Şimdi Ara

Ford Focus Teyp Kodu ACİL!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
831
Cevap
94
Favori
241.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar M320220 icin kod bulma imkaniniz var midir? Simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SalihBxl

Merhabalar M320220 icin kod bulma imkaniniz var midir? Simdiden tesekkurler.

M320220 için code 9628

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailertunc -- 21 Nisan 2014; 18:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

quote:

Orijinalden alıntı: SalihBxl

Merhabalar M320220 icin kod bulma imkaniniz var midir? Simdiden tesekkurler.

M320220 için code 9628

Cok tesekkur ederim lakin bir sorum daha olacak. Teyp code ekrani gelmiyor direk LOCKED yaziyor bu ekrani asma imkanim var mi yoksa cope atmali miyim?
  • 10 kere falan yanlış girince locked yazıo ama nasıl yapılır bilmem servis teybin içini açıp resetlemesi gerekir 50 tl ye yapar servisler
  • ford focus 5000 RDS M270238 seri nolu teyip kodu gerekli lütfen yardım edin bilen arkadaşlar. şimdiden yardım eden arkadaşlara tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed-kisakara

ford focus 5000 RDS M270238 seri nolu teyip kodu gerekli lütfen yardım edin bilen arkadaşlar. şimdiden yardım eden arkadaşlara tşk ederim.

3365
  • sagol. 10 kere yanlış girmişler kodu giremiyorum nasıl resetlerim tekrar teybi
  • Merhaba arkadaşım.Senden bir ricam var ben aküyü değitirdim teyp code istiyor.Araba ford focus 2004 model comford. Acaba bu teyp m codu nerede yazılı olur? herhangi bir rakam var mı yazdığımızda m codenu gösteren?Şimdiden teşekürler. Yani m seri numarasını nasıl bulurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1923 -- 26 Nisan 2014; 15:52:25 >
  • Ford focus 2001 M051509..teyp kodu için yardımcı olur musunuz arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1923

Merhaba arkadaşım.Senden bir ricam var ben aküyü değitirdim teyp code istiyor.Araba ford focus 2004 model comford. Acaba bu teyp m codu nerede yazılı olur? herhangi bir rakam var mı yazdığımızda m codenu gösteren?Şimdiden teşekürler. Yani m seri numarasını nasıl bulurum.

Torpidoyu açıp ışık tutarak sola baktığınızda m ile başlayan seri numarasını görebilirsiniz..

• Ford focus 6000 Rds M051509 seri no..Kod için yardimci olur musunuz arkadaşlar.

• Merhaba ..yeni uyeyim..iki aydir aracima radio kodu ariyorum..aracim peugeot 206 2002 model..şase nosunu versem verebilir misiniz..çokrica ediyoru m

• Tlf basinda bekliyorum arkadaşlar... Sizlerden yardim bekliyorum

• yok mu yardim edecek kimse

• quote:

Orijinalden alıntı: efeerr

Ford focus 6000 Rds M051509 seri no..Kod için yardimci olur musunuz arkadaşlar.

8249
  • İsmail Ertunç abi bana da yardimci olur musun

• quote:

Orijinalden alıntı: yalova7728

İsmail Ertunç abi bana da yardimci olur musun

serial number olmalı yada barkod

teybi sök bakarız
  • Tamam İsmail abi..sökmeye calisicam..artik bi şekilde cikaracam onu

• http://www.eserviceinfo.com/index.php?what=search2

bu sitede hepsi var burdan kullanın
  • Philips teyp..
    Model no:22RC200\65S
    PHAPMF 10254964
    REF.PEUGEOT:964152308002
    PHM0254964
    Bütün numaralar bu İsmail abi..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.