Şimdi Ara

Dungeons of Dredmor Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
0
Favori
9.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Uçsuz bucaksız zindanlar...

• 2011 yılında değil miyiz beyler ?
  • Herşey grafik değil, önemli olan aldığımız keyif. İyi oyunlar :)

/Gökhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

2011 yılında değil miyiz beyler ?

bu oyunu 2011 de çıkmış oyunların %80 ine değişirim (alice madness returns dragons age 2 gibi oyunlar olmasa %99 da olurdu bu rakam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 9 Ağustos 2011; 13:58:31 >
  • eğer bir oyunu tozlu raflardan çıkartıp tekrar yapacaksanız bu konuda iddialı olmanız gerekir. grafikler bence çok kaliteli olmasa da en azından braid deki gibi olabilirdi eğlenceyi arttırmak için seslendirme ve ara videolarla geçişler yapılabilirdi . tamam eski bi tür ama sadece oynanışa sadık kalınmalıydı yoksa böle 16 bitlik grafiklerle bi yere varamazlar . ses için 8 puan çok fazla ama oynanablirlik için 8,5 ideal olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: razz_raziel

Herşey grafik değil, önemli olan aldığımız keyif. İyi oyunlar :)

/Gökhan

Limbonun grafikleri ahım şahım değil, aldığım keyif olumluydu, bu oyundan pek beklentim yok :)

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

bu oyunu 2011 de çıkmış oyunların %80 ine değişirim (alice madness returns dragons age 2 gibi oyunlar olmasa %99 da olurdu bu rakam)

kasımın sonlarına doğru yorumunu tekrar okuman dileklerimle..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

quote:

/Gökhan

Limbonun grafikleri ahım şahım değil, aldığım keyif olumluydu, bu oyundan pek beklentim yok :)

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    limbo 2d olduğu için grafikleri kötü mü oluyor? limbonun grafikleri en üst seviyedeydi bence fakat 2 boyutlu olduğu için insanlar bunu kötü grafikli olarak algılıyor.

bence kendine ufakta olsa yer bulabilir bu oyun bilgisayarlarda. ölünce kazandınız yazmasıda harikaymış

• quote:

quote:

/Gökhan

quote:

quote:

Şarjöründe mermi bile olmayan COD MW3 ü bu oyun a tercih etmem. Grafik benim için önemli değil,elbetteki kalkıp 20 sene önceki oyunları oynamıyorum... Ama karşımda beni eğlendiren bir oyun varsa yılı grafiği vs hiç önemli değil.Kaldıki bu oyundan braid gibi cafcaflı veya limbo gibi tek renk grafikler beklemek saçmadır eğer gothic türü oyun ilginizi çekmiyor ve içinizi karartıyorsa zaten size göre değildir. Bunu alakasız oyunlarla mukayese etmeye gerek yok. Oyunu bu inclemeden sonra satın almayı düşünüyorum böyle oyunlar en azından benim gibi türün severleri tarafından desteklenmeli. Herkese keyifli oyunlar.İnceleme için teşekkürler umarım bağımsız yapımların incelemeleri devam ederi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero2900 -- 9 Ağustos 2011; 14:33:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

quote:

quote:

/Gökhan

quote:

quote:

Şarjöründe mermi bile olmayan COD MW3 ü bu oyun a tercih etmem. Grafik benim için önemli değil,elbetteki kalkıp 20 sene önceki oyunları oynamıyorum... Ama karşımda beni eğlendiren bir oyun varsa yılı grafiği vs hiç önemli değil.Kaldıki bu oyundan braid gibi cafcaflı veya limbo gibi tek renk grafikler beklemek saçmadır eğer gothic türü oyun ilginizi çekmiyor ve içinizi karartıyorsa zaten size göre değildir. Bunu alakasız oyunlarla mukayese etmeye gerek yok. Oyunu bu inclemeden sonra satın almayı düşünüyorum böyle oyunlar en azından benim gibi türün severleri tarafından desteklenmeli. Herkese keyifli oyunlar.İnceleme için teşekkürler umarım bağımsız yapımların incelemeleri devam ederi :)

tamam

• quote:

Sok Noktayı Koydun Diyorum Helal.
  • Bu oyunun video incelemesi yapılırmı? He bide bu oyunu savunan arkadaşlar cok cocukca konuştunun farkındadır umarın yok 2011 deki %80 deişirmiş Ben sana ne diyimki??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyunun video incelemesi yapılırmı? He bide bu oyunu savunan arkadaşlar cok cocukca konuştunun farkındadır umarın yok 2011 deki %80 deişirmiş Ben sana ne diyimki??

Muhtemelen yukardakilerden birinin fake ağzısın ayrıca ben oyunculağa amigalardan nintendolardan başladım senin gibi medal of honor dan başlayıp "vaaay süper oyunmuş" diyenlerden değiliz biz. ;) muhtemelen 12 yaşındasın anlamaman çok normal atari salonuna gitmişliğin kaç kere acaba? Gerçi gitsende anlamassın birşey boşa jeton harcarsın bak senin netten bir fotonu buldum :D

[sizer=red]Dungeons of Dredmor Video İnceleme

• quote:

Ben sana ne diyimki??

Not: Senin ne dediğinin bizi hiç iplemiyor... :)
  • quote:

Bu oyunun video incelemesi yapılırmı? He bide bu oyunu savunan arkadaşlar cok cocukca konuştunun farkındadır umarın yok 2011 deki %80 deişirmiş Ben sana ne diyimki??

bir üstteki arkadaş cevap vermiş yeteri kadar ama sana biraz tavsiyede buluniyim oyunlarını grafiğine değil verdiği zevke hikayesine komikliğine bak derim örnek verirsek şu ana kadar bir çok diablo serisine benzer oyun çıkartılmışdır fakat hiç biri bu oyunun yerini tutmamışdır peki niye sence grafiği yüzündenmi? hiç sanmıyorum o oyunun hikayesi bile bir baş yapıtdır
  • quote:

quote:

bir üstteki arkadaş cevap vermiş yeteri kadar ama sana biraz tavsiyede buluniyim oyunlarını grafiğine değil verdiği zevke hikayesine komikliğine bak derim örnek verirsek şu ana kadar bir çok diablo serisine benzer oyun çıkartılmışdır fakat hiç biri bu oyunun yerini tutmamışdır peki niye sence grafiği yüzündenmi? hiç sanmıyorum o oyunun hikayesi bile bir baş yapıtdır

Alıntıları Göster
    bayılıyorum şu "2011'de ne bu grafik yeaa, o kadar para döktük sisteme yea" diye ağlayanlara.

benim sıkça verdiğim bir örnek vardır snes'teki donkey kong country, chrono trigger, final fantasy iv felan hala güzel görünür ve 10 sene sonra da oynanır. ama sizin o son teknoloji cod'larınızın, crysis'lerinizin ne bileyim dragon age'lerinizin yüzüne bile bakılmaz 3-5 sene sonra buna emin olun. 3 boyutlu grafik iyi demek değildir. önemli olan sanat tasarımıdır, shader, poligon veya makinenizi ne kadar kastırdığı değildir. görsellikte sanat tasarımı kalıcıdır dx11 kullanması değil. oyunun senaryo, karakter gelişimi, zorlayıcılığı vb etkenleri saymıyorum bile çünkü son model oyunlarda esas olmayan öğeler onlar.

grafik fetişisti olmayan arkadaşlarıma saygılar, grafik fetişisti olan cod50 bile çıksa alırım diyen ergen yavrılara da başka bir şeyler ama saygılar değil..

ek: bu oyunu seven arkadaşlara cthulhu saves the world (yeni) ve eschalon (bu da yeni sayılır ama tam old school rpg) serisini de tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 9 Ağustos 2011; 16:37:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

bayılıyorum şu "2011'de ne bu grafik yeaa, o kadar para döktük sisteme yea" diye ağlayanlara.

benim sıkça verdiğim bir örnek vardır snes'teki donkey kong country, chrono trigger, final fantasy iv felan hala güzel görünür ve 10 sene sonra da oynanır. ama sizin o son teknoloji cod'larınızın, crysis'lerinizin ne bileyim dragon age'lerinizin yüzüne bile bakılmaz 3-5 sene sonra buna emin olun. 3 boyutlu grafik iyi demek değildir. önemli olan sanat tasarımıdır, shader, poligon veya makinenizi ne kadar kastırdığı değildir. görsellikte sanat tasarımı kalıcıdır dx11 kullanması değil. oyunun senaryo, karakter gelişimi, zorlayıcılığı vb etkenleri saymıyorum bile çünkü son model oyunlarda esas olmayan öğeler onlar.

grafik fetişisti olmayan arkadaşlarıma saygılar, grafik fetişisti olan cod50 bile çıksa alırım diyen ergen yavrılara da başka bir şeyler ama saygılar değil..

ek: bu oyunu seven arkadaşlara cthulhu saves the world (yeni) ve eschalon (bu da yeni sayılır ama tam old school rpg) serisini de tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    ultrasonik bir grafik isteyen kim ?
    ama şu yılda şu teknolojiyle böyle bir oyun ?

• quote:

indie games kavramını duymadın herhalde. bunlar büyük ekiplerle, büyük reklam kampanyaları yürüten oyunlar değildir ve bütçeleri kısıtlıdır. bu oyunların amacı eskiyi bir nebze yaşatabilmek, yaratıcılığı konuşturabilmektir. son yıllarda steam'ın da katkısıyla indie gaming denilen olay büyümekte ve bağımsız yapımcıları heveslendirmektedir.

bu devirin oyunları bazı oyuncu kitlelerine (ben de dahil) yavan geldiği için bu tarz oyunlara yönelim artmaktadır. ben mesela bu tarzla kalmıyorum 15-20 sene öncesinin oyunlarını oynuyorum (şu sıralar secret of evermore oynuyorum mesela snes'ten, bu oyunu son nesil oyunların tümüne tercih ederim, hem oyun bu devirde bile harika görünüyor hem de daha özgün bir senaryosu var). ben yine o kadar eskiye gitmedim henüz ama gidenler, sadece metin tabanlı frp, macera oyunları oynayanlar bile var. evet hem de bu devirde. bence şaşırılacak bir şey yok.

• Bu oyuna ''incelemesi yapılır mı ?'' diyenler herhalde Call Of Duty ile büyümüş kişilerdir.Ayrıca böyle bir oyunda grafiklere takılmak mantıksız.Sonuçta bu oyun düşük bir bütçeyle yapılmıştır.Her oyundan Unreal Engine 3 motoru gibi şeyler beklemek saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

indie games kavramını duymadın herhalde. bunlar büyük ekiplerle, büyük reklam kampanyaları yürüten oyunlar değildir ve bütçeleri kısıtlıdır. bu oyunların amacı eskiyi bir nebze yaşatabilmek, yaratıcılığı konuşturabilmektir. son yıllarda steam'ın da katkısıyla indie gaming denilen olay büyümekte ve bağımsız yapımcıları heveslendirmektedir.

bu devirin oyunları bazı oyuncu kitlelerine (ben de dahil) yavan geldiği için bu tarz oyunlara yönelim artmaktadır. ben mesela bu tarzla kalmıyorum 15-20 sene öncesinin oyunlarını oynuyorum (şu sıralar secret of evermore oynuyorum mesela snes'ten, bu oyunu son nesil oyunların tümüne tercih ederim, hem oyun bu devirde bile harika görünüyor hem de daha özgün bir senaryosu var). ben yine o kadar eskiye gitmedim henüz ama gidenler, sadece metin tabanlı frp, macera oyunları oynayanlar bile var. evet hem de bu devirde. bence şaşırılacak bir şey yok.

Seni tebrik ederim gerçekten çok güzel açıklamışsın. Yahu artık 1 haftanın üzerinde beni başında tutabilen oyun yok sadece beni değil çoğu kişi için bu böyle gel gelelim 1 aydır minecraft oynuyorum oyun sadece küplerden ve basit texturelerden ibaret ancak cod muş bilmemneymiş bana o kadar özgürlük ve zevk vermedi. Sadece küplerden meydana gelmiş random bir dünyada yapa bileceklerimiz sınırsız... Yahu oyun dediğin budur arkadaş gereğinde eğleneceksin gereğinde yaratıcılığın artacak. Al eline bazukayı 100 kişi öldür yeni bi arch açılsın sevin cutscene girsin araya heyecanlan ve oyunu bitir. Bu mudur oyunculuk? Kimsenin tercihlerine laf söylemeye hakkım yok tamam ama lütfen oyunları fifa ve coddan ibaret sananlar bu oyun ne beauea gibi ağzını trolleştirerek bilmişlik taslamasın :)

Not: Minecraft da ev yapmaktan başka ne yapılabilir diyen arkadaşları kendi pixelartlarımdan oluşan minecraft videomla yanlız bırakıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero2900 -- 9 Ağustos 2011; 17:01:09 >

• abi siteye üye değilim, misafir olarak takip ediyorum incelemeleri fakat şu aras de souza denen çocuğun trollüklerine ben bile alıştım siz nasıl garip karşılıyorsunuz? kâle almayın şu çocuğu boşverin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.