Şimdi Ara

Samsung HS3000 bluetooth kulaklık (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
10
Favori
91.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratmantc

dinlenebiliyor arkadaşım telefonun kulaklık istiyorsa onu bilmiyorum

Hangi telefonda dinlenebiliyor.
    Samsung Galaxy S2 de dinlenebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurtlu85

bt kulaklıklar hakkında pek bi bilgim olmadığı için sorumu mazur görün. merak ettiğim şu ki telefon çaldığında bt kulaklık da bağlıyken telefonun sesi çıkıyo mu? şu sebepten soruyorum ki kulaklığı sürekli takmak istemiyorum ben. telefon çaldığında kulaklığı kulağıma takıp öyle kullanıcam sadece konuşma esnasında yani. umarım anlatabilmişimdir?
    teşekkürler.

telefon çalıyo kulaklıktanda çaldığına dair ses geliyo bu bütün bluetooth kulaklırda aynıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

bt kulaklıklar hakkında pek bi bilgim olmadığı için sorumu mazur görün. merak ettiğim şu ki telefon çaldığında bt kulaklık da bağlıyken telefonun sesi çıkıyo mu? şu sebepten soruyorum ki kulaklığı sürekli takmak istemiyorum ben. telefon çaldığında kulaklığı kulağıma takıp öyle kullanıcam sadece konuşma esnasında yani. umarım anlatabilmişimdir?
    teşekkürler.

telefon çalıyo kulaklıktanda çaldığına dair ses geliyo bu bütün bluetooth kulaklırda aynıdır.

hem kulaklıktan hem de telefondan ses çıkıyo diyosunuz yani. ben de bunu merak ediyodum. sağolun.
  • bu arada alıcaksanız hepsiburada yada hızlıalda ikisinden birinde 74.88 kuruşa satılıyo çok iyi bi fiyat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

teşekkürler.

hem kulaklıktan hem de telefondan ses çıkıyo diyosunuz yani. ben de bunu merak ediyodum. sağolun.

hepsiburadada imiş buda linki
    http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=telbulsamhs3000&categoryId=16218
  • Arkadaşlar kulaklığım 2 gün önceye kadar çalışıyordu. Arada bir ses kesilmesi gibi ufak! problemler vardı ama idare ediyordum. Bu gün kulaklığı açıyorum kullananlar bilir "power On" "connect device" falan diyor yani telefona bağlanıyor. ses çıkışıda var. Ama telefonda hiç bir şekilde ses çalmıyor. Bağlı gösteriyor ama hiç ses yok ayarlardan baktım yapamadım. Ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar

hs3000 yeni aldım ses kalitesi mukemmel hem telefon hemde muzik için , karşıdakinede ses cok net gidiyor.

ama öğrenmek istediğim kulakta telefon sesi değilde isimi söyleyen bir program varmı. bende bir HTC desire birde Samsung galaxy note 10.1 tablet var

teşekkürler
  • Cihazın üstünde iki defa arama tusuna basında telefondaki son aranan numaray ı arıyor fakat ikinci telefon için nasıl bir uygulama yapmamız gerektiği konusunda bilgisi olan varmı ?
  • çok saçma bir soru olacak ama beyaz renk mi yoksa siyah renk mi tavsiye edersiniz :)
  • naletcix @
    Ben siyah aldım..Beyaz çoğu giyside sıratabilir altındaki pembe yüzünden..

harbyjos @
    Bende yani aldım..Şu ana kadar kullandığım bir çok programda telefondan arayanı söylüyor kullaklıktan söylüyeni bulamadım.Hepside ingilizce konuşuyor..Eski kullananlardan biri cevap yazarsa benimde işime yarayacak..
  • arkadaşlar benimkinin kablosu arızalandı. samsung galaxy sII telefonumun kulaklığı ile kuıllanıyorum kablo çok uzun oldugumdan her tarafımdan dolanıyor :)

bu ürün için kısa kablolu kulaklık arıyorum fakat bulamadım. tavsiye edebileceğiniz kısa kablolu kulaklık varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganays -- 19 Şubat 2013; 14:33:52 >
  • hort

arkadaşlar bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama bulamadığım bir özelliği var.. acaba kulaklığın kablo boyu kaç cm? kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achina

quote:

Orijinalden alıntı: muratmantc

dinlenebiliyor arkadaşım telefonun kulaklık istiyorsa onu bilmiyorum

Hangi telefonda dinlenebiliyor.
    Samsung Galaxy S2 de dinlenebilir mi?

Hiçbir telefonda dinlenmez. Bluetooth kulaklık ile telefon radyosu dinleyemezsiniz. Kulaklık alıcı gorevi gördüğü için radyo için 3.5luk jak takılması gerekiyor. Ayrıca bluetooth acıkın 3. Bir kulaklık takılı olsa dahi radyo dinleyemiyorsunuz.ayni bandı mı kullanıyorlar artık niyetle izin vermiyor buna.

Ben 2-3 kere kullandığım kulaklığımı tamamen sorunsuz ve garantisi devam eder sekilde satıyorum. Şarj konusu benim için sıkıntı olduğu için kullanamadım. Mikrofonlu kulaklık aldım normal. 65tldir fiyatı. İlgilenen pm atsın. Aylardır masamın üstünde duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüşme yaparken diğer tel çalınca noluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

görüşme yaparken diğer tel çalınca noluyor?

dıt dıt diye diğer aramanın sesi geliyo kardeş
  • Samsung HS3000 bluetooth kulaklık 80 tl ye sıfırını "0" satıyorlar...

http://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-samsung-hs3000-fiyati,462191.html

Bende kulaklık almayı düşünüyorum.Bunun yeni modeli falan çıkmaz mı 2 senelik model olmuş.
  • merhaba arkadaşlar samsung s3 kullanıyorum bu kulaklığı kullandığımda telefon kitleniyor yalnız sürekli değil ama muhakkak hergün oluyor. 4-5 defa açma kapama düymesine uzunca basmayınca da telefon açılmıyor sıkıntı neden kaynaklanabilir. kulaklıksız kullanınca hiç bir kitlenme yok.
  • Arkadaslar kulaklıgın mandalı cok dandik kendi kendine kırılıyor. Servis kullanici hatasi diye geri veriyo. Aklınızın bir kenarında bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 12 Nisan 2013; 20:55:40 >
  • ben almaktan vazgeçtim şahsen yeni bir modeli beklicem.
  • 2011 yılında çıkan bir model olduğu için kuvvetle muhtemel 2013 gibi Galaxy S4 ve benzeri cihazlar için BT 4.0 LE kulaklık setleri çıkaracağını düşünüyorum ...

Gerçekten ihtiyacı olan için tavsiye ederim her şekilde ama beklemeyi düşünende BT 4.0 LE yaklaştığını unutmasın ... 2014 ile birlikte bir çok BT kulaklığı 4.0 versiyonuna geçecek ... en azından bir miktar daha müzik dinleme ve bekleme süreleri artacak 1 saat bile artış olsa yeterli ...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.