1,5 Litre Lipton Ice Tea Ne Kadar?
13 Cevap1546 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2554 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:16:47 

Önceden 2 liraya alıyordum sanki. Çok şey alınca fiyatına dikkat etmemişim hiç. Bugün tek bir tane alayım dedim adam 2,95 lira dedi. Ben de 2 lira değil miydi diye sordum. Adam şaşırdı. Neyse aldım. İçimden bir ses kazık yediğimi söylüyor. Siz ne kadara alıyorsunuz? İnternetten baktım ama farklı fiyatlar var.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

19650 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:20:34 

Bazı marketlerde 1,5TL den görmüştüm de boyalı su o kadar etmez diyerekten almamıştım.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

2554 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:22:09 

quote:

Orijinalden alıntı: OCB

Bim'de 1.45 olması lazım.

Bim'de olan 1 litre.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

19 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:22:39 

1,75 'e aldım

MC Doğa Yaralı Şişman
Karnım o kadar aç ki...
Rüya içinde rüya sanki Inception
Bu böyle olmaz,Son ihtimal liposakşın

1602 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:23:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Bim'de olan 1 litre.

Pardon kutusu 1.5 litre gibi gelmişti, yeni farkettim

şimdi bir sorum var...
dirilerin üzerleri toprakla örtülür mü? ya da…
siz hiç bir okyanusu dudaklarından öptünüz mü?

318 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:23:57 

1,5 lt mangolu bugün aldım 1,95 tl den.

Bir ara 1 lt 1 liraya sattı dia

Adam gibi yazana cevap veririm, diğerlerini şikayet ederim.

451 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:30:45 

Gecen gün kuzenlerle gittigim yerde 5TL verdim birde bir daha gelirsek %20 indirim varmış içimden adammı mikiyonuz lan siz dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 8 Ağustos 2011; 0:31:09 >

3052 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:31:23 

Carrefour'da iki tanesini 4 kusurden aliyordum. Ama kusurati hatirlamiorum. Ben de ice tea hastasiyim Mutlaka 1.5 almaya dikkat ederim, kutularin dibinde birazi kaliyor cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

http://www.youtube.com/watch?v=PurqTySJLmA

5374 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:33:10 

Citizen : Ben de Ice Tea içiyorum !

Con Clavi Con Dio | Ritual | Elizabeth | Stand by Him | Satan Prayer | Death Knell | Prime Mover | Here Comes The Sun |
Per Aspera Ad Inferi | Secular Haze | Ghuleh/Zombie Queen | Year Zero | Body and Blood | Monstrance Clock | If You Have Ghosts | I'm a Marionette | Crucified

2554 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:33:45 

Anlaşıldı. Kazık yemişim. Bir daha gitmem artık o markete.

3047 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:38:09 

Şaypadan 1.5 la 1.65 arası alıyorum niyeyse çok oynak bu icetea fiyatları ama ben nesteaninkini içiorm lipton hoş gelmio

594 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:41:03 

Şöyle bişey var bimdeki ile migrostakini karşılaştırın 1 litrelik, migrostakinin kalitesini fark ediyorsunuz.Bimin kendi üretimi olanın tadı bimde satılan ice teaden çok daha iyi.Hepsinin tadı aynı değil.Mesela askeriyede kar amacı güdülmeden satış yapılır ama 1.60 1 litresi.Onlar en kalitelisi oluyor.1 litrelik şişelerde üst taraf top şeklinde alt tarafı silindir biçimli top şekilli bölümde yaprak kabartması olanlardan alın mümkünse 1.5 falan bilmiyorumda o 1 litrelikler cidden iyi.Fiyatdan belli oluyor siz 1.5 litreliğe 1.75 falan diyorsunuz, kaliteli olanı kar olmayan biyerde 1.60.Anlatabildim umarım illa 1.5 litrelik alıcam diye suluboya yaparken kullandığınız su kıvamında bişey içmeyin.

Cüruf

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Ağustos 2011; 0:42:44 

2.5 tl ye almıştım içime oturmuştu

7209 Mesaj
8 Ağustos 2011; 0:52:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Carrefour'da iki tanesini 4 kusurden aliyordum. Ama kusurati hatirlamiorum. Ben de ice tea hastasiyim Mutlaka 1.5 almaya dikkat ederim, kutularin dibinde birazi kaliyor cunku

aynen kutunun dibinden şıkır şıkır ses geliyor

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 1,5 Litre Lipton Ice Tea Ne Kadar?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359