Şimdi Ara

'Neden Oyun Oynamıyorsun Oğlum'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Eminim, her oyuncunun başına gelmiş, geliyor ve gelecektir. Kendinizi oyunlara kaptırdığınızda zamanın bazen nasıl geçip gittiğini anlamayız, dersler biraz ikinci plana itilir ve ebeveynlerimiz başımıza hemen dikilir akabilnde örnek cümleler şunlar olur hep:

"Oğlum (düşük bir oranda da olsa kızım) neden ders çalışmıyorsun?"

"Hâla mı oyun oynuyorsun?"

"Ben sana kapat demedim mi o oyunu?"

Daha envai çeşit örnek üretilir. Ama oyunu kapatamayız. Çünkü kendimizi ya God of War'ın büyülü atmosferine kaptırmışızdır ya da Call of Duty multiplayer'ı tatlı geliyordur veya bir MMO'nun bağımlısı olmuşuzdur. O zaman anne veya babanız için kendileri için kolay sizin için çok zor bir karar gelir. Oyunlar size yasaklanır. Peki ama neden diyoruz ve bu durumu bir de tersten ele alıp felsefe yapmaya koyuluyoruz. Bobiler.org gururla sunar:

• keşke benimde böyle babam olsaydı
  • Hahahaha

-Baya iyi bir çalışma olmuş Klasik Nintendo dersi he?
  • :D harika hahahhaa
  • hahah çok guzel bir çalisma olmus ama benim basimda boyle bir dert yok dersler iyi olunca karisan eden yok.... soyle bi dusundumde okulda ogretmenlerle ps3 ,pc vs... lerde kapismak amma güzel olurdu belki gelecekte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hik75

hahah çok guzel bir çalisma olmus ama benim basimda boyle bir dert yok dersler iyi olunca karisan eden yok.... soyle bi dusundumde okulda ogretmenlerle ps3 ,pc vs... lerde kapismak amma güzel olurdu belki gelecekte :)

üniversitede biz statikçiyle pes atıyoz kafede :)
  • kim giriyordu sizin classic nintendo dersine işte orda koptum :) superb!!!!
  • Ödev : Haftaya ME2 yi üç farklı şekilde bitirip save dosyalarını getirin.
  • ne anlar aileler hocalar oyundan :D anca saçma diziler izlesinler
  • Gerçekten harika olmuş.Teşekkürler bobiler.örg :D
  • Hahaha
  • videoyu yapan komedyshow ekibidir yeni isimleri "hiç komik değil" miş :) eski videolarıda güzeldir zaten kaynaktakideki kendi bobiler hesapları paylaşmanız güzel olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 8 Ağustos 2011; 1:47:59 >
  • Dünya böyle olsa ÖSS birincisi olurdum heralde :D
  • ahmetalb@
    kafede oynamak baska okulda oynamak baska :))
    off la yarin fps'den yazili var :'( :))
  • tunca arslan ve ekibi hakkaten mükemmeller adamları 2008 den beri takip ediyorum hakkaten mükemmel işler çıkarıyolar.hele o türk pokemon fln hakkaten profesyonel işler çok.yönetmen veya oyuncu çıkar bunlardan büyük biri
  • hahahahaha :D
  • Eğlenceli.
  • Derste kitap okurken yakalanmış
  • Haberi görünce; işte bu benim takip ettiğim grup dedim kendi kendime. Daha dün ''Naruto'' animesinin forumdaki konusunda, narutoyla ilgili yaptıkları parodiyi paylaşmıştım. Elemanların çoğu videoları güzel gerçekden. Yeni videolarını bekliyorum.

http://www.youtube.com/profile?nomobile=1&user=Hckmkdgl
  • Monteye harikuleyt verdim. İroni böyle yapılır işte.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.