Beyler Siz Siz Olun Bir Kızın Ahını Almayın
27 Cevap7117 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

38 Mesaj
7 Ağustos 2011; 21:57:00 

Eski kız arkadaşımla resmen sevişmek için çıkıyordum. Kız bana gerçekten aşıktı. 2 kere ayrılalım dedim, ikisinde de çok ağlayıp sızladı ama ben ayrıldım. Ayrıldıktan sonra bana MSN'den yazmış ben de cevap vermemişim sanırım ona kızmış Facebook'tan falan engellemiş. Sonra tekrar Facebook'tan ortak arkadaşlarımızın yorum yaptığım durumlarına falan o da mesaj yazmaya başladı, sonra işte mesajlarda bana itafen bir şeyler yazıyordu. Ben de "tükürdüğünü yalamak nasıl bir duygu?" falan diye mesaj attım. Ondan sonra herhangi bir kızla en ufak bir yakınlığım olmadı 1 yılı aşkın süredir. Kimsede etkilenemedim bile lan. Sanırım kızın bedduasını aldım. Allah affeder inşallah. Niye yazdım bilmiyorum. Offf of.

Özet: Eski kız arkadaşımın bedduasını aldığımdan beri elime kız eli değmedi. Lanetlendim.

1553 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:01:17 

Ona bunun ne kadar onur kirici oldugunu anlat.

Neyse saka bir yana bence sen kiza dusundugunden daha fazla seylerle dolusun.O yuzden kizlar artik cekici gelmiyor.

Bir diger ihtimal ise, duzenli cinsel hayattan sonra kizlar eski cekiciligini genel olarak kayediyoe bir sure.Ama 1 yil surmez tabi o :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Katılım Zamanı:15 Eylül 2006

663 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:01:37 

Sen seçilmiş kişisin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

147 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:01:53 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojo Moog -- 7 Ağustos 2011; 22:03:57 >

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

426 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:02:34 

quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-
Bir diger ihtimal ise, duzenli cinsel hayattan sonra kizlar eski cekiciligini genel olarak kayediyoe bir sure.Ama 1 yil surmez tabi o :)

adamın ağzına ettin yani sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omaTR -- 7 Ağustos 2011; 22:03:54 >

38 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:05:24 

quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-

Ona bunun ne kadar onur kirici oldugunu anlat.

Neyse saka bir yana bence sen kiza dusundugunden daha fazla seylerle dolusun.O yuzden kizlar artik cekici gelmiyor.

Moruk cinsel anlamda kızlar hala daha çekici ama duygusal anlamda bir şey olamıyor. Bir de düzenli cinsel hayat sayılmazdı aslında. Hani işin içinde tam anlamıyla cinsel ilişki yoktu, zaten 1.5 aylık bir ilişkiydi, uzatsaydım biraz onun da olacağından emindim ama daha ileriye gidip o sorumluluğu üstüme almaya cesaret edemedim..

517 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:06:48 

Afedersin ama söylemeden edemeyeceğim; İyi olmuş

Kız kardeşinizin, eğer kız kardeşiniz yoksa kuzeninizin bu şekilde kullanıldığını düşünün...

453 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:21:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Panişır

Afedersin ama söylemeden edemeyeceğim; İyi olmuş

Kız kardeşinizin, eğer kız kardeşiniz yoksa kuzeninizin bu şekilde kullanıldığını düşünün...

+Sonsuz

38 Mesaj
12 Ağustos 2011; 0:39:33 

Ne deseniz haklısınız ama kız da en az benim kadar istekliydi bu konuda.

3205 Mesaj
12 Ağustos 2011; 0:48:28 

üzülme kardeş herkes ne kadar desede günah anaınız var bacınız var emin ol kimse dayanamaz klavyede yazmak kolay bunu düşün sen hz yusuf değilsin hiçbirimiz olamayız

Üsküdar Üniversitesi
Elektronörofizyoloji

134 Mesaj
12 Ağustos 2011; 0:51:00 

beddua olayı gerçektirde,kıza en son söylediklerin için değil.duygularıyla oynayıp sevişmek için çıktığındandır

550 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:06:56 

hiç bişi olmaz merak etme test edıldı onaylandı

Siyah-Beyaz

3900 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:10:14 

Sen lanet görmemissin bir kere. 6 yıldır hicbir iliskim 3 aydan uzun sürmedi. Bir keresinde tam 3 ay olacaktı ki anlasamadık gene ayrıldık.

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

1963 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:15:56 

Ya her şey tamam da şu "sizin kız kardeşinize olsa ne yapardınız" klişesini anlamıyorum Bu tarz konularda mutlaka birileri çıkıp bunu söylüyor alakalı alakasız..Kız kardeşimin hayatı kendisine aittir,her an yanında olamam takipte edemem,yapacaksa zaten yapar engel olamazsın,gözünü açmazsa kullanırlar elbette ama yani benimle kız arkadaşım arasındaki iyi-kötü meselenin kız kardeşimle bilmemneyimle ne alakası var..Fark yaratacak bir cevap yazmak için daha fazla çaba göstermek lazım,bu geyik sıktı çünkü

Bu klişeyi kullanan erkekler de ayrı birer model..Kendileri bir kız bulup yatağa attığında ya da bunun hayalini kurduğunda bir an duraksayıp "ya bu kız birilerinin kız kardeşi ona bunu yapmamalıyım" diye düşünmez,gayet "erkektir" hepsi fakat birileri buraya konu açınca da maşallah hepsi birer namus bekçisi oluverir gelip laf sokuşturur akıl verir

Arkadaşım senin durumuna gelince,fiziksel birşeyler yaşayabilmek için kızla yakınlaşıp sonra da onu yüzüstü bıraktıysan doğrudur kesin ah etmiştir sana ne söylersen söyle haksızsın Ha eğer o da senin niyetini biliyor ve kendi de isteyerek birşeyler yaşıyordu ise o zaman ah vah meselesini takma kafaya..

"Trance music is a natural drug that will heal us all"
http://www.astateoftrance.com/

176 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:20:12 

ibretlik konu

ibret alınıyor-----yüzde yüz

Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen. Yunus Emre

3360 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:22:25 

Gidip helallik iste

38 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:24:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

Ya her şey tamam da şu "sizin kız kardeşinize olsa ne yapardınız" klişesini anlamıyorum Bu tarz konularda mutlaka birileri çıkıp bunu söylüyor alakalı alakasız..Kız kardeşimin hayatı kendisine aittir,her an yanında olamam takipte edemem,yapacaksa zaten yapar engel olamazsın,gözünü açmazsa kullanırlar elbette ama yani benimle kız arkadaşım arasındaki iyi-kötü meselenin kız kardeşimle bilmemneyimle ne alakası var..Fark yaratacak bir cevap yazmak için daha fazla çaba göstermek lazım,bu geyik sıktı çünkü

Bu klişeyi kullanan erkekler de ayrı birer model..Kendileri bir kız bulup yatağa attığında ya da bunun hayalini kurduğunda bir an duraksayıp "ya bu kız birilerinin kız kardeşi ona bunu yapmamalıyım" diye düşünmez,gayet "erkektir" hepsi fakat birileri buraya konu açınca da maşallah hepsi birer namus bekçisi oluverir gelip laf sokuşturur akıl verir

Arkadaşım senin durumuna gelince,fiziksel birşeyler yaşayabilmek için kızla yakınlaşıp sonra da onu yüzüstü bıraktıysan doğrudur kesin ah etmiştir sana ne söylersen söyle haksızsın Ha eğer o da senin niyetini biliyor ve kendi de isteyerek birşeyler yaşıyordu ise o zaman ah vah meselesini takma kafaya..

Moruk o da beni asık saniyordu yahu. Acaba kızı msnden bı bahaneyle ekleyiP konusssam mı? Onu da yapmak istemiyorum çünkü kız bana Facebook'tan yazınca çok ters davranmıştım.

155 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

+Sonsuz

42 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:28:59 

kız kardeşçilere "akıllı kadın lönk diye atlayıp kendini kullandırtmaz " diyorum

ulan amaçlarımız aynı ben de okullar açılınca sallarım zaten üni kaynıyor. yalan olum onlar lanet neyim batıl onlar

1963 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:31:02 

quote:

Orijinalden alıntı: garintsi

Moruk o da beni asık saniyordu yahu. Acaba kızı msnden bı bahaneyle ekleyiP konusssam mı? Onu da yapmak istemiyorum çünkü kız bana Facebook'tan yazınca çok ters davranmıştım.

Valla sen kızı yiyebilmek için aşık numarası yapıp kandırmışsın bir de üstüne kızı terslemişsin falan olmamış..Eğer fırsatın olursa üstte bir arkadaşın dediği gibi helallik iste hatanı telafi etmeyi dene..İnsanlar sever aşık olur karşılıklı ve o süreçte isterlerse bir şeyler de yaşarlar,bir gün ilişki biterse pişman olmaya da gerek yoktur ama sen seviyormuş gibi yapıp duygularıyla oynamışsın,söylediklerinden bunu anladım ve kesinlikle kabahatlisin..

"Trance music is a natural drug that will heal us all"
http://www.astateoftrance.com/

421 Mesaj
12 Ağustos 2011; 1:52:45 

Yaptığın yanlış ama ne yani sevmiyorsun diye devam da edeceksin diye bi olay yok. Sevişmeseymiş kevaşe. tamam sakinim.

Onunla kaplı her yanım ve ben kokardı her yanı.

53 Mesaj
12 Ağustos 2011; 4:19:02 

Benim basimada geldi benzeri.Ayriliga dayanamadi ve insallah hic mutlu olamazsin dedi.O gun bugun kizlardan yana mutlu olamiyorum.

DH SİVASLILAR

483 Mesaj
12 Ağustos 2011; 4:26:03 

aha aynı durum diyebilecegim bir iliskim var. Kızdan ayrılmayı dusunuyordum tırstım yahu :D şaka maka kaşınanı kaşicaksın arkadaş. Sen kaşımazsan başkası kaşır, bunu bilir bunu söylerim.

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

1501 Mesaj
12 Ağustos 2011; 4:36:59 

Aynısı benle oldu hatta kızla tam yatacakken direkten dönmüştüm sonra ayrıldım peşimden koştu tersledim. 1yıl önceydi şimdi hiç bir ilişkim uzun sürmüyor

517 Mesaj
12 Ağustos 2011; 6:18:45 

Kız kardeşçilere taş atanlara;

İki sevgili arasında elbette ki bazı şeyler yaşanabilir buna lafımız yok. Derdimiz de namus bekçiliği değil. Kız kardeşimin erkek arkadaşı olabilir tabi ki, rahibe değil bu kız sonuçta. Ama o adam kardeşimi sadece o iş için kullanıyorsa burda bir durup düşünmek lazım. Sadece o iş için kullanılanların adları farklı ne yazık ki...

2831 Mesaj
12 Ağustos 2011; 7:08:54 

insan sevgilisiyle iki tarafta istediği sürece herşeyi yaşayabilir ama böyle seni seviyorum diyip kızı kullandıktan sonra bırakmak da şerefsizliktir.bir kıza umut verip onla yatıyosan sorumluluğunu da alman gerekir.İlerde baba olduğunda kendi çocuğun senin gibi biri tarafından fahişe gibi kullanılırsa o kıza ve ailesine ne kadar kötü birşey yaşattığını anlarsın.

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

2487 Mesaj
12 Ağustos 2011; 9:51:37 

Kızlar nasıl bu kadar kendilerini kolayca teslim edebiliyolar ... Akıl Kârı Değil ..

Bir Sürü Biliyorum Yiyişip Ayrılan , Peki Bu kızlar yalan söyleyerekmi evlenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diary Of a MadMan -- 12 Ağustos 2011; 9:52:52 >

Haftaya Netleşir... Yersen.

Facebook Hesabım

38 Mesaj
12 Ağustos 2011; 18:40:00 

Kız Face'sini kapatmış lan :/

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Beyler Siz Siz Olun Bir Kızın Ahını Almayın
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313