Şimdi Ara

Samsung HS3000 bluetooth kulaklık (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
10
Favori
91.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RhiFaT

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Bu cihazı en ucuz nereden bulurum? Satmayı düşünen var mı?

İnternette 80 lira civarı ama ben vatandan 99 liraya aldım .

Açıkcası bu kadar eski bir ürüne o kadar para vermektense gearbest ten vs getirtmek daha mantıklı geliyor.
  • Son aranan numarayı cevaplama tuşuyla arıyor nasıl iptal ederim varmı bir yolu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: runcode.35

Son aranan numarayı cevaplama tuşuyla arıyor nasıl iptal ederim varmı bir yolu arkadaşlar?

Aynen bende muzdarip durumdayım bir anda en son aranan kişiyi arayabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRİSON BREAK-

quote:

Son aranan numarayı cevaplama tuşuyla arıyor nasıl iptal ederim varmı bir yolu arkadaşlar?

sanırım tek eksisi de bu kulaklığın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaofke

quote:

Orijinalden alıntı: PRİSON BREAK-

quote:

sanırım tek eksisi de bu kulaklığın.

Çözümüde yok
  • Samsung HS3000 cihazını LG led tv ile eşleştiren oldu mu?
    Bende LG 32LF650V tv var bunu görmedi
  • pcye bağlanabilen var mı...!
  • Önce samsung sonra da LG telefonumla son derece memnun bir şekilde 3 senedir kullanıyorum. Sadece bisikletle tura çıkarken bu sorunu yaşadım ancak tura çıkmadan önce en son kendi numaramı arayıp öyle kurtuldum bu çıkmazdan.
  • ScORphY kullanıcısına yanıt
    Tabi ki
    Cihazı açıyorsun sonra notebook un bluetooth nu açıyorsun HS3000 i buluyor eşleştir diyorsun ve bilgisayarda çalan müziği kulaklıkla, bilgisayara bağlı kalmadan özgürce 10 metre uzaklığa kadar rahatça dinleyebilirsin
  • arkadaşlar bu hs 3000 urununu onerıyor musunuz ? hs 1500 gıbı tek kulaklık olmasın ıstıyorum.Lg g3 kullanıcısıyım hs 3000 alsam sorun olur ? lg de calısır mı yanı?mu yada baska bluotooth kulaklık onerınız var mıdır 2 kulaklıklı olan
  • akspace A kullanıcısına yanıt
    HS3000 zaten stereodur yani çifttir. HM1500 mono yani tektir.
    Cihazın telefonlarda sorun çıkaracağını sanmıyorum LG telefonda kullanmadım ama General Mobile de kullanıyorum sorun yok Bir kere eşleştirdin mi daha sonra cihazı ve telefonun bluetooth unu açınca otomatik algılayıp bağlanıyor süper bir cihaz. Hatta evdeki köşedeki Hoparlöre cihazı tak bilgisayardaki yada telefondaki sesi oradan dinle
    Yalnız ben LG tv ye bağlıyamadım
  • Bir soru. Kulaklık koparsa değiştirilir mi. Yani 3.5 jack girişi var mı

• Uzun araştırmalardan sonra ben de az önce Hepsiburada'dan satın aldım. İndirim var şu anda; ilgilenen varsa.

Tercih sebebim aynı anda 2 bluetooth cihaza bağlanabilmesi ve AptX ses iletim teknolojisini desteklemesi. Malesef bu teknolojiyi destekleyen büyük markaların çok fazla ürünü yok. Sony'nin SBH modellerini bu yüzden tercih etmedim ki zaten kullanan arkadaşların çoğu da ses kalitesi konusunda olumlu görüş bildirmiş. LG G4 ile kullanacağım ve LG G4 de AptX destekliyor. Bilmeyen arkadaşların bu konuyu araştırmasını tavsiye ederim, keza Blutooth üzerinden AptX, SBC, vb. farklı veri sıkıştırma codecleri mevcut.

Redial problemi için şu aplikasyonu denemeyi düşünüyorum:

Smart Bluetooth Headset

Önceki sayfalarda bir arkadaş Call Confirm diye bir uygulama da öenrmiş; bakalım sıkıntı yaşarsak deneriz. Tek endişem bağlantı kopması problemi, umarım sıkıntı olmaz. Sony'lerde de bu yönde şikayetler çok miktarda vardı.

Açıkçası 5 senedir hala bu cihazdan daha iyi bir alternatif çıkmaması konusu hayret verici??

• Şu anda kullandığım 2 yıl icinde ikinci hs3000.birisi kayboldu.son derece memnunum.
    Dün iki adet daha yedek sipariş verdim tanesi kuponlarla 60 TL ye geldiği için.
    Arama yapmasına gelince,telefona bağlandıktan sonra Bluetooth menüsünden
    kulaklığın ayarlarına girip arama sesi yazan ikonu kapatınca o düğme arama yapmıyor.bende o düğme çalışmıyor yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruf kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz programlar ne işe yarıyor neler yapılabiliyor. google play de ingilizce çeviriden bir şey anlamadığım için soruyorum.
  • ruf kullanıcısına yanıt
    Sağolasın dediğin çok mantıklı. Sıkıntı yasarsam deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

bahsettiğiniz programlar ne işe yarıyor neler yapılabiliyor. google play de ingilizce çeviriden bir şey anlamadığım için soruyorum.

Benim linkini verdiğim uygulama anladığım kadarıyla bluetooth cihazın tuşlarının fonksiyonlarını değiştirmeye yarıyor. Yorumlar olumlu olunca paylaşayım istedim.

• efsane halen satista. Halen alinir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alacagim gibi bunu en sonunda.bunun hm1500 gibi mikrofonu kablo uzerinde olsaydi keske.o tarz bulamadim bir turlu.

• Arkadaşlar bilgisayara bağlayınca sizde de bu şekilde mi gözüküyor? Oyun oynarken mikrofonu kullanmaya çalışınca stereo ses alamıyorum.Oyun oynarken kullanan var mı aranızda?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.