizmetler vermesi.
2-hızlı kargoyu ilk başlatan firma olması
3-türkiyenin ilklerinbden ve en büyüklerinden olması
4-sitelerindeki kargo takip otomasyonu
5-her ihtimale karşı jredi kartı sahibinden kayıt ederek sesli onay almaları
6-en ufak adres, isim harf eksikliğinde telefon açıp onay almaları
7-kişi teslimi şartı aranması. mesela ben alsam dukkanda olmasam dukkandaki kişilere kargoyu teslim etmezler. teslim ederlerse kargo firması sözleşmeye aykırı davranıyor demektir.
8- genelde tüm markalara yer vermesi.

buda eksi yönlerinden bazıları
1-site kargo takip sistemeinde kargoya verilen bir ürünün 2 gün istanbuldan köprüden, gebze tarafına çıkamaması ::) alıyorsun kargoya verildi gözküyor, 2 gün istanbulda oayalanıyor, 48 saatte 50km yol alamıyor ama istanbuldan çıktıktan sonra 10 saatte 600km yol alabiliyor. yani bir tuhaflık var.

2-sordugun sorulara asla adam akıllı bir cevap alamassın.. 2 gün sonra başka bir cevap verebilirler ve verdikleri cevapğla soru nun konusu farklı olabilir. ben soruyorum bu ürünün teknisk servisi kim. cevap çok yahşi. ürünlerimiz 2 yıl garanti ile satılmaktadır.
yeni örnek:
29.10.2006 21:14:22 hemalhemsat

hemalhemsat.com la çaılşmaktan memnunum. yeni kampanya hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. 1-mesela 145 ytl lik ürün sattık. almak istediğimiz ürün 130 ytl. bu 15 ytl ne olcak. ödenecekmi bir sonraki siparişe mi devredilecek veya yok mu sayılcak. 2- mesela 269 ytlilik ürün sattık. almak istediğm ürün 550 ytl/12 taksitle. şimdi bu nasıl olcak. 550 den 269 düşülüp geriye kalana mı taksit uygulanacak ne olcak. ayrıntılı bilgi istiyorum.

30.10.2006 17:31:36 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

Konu ile ilgili olarak ana sayfamızda Çifte kazanç butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla

oysa ana sayfadaki bilgilerde en ufak bu konuya cevap yok. bende ne çıkarsa şansıma dedim. deneyerek öğreneyim dedim benq ve philips cep telefonlarından sipariş verdim.
örnek
01.11.2006 19:59:37 HEDİYE ÇEKİ, TAKSİT, HAVALE İNDİRİMİ

daha onceki sordugum sorunun cevabını deneme/yanılma usluyle ogrendim. ama gördümki hediye çekiyle yapılan alışverişlerde havale indirimi %3 veya kalan miktara peşin fiyatına taksit uygulanmıyor. ben mi yanılıyorum yoksa böyle mi. iyi geceler iyi çalışmalar

02.11.2006 19:17:53 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

Bu tür bir uygulama söz konusu değildir.

Saygılarımızla...

3-yapılan bir hatada asla müşteriyi kazanmak, gönlünü almak gibi bir jestleri olmaz.
4-turkcell taktiği güderler. fiyatlar diğer firmalara göre çok pahalıdır. mesela asus v70 piyasada 460 ytl civarı iken hb den 490 a alırsınız
5-hızlı kargo derler, hızlı kargo 3 günde anca ulaşır konya merkeze
6-ups gibi bir kargo ile çalışırlar belki istanbul için çok iyidir ups ama istanbul türkiyenin ancak %10-%15 i. geride kalan %85 rezil olur ups sayesinde
7-her ürün satacak firma ile analaşabilirler, yeterki kar'ı yüksek olsun. intxxxx gibi bir firma ile çalışıp bozuk 10.000lerce ericsonlar halkın elinde kalabilir
bunlar bizim yaşadıklarımızdır, belki bazı huyları düzelmiş veya sadece biz yaşamış da olabiliriz bu sorunları

2576 Mesaj
8 Kasım 2006; 13:57:26 

quote:

daha once yazmış oldugumuz kitapçıkta söz etmiştik internet sitelerinden. bunlar kendi çevrem ve benim tecrubelerim yaşadıklarımdır.

foruma biraz baktım ama bu kitapçıkla ilgili bişey göremedim, internet sitelerinin güvenilirliği ile ilgili hazırlanan bu kitapçık nette alışverişe mesafeli yaklaşan benim için çok faydalı olacaktır. Acaba bu kitapçığı nerden bulabileceğimi söyleyebilir misinz?

4989 Mesaj
9 Kasım 2006; 10:22:38 

sıfır1 de telif hakkı. mobillife dergisinin yanında hediye olarak düşünülmüştü. açıkartırma siteleri, telefoncudan alım, sıfır telefoncudan alım, alışveris siteleri gibi konuları içermiştik.
ama yurtdışı alışveriş konusu, grey ve distrubutor konusu da eklenip 2007 başlarında 2.baskısı verilcek sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telefonumabak -- 9 Kasım 2006; 10:25:24 >

2576 Mesaj
9 Kasım 2006; 17:19:03 

nerden bulabiliriz bu kitapçığı ?

4989 Mesaj
9 Kasım 2006; 17:36:44 

mobillife 2007 başında dağıtabilir. ama istersen sana ben ayırabilirim ozaman

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.566