Şimdi Ara

Android işletim sistemli HTC Ruby yayınlanan yeni fotoğrafıyla tekrar gündeme geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Temmuz ayında, bir önceki yıla kıyasla %83.3 daha fazla (1.56 milyar dolar) gelir elde ederek kendi rekorunu tazeleyen Tayvan merkezli HTC firmasının Ruby kod adlı yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı konuşuluyor.

23 Temmuz tarihinde Ruby, HTC'nin Android işletim sistemli tablet bilgisayarı Flyer'ın ekran yansımasıyla ilk kez internette boy göstermişti. Beyaz renge sahip arka kapağıyla, 3.5 mm kulaklık girişiyle ve loş mekanlarda fotoğraf çekimi için çift led flaşıyla dikkat çeken Ruby'nin, Microsoft'un Windows Phone 7 veya Google'ın Android 2.3 işletim sistemiyle geleceği düşünülüyordu ta ki bugüne dek.

Pocketnow, bugün Ruby'nin ön yüzünün fotoğrafını internete sızdırdı. Sade tasarımlı ve T-Mobile logolu akıllı telefonun kısayol tuşlarına baktığımızda Android işletim sisteminin kullanıldığı kesinlik kazanmış oldu.

HTC'nin Ruby'i ne zaman resmi olarak tanıtılacağı henüz belirsizliğini koruyor.

• Daha çıkmamış telefonda tmobile üretimi mi olur ya... pocketnow da kandırıyor milleti.
  • Şu t-mobile hep logosunu telefonlara çakıyor ya acayip sinir oluyorum resmen kalıcı mecburi reklam yapıyor bu ne saçma bir şey artık logosunu telefonlara çakmasın iğrenç oluyor. Ayrıca bu ruby bi çıksın bakalım önden görünüşü tsarım olarak çok hoşda yan kalınlığı fazla olursa çok kötü umarım 8mm civarında olur.
  • Android işletim sistemli HTC Ruby yayınlanan yeni fotoğrafıyla tekrar gündeme geldi
    fazla mı benziyor bana mı öyle geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .mert -- 8 Ağustos 2011; 14:28:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H1dd3n

Android işletim sistemli HTC Ruby yayınlanan yeni fotoğrafıyla tekrar gündeme geldi

dikkatli bakarsan düğmeleri falan farklı, ama yinede baya benziyor.

• Android telefonların fiziksel (gerçi onlarda dokunmatik oldu) tuş takımları standart olduğu için alt tarafları benzeyebiliyor telefonların üst sınıf modeller dışında onlar daha değişik oluyor.
  • htc güzel donanımlı telefon yapıyor ama şu tasarim sorununu cözemiyor cok kaba telefonları
  • WP yerine Android seçilmekle hatadan dönülmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

htc güzel donanımlı telefon yapıyor ama şu tasarim sorununu cözemiyor cok kaba telefonları

aslında kendine özgü bir tasarımı var, farklı biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: playXr

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLLhtc güzel donanımlı telefon yapıyor ama şu tasarim sorununu cözemiyor cok kaba telefonları
    aslında kendine özgü bir tasarımı var, farklı biraz

Katılıyorum,
    Sırf HTC'nin tasarımını beğendiği için alan insan çok,
    Mesela BEN :)
  • HTC yeni bir telefon üzerinde çalışıyor anlaşılan, telefon çıksın o zaman yorum yaparız
  • Orijinalden alıntı: djisis

Orijinalden alıntı: playXrOrijinalden alıntı: ColDasHeLLhtc güzel donanımlı telefon yapıyor ama şu tasarim sorununu cözemiyor cok kaba telefonları

HTC telefonlar kaba değil kullanmayanlar o telefonlara kaba gözüyle bakıyor fakat ince olduklarından diğer telefonlara nazaran daha kolay hareket ediyorsunuz ve çoğu zaman hissetmiyorsunuz bile! Kullanmadan cebinizde taşımadan yorum yapıp milleti kandırmayın.

HTC nin eksikleri klasikleşmiş tasarımdan kurtulması, Farklı tasarımlara yön vermesi desire s ile sensation nerdeyse aynı yani dışardan çoğu kimse farkı anlayamıyor. Diğer eksikleri ise bataryası (çok düşük mah sunuyorlar 1 gün bile gitmiyor!) son sorunu ise dış ses seviyesi çok ama çok düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H1dd3n

fazla mı benziyor bana mı öyle geldi

Bayağı benziyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.