Şimdi Ara

D&R'da Çalışmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
6
Favori
58.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar maaşı , yolu , yemeği , sigortayı , çalışma saatleri , çalışma ortamını , yapılacak işi her şeyi işe girmeden önce konuşun.Baştan zaten şartları kabul ediyorsun sonra işi girdikten sonra vay efendim şöyle böyle demenin bir mantığı yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ben de genel merkrze gorusmeye cagrildim bakalim.ne olacak.isin zorlugundan degil de calistirma yontemlerinden sikayet eden cok arkadasim var ama bos durmamak icin calismayi istiyorum baska basvurulardan donen olmadi cunku.
    Bakalim genel merkez mulakatinda ne.soracaklar ? Mulakatlari subede yapiykrlar diye biliyordum ama genel merkeze cagrildik ))
    Arkadaşlar maaşı , yolu , yemeği , sigortayı , çalışma saatleri , çalışma ortamını , yapılacak işi her şeyi işe girmeden önce konuşun.Baştan zaten şartları kabul ediyorsun sonra işi girdikten sonra vay efendim şöyle böyle demenin bir mantığı yok .
  • Hirsizlik oluyor ayrica musteri ve canavar cocuklari urenleri saga sola salliyor.Transformers 3 oyunu kaybolmustu.degeri 179 liraydi. Oyunu bulamadik. Iade isteniyor oyun hala cikmadim moraller bozuk neyse bir calisan kasanin yan tarafindaki kalem dolabinin altinda gordu. Oraya atmislar. Filmleri calmislardi. Hirsiz tekrar suc mhalline gelirmis ya adami kameradan bulduk. Parasini odettik. Ama adamda calma hasligi var ise guce sahip evli. Adami saglam tehdit etti guvenlik. Bir keresinde turkan soray box kaptirdim. Cocuk urunu raftan alip geliyor abi annemle duj almistik babam istemedi para cok diye iade alir misin ben fis sordum abi yok dedi attik o zaman alamam cocuk elino koluji sallaya sallaya l gitti. Bunlar size hep tecrube. Bir keresinde evli cift geldi kasaya adam dedi ki ben bunun parasini odedim satin aldim fis var mi dedim var iste burda halbuki tarih esk ayrica urun tutmuyor. Herif numara yapti iste karti unuttum bilmem ne. Dikktli olmak lazim. En ufak dalginlikta affetmiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: webconn

quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Merhaba Arkadaşlar,

D&R'da iş başvurusunda bulup yüzyüze görüşme ve telefonla mülakat sonucunda multimedya(cd,dvd,oyun vs.) bölümünde işe başlayacağım. Daha önce çalışmış arkadaşlar varsa, bana ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz? Teşekkür ederim.

hala çalışıyormusunuz şuan maaşlar ne kadar mülekatta neler soruyorlar ?

Merhaba

2 ay dayanabildim.Kole gibi asgari ucrete calistiriyorlar.Mesai yok yol yok ticket 200 lira civari.is biraz agir beninden ziyade zihnin yoruluyor.her gun iade toplanmaya calisiyorsun.urun etiketle cd dvd oyun bant cek ivir zivir ustune uyuz insanlarla ugrasmak durumdasin.sorumlu oldugun yer vardir bir bakmissin kasada dergide gazete kitapta.genelde lise mezunu bu isin artik kasari olmus kisiler calisir. Bunlar magazi dondurur sana emir verir karsina guler yuzlu konusur arkandan sover. Vs.
    Tavsiyem once inkilap kitabevi ilanlarina bakin
    Asgari ucret+yol+mesai 200 lira civari ticket arti resmi gun tatil bayram mesai.
    Ama kitap kaldirir etkiletler reyona yerlestirirsin genelde kitaba donuk muzik oyunla isin olmaz en zor kisim iadelerdir 1500-2000 civari kitap iadesi cikar toplmak yerini bildikten sonra basit ama kitaplar karisiyor iste burasi olumdur ara ara gunlerce haftalarca bulamazsin.sonrada merkez arayip kayiyor.
    Bide mudur magaza mudur yardimci falan bu kisiler de iyise is yapilir.yoksa adam sana sacma salak nedenlerden sovup kiziyor senin yapmadigin herhangi bir duruku sana malediyor.

• Olgi kullanıcısına yanıt
    E kamerası falan var mağazaların personel neden ödüyormuş hiç anlamadım açıkcası. Çok saçma bir durum değil mi? Vah kapitalist sistem vah. Ne olacak işçinin bu hali.
  • Abi başvuru şartları nelerdir ?
  • ayıkatili kullanıcısına yanıt
    Selam. Bütün iş yerleri için geçerli çalışma yaşı 18'dir. 18' den ufaksan iş başı yapamazsın, zira lise mezuniyeti istiyorlar zaten, o yaşa kadar ancak bitiriyorsun okulu.

Başvurursan kolaylıklar dilerim.
  • Merhaba Arkadaşlar,

D&R'da başvurusunda bulup yüzyüze görüşme ve telefonla mülakat sonucunda multimedya(cd,dvd,oyun vs.) bölümünde işe başlayacağım. Daha önce çalışmış arkadaşlar varsa, bana ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz? Teşekkür ederim.

• yenibiris.com adresine girerek şartları görebilirsin; satış temsilcisi diye geçiyor. fazla deneyim aramıyorlar onu söyleyebilirim onun dışında ilginlendiğin alanlar önemli
  • maaş ve çalışma saatleri nedir?
  • maaş 650 ssk+özel sağlık sigortası servis yok öğle arası 1 saat 15 dk ''ticket'' veriyorlar yemek için. çalışma saatleri ramazan ayında sabah 10.00-19.00 öğleden sonra 14.00-23.00 haftaiçi izn haftasonu kalabalık olduğundna izin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astebe

maaş 650 ssk+özel sağlık sigortası servis yok öğle arası 1 saat 15 dk ''ticket'' veriyorlar yemek için. çalışma saatleri ramazan ayında sabah 10.00-19.00 öğleden sonra 14.00-23.00 haftaiçi izn haftasonu kalabalık olduğundna izin yok.

girisimcimiz cok cimrigerçekten....

bilgilendirdigin için teşekkurler
  • quote:

maaş 650 ssk+özel sağlık sigortası servis yok öğle arası 1 saat 15 dk ''ticket'' veriyorlar yemek için. çalışma saatleri ramazan ayında sabah 10.00-19.00 öğleden sonra 14.00-23.00 haftaiçi izn haftasonu kalabalık olduğundna izin yok.

kardeşim konuyu hortlatmak gibi olmasında bende d&r a girmek istiyorum fakat aramadılar 3 hafta oldu uzun mu sürüyor aramaları şartları nedir?
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

D&R'da iş başvurusunda bulup yüzyüze görüşme ve telefonla mülakat sonucunda multimedya(cd,dvd,oyun vs.) bölümünde işe başlayacağım. Daha önce çalışmış arkadaşlar varsa, bana ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz? Teşekkür ederim.

hala çalışıyormusunuz şuan maaşlar ne kadar mülekatta neler soruyorlar ?
  • Evet maas 1000 tl olabilir seni kitaba verirlerse sikinti yok gibi gorunse de kasaya da bakar dergi iadesi toplar calisan gelmemistir hastalanmistir hop cd oyun bolumunde bulursun.mulakatta kendini tanitiyorsun kitaplara ilgi oldugundan bahset bolum olarak hem kitap hem digerleri de olur de. Esnek caliaya uyarim de. Cunku magaza kapandiginda musteri cikmadan asla ustu basini degistirmeye gidemiyorsun.inkilapta saat 10 olur herkes disari magaza kapaniyor ama bu kapitalistler seni somurduklerinden magaza kapnis saati gelmos adam hala icerde onu beklemek durumundasin.kirilim yapacaksin eline pts midir nedir bir cihaz verecekler onla barkod okup kitap turu yazar va kontrol ediyorsun.ayrica cok kitap yolluyorlar. Hizli olmak gerek.orda her seyi yapmaya hazir ol derim.
  • Ben de genel merkrze gorusmeye cagrildim bakalim.ne olacak.isin zorlugundan degil de calistirma yontemlerinden sikayet eden cok arkadasim var ama bos durmamak icin calismayi istiyorum baska basvurulardan donen olmadi cunku.
    Bakalim genel merkez mulakatinda ne.soracaklar ? Mulakatlari subede yapiykrlar diye biliyordum ama genel merkeze cagrildik ))
  • Tek mulakat mi olur acaba ?
  • Satis destek elemani olarak ise alinmisim olumlu gecti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Satis destek elemani olarak ise alinmisim olumlu gecti.

Eğitime çağırıldınız mı?
  • Çalışmak için yaş sınırı kaç ?
  • Arkadaşlar mağazada çalışan bir arkadaşım var, bunların yerleri sürekli değişiyor asla sabit bir yerde değilsiniz, bugün Ümraniye'de olabilirsiniz yarın Kadıköy, yani eve gidip gelme durumunuz yolda geçen zaman falan kimsenin umrunda değil haberiniz olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.