Şimdi Ara

Samsung HS3000 bluetooth kulaklık (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
91.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrDissident

Sonuç olarak almalı mıyız almamalı mıyız?
    Ben kulaklığı;
    1- Samsung S5610
    2- Samsung s5620
    3- iPad 2
    4- Ps3
    ile kullanmayı planlıyorum.
    Sıralamam, yoğun kullanımdan az kullanıma göredir.
    Bu kulaklığa sunabileceğiniz bir alternatif var mı?

hocam kulaklıktan genel olarak memnunum yanlız ps3 demişsiniz, oyunlarda hem mic hem kulaklık olarak kullacaksanız sıkıntı oluyor ses kalitesinde, şöyleki ben bilgisayarda multi oyunlara girdiğimde, aynı anda micle kullanmak istersem ses kalitesi monoyo düşüyor ve çok kalitesis ses veriyor. ama giden seste sorun yok.
  • Love_For_You kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım bu ürüne bir alternatif yok. Bir arahttp://www.amazon.co.uk/Jabra-Street-Stereo-Bluetooth-Headset/dp/B000XSXZVU almayı düşünmüştüm ama fiyatı bir türlü aşağıları inmedi. Samsung'u alacağım sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler şimdi ben bu kulaklığı alacağım ama aklıma iki üç şey takıldı.

1-) Samsung S5610 ve S5620 telefonları ile uyumlu mu?
    2-) Kulaklık, telefona eşlenmiş iken, arama geldiğinde telefondan da ses çıkıyor mu? Yoksa sadece kulaklıktan 'bip' sesi mi geliyor? Bu durumda kulaklığı sürekli kulağımızda mı tutmamız gerekiyor?
    3-) Ben kutudan çıkan kulaklığı değil de mikrofonu olan 3.5 mm kulaklığı taksam BT cihaza, cihazın mikrofonunu mu kullanacağım yoksa kulaklığın mı?

Kullanan arkadaşlara cevaplayabilir mi?

Edit: Akşam gidip alacağım için cevaplara acilen ihtitacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicik -- 25 Ocak 2014; 6:31:11 >
  • bir bakalım kaç tanesine cevap verebilecem :)

1. uyumsuz olduğu bir telefon olduğunu sanmıyorum ama belki bazı özelliklerini kullanamayabilirsin. ama genel olarak ana özellikler kullanılır
    2. evet. Bütün bluetooth kulaklıklarda hem kulaklıktan ses gelir hem de telefondan ses gelir. kablolularda ise sadece kulaklıktan ses gelir.
    3. hiçbir fikrim yok denemek lazım...
  • 1-S5620 ile kullanıyorum tüm özellikleri kullanılıyor
    2-çağrı geldiğinde telefonun çalar, blutooth kulaklıktanda da uyarı gelir.
    3-başka kulaklık taksanda cihazda ki mikrofonu kullanacaksınız.
  • Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için. Birazdan gidip bu kulaklığı alacağım. Aldığımda tekrar yazarım.

• aylardır kullanıyorum Jabra Clipper tavsiye ederim arkadaşlar tasarımı filan müthiş her özelliği tatmin edici

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende bu kulaklıktan var kullanmıyorum artık sizce 2. el kaça satılır?
  • Arkadaşlar 85 liraya buldum. Fiyat iyi gibi. Sizce?

• 85 iyidir.bluetooth olmamasi buyuk kayip.titremiyor.telefonu duyuyorsun yada kulaginda takili olacak.ayrica sag kulakliktan sol kulakliga gore daha az ses geliyor.kesinlikle iyi bir kisa kablo kulaklik sart muzik dinlemek istiyorsaniz.Ayrica telefonun muzik ses ayarlari, kablosuz oldugundan ise yaramiyor kulaklikta.ben 100 tl ye aldim 1 ay oldu isteyene 70 tl ye veririm.daha iyi bir cihaz almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozanlar

85 iyidir.bluetooth olmamasi buyuk kayip.titremiyor.telefonu duyuyorsun yada kulaginda takili olacak.ayrica sag kulakliktan sol kulakliga gore daha az ses geliyor.kesinlikle iyi bir kisa kablo kulaklik sart muzik dinlemek istiyorsaniz.Ayrica telefonun muzik ses ayarlari, kablosuz oldugundan ise yaramiyor kulaklikta.ben 100 tl ye aldim 1 ay oldu isteyene 70 tl ye veririm.daha iyi bir cihaz almayi dusunuyorum.

merhaba

sattınız mı?
  • Ben de satabilirim. Iphone aldığım için kendi kulaklığını kullanıyorum artık

hepsiburadadan aldım. garantisi devam etmektedir
    80 tl ye veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 13 Mart 2014; 21:05:47 >
  • inceleme olaydı iyiydi
  • Artısı 3.5mm streo jack olması,bu sayede kaliteli baska bir kulaklık yada 2.1 ses sistemi bile bağlayabilirsin,
    Eksi olan kısmı titreşim olmaması
    Pil ömrü 3-4 gün gidiyor yoğun kullanımda
  • Elinde HS3000 olan varsa bana mesaj atabilirmi?SAtın almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

Ben de Note 3 aldım ve bt kulaklık arıyorum. Jabra ile samsung arasında kaldım. Bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen

Hocam note 3 le kulaklık arası herhangi bir uyum sorunu olmadı degilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 16 Nisan 2014; 22:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

quote:

Ben de Note 3 aldım ve bt kulaklık arıyorum. Jabra ile samsung arasında kaldım. Bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen

Hayır hocam olmadı, gayet uyumlular ve mükemmel anlaşıyorlar =)
  • quote:

quote:

quote:

Tesekkurler.. Aldım kulaklığı. Fakat ilk sarja taktım 3saat once Isık hala kırmızı yanıyor. Arada mavi yanıyor... Sarj dolunca tamamen mi mavi yanacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekkurler.. Aldım kulaklığı. Fakat ilk sarja taktım 3saat once Isık hala kırmızı yanıyor. Arada mavi yanıyor... Sarj dolunca tamamen mi mavi yanacak

Evet mavi yanacak bırak bence birkaç saat sarjda kalsın. İyi günlerde kullanın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet mavi yanacak bırak bence birkaç saat sarjda kalsın. İyi günlerde kullanın

Saolasın hocam...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.