Şimdi Ara

Android işletim sistemli LG Prada K2'nin kısa bir videosu paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Cep telefonu üreticilerinin daha farklı tüketici kitlelerine hitap edebilmek adına izledikleri stratejilerden birisi dünyaca ünlü Prada (LG Mobile), Giorgio Armani (Samsung) gibi firmalarla işbirliğine gitmek.

Güney Kore merkezli LG firmasının, 2011 yılı yol haritası dahilinde sızdırılan Prada K2 modelinin kısa bir videosu internette paylaşıldı. Sadece 10 saniyelik video Prada K2'nin teknik özellikleri açısından bizlere fikir vermese de bilgisayarla yapılmış tasarımın ardından telefonun aslını nihayet görmüş olduk.

Sade tasarımlı LG Prada K2'nin Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' sürümü desteğini arkasına alacağı, 16 GB kapasiteli dahili flash belleğe sahip olacağı, HSPA+ hızında internete bağlanabileceği ve biri görüntülü konuşma (1.3 megapiksel), diğeri anı yakalamak için (8 megapiksel) çift kameraya ev sahipliği yapacağı iddia edilmekteydi.

İddialar arasında akıllı telefonun en dikkat çekici yanı ikinci jenerasyon ''NOVA'' ekranı. 4.3-inç boyutunda olduğu belirtilen dokunmatik ekran 1000 nit gibi yüksek bir parlaklık seviyesi sunabilir. Ülkemizde satışına devam edilen LG Optimus Black'in NOVA ekranının 700 nit parlaklık seviyesine sahip olduğunu hatırlatalım.

LG Prada K2 from Evan Blass on Vimeo.

• symbian varken android nedir ya pef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

symbian varken android nedir ya pef.

birileri misafirimize güncel bilgiler ikram etsin lütfen :D
  • quote:

• quote:

Sabah sabah iyi güldürdün beni
  • Symbian oldu artık "Maziyan" :)
  • Çözünürlük nedir acep , bana gerisi hikaye ...
  • quote:

arkadaş antik çağdamı yaşıyorsun napıyorsun çözemedim.
  • dun lg optimus black'e alici gozuyle baktim. galaxy sl ile karsilastirdim. kendi segmentinde cok alinabilir bir telefon. turkiyede niye hic ilgi gormuyor sasirdim. muhtemelen lg ismi duzgun intiba yaratmadigi icin. yoksa telefon cok ince, hafif, yuvarlatilmis arka kisim kenarlariyla rakibi cogu telefondan daha zarif, ustelik piyasadaki en iyi ekranlardan birine sahip. parlaklik ve renk canliligi olarak en iyi lcd ekran. bu acidan ip4un retinasindan bile ustun. buna ragmen hala galaxy sl den 100tl ucuz. galaxy s demiyorum. galaxy sl de amoled ekran yok. tek eksi yonu lg yazilim guncellemede biraz yavas kaliyor.

bundan 3-4ay oncesine kadar ayni kotu intiba samsung icinde vardi. tek bir modelle galaxy s2 ile bunu tersine cevirdi. simdi iyi telefon denince ismi htc den bile onde geciyor. aslinda lg ninde benzer bir firsati oldu. herkezden once cift cekirdek telefon cikartilar. guzelde telefondu ama piyasalara gec surup yazilim destegini geciktirir androis 2.2de birakirsaniz bir etki yaratmaz tabi. salakliklarina doymasinlar.

• bence güzel olmuş ama LG modellerini çok dar ve uzun yapıyor kutu gibi oluyor o yüzden çoğu modeli hoşuma gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pEgaTR

Çözünürlük nedir acep , bana gerisi hikaye ...

gsmarenanın dediğine göre Size 480 x 800 pixels, 4.3 incheshttp://www.gsmarena.com/lg_prada_k2-4064.php
  • quote:

Çöp kutusu değil bu akıllı telefon.
  • tasarım b*k gibi
  • quote:

hangi mağradan ?
  • Android telefonlarda tercihim samsung olur LG altin da kaplasa sevmiyorum, bekliyorum Android de nasil gelismeler olacak daha diye ama birde Nokia 2012 de cikacak wp7 li telefonlari girsede piyasaya söyle güzel güzel NOIA,Samsung,Iphone;LG karsilastirmalari yapilsa o zaman belli olacak durumlar bana göre
  • quote:

Java desen millet yine anlar seni,Sybian dedinmi aklıl sağlığından şüphe etmiş insanlar...kim bıraktı bunu bu adamı buraya?.. :D
  • quote:

arkadaşı kayle almamak gerek aramızdan biri tartışma çıksın diye giriş yapmadan mesaj atmış işte.
  • lg şansını fazla zorluyor bence, halihazırda optimus big varken niye 5" ekran sığabilecek bir tasarımla yeniliğe gidiyor ki
    n9,bold touch gibi cihazları gören daha iyiyi yapmanın pek önemsenmediğini, daha pahalı telefon yapma yarışına girildiğini sanar
  • quote:

Tabiğ kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.