Şimdi Ara

13 bine alınabilecek araç...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

13 bin liraya kadar bütçem var ve bir araba almak istiyorum ancak arabalardanda anlamıyorum. Siz deneyimli forum üyesi abilerimden bu konuda . yardımınızı bekliyorum. Bu fiyata sizce nasıl bi araba almalıyım?. İlk aracım olcak 3-4 yılda kulanmayı düşünüyorum.SAtışı kolay,yakıtı az olan bi araba tercihimdir. Yaardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• bak masrafsız sorunsuz yakıtı makul bir araç. fiyatıda uygun gibi.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-kazasiz-ilk-sahibinden-136-000-km-54926267/detay/
  • Opel Corsa B (1993 - 2000)
  • eski kasa opel astra 1.6 gl veya gls düşünebilirsin kolay kolay sorun çıkarmaz ve az yakar tüplü de olursa tam aile arabası yıllardır biniyoruz tavsiye ederim.
  • Clio,Palio ve Accent bakabilirsiniz.
  • temiz bir accent milenyum kasa bulunur 2000-2003 sorunsuzca binilir.satarkende aldığın fiyata satarsın.Az yakar parça fiyatları uygundur.Klimalı tadından yenmez...
  • opel vectra b kasa 1996-1999
  • Fiat Marea düşünmezmisiniz?
  • vala aga pejo 106 güzel arabalar satışta zorluk olur mu onu bilemem.. opel tigra da var genç arabasıdır o fiyatlarda modelleri de var. arkadaşlar da güzel önerilerde bulunmuşlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Clio,Palio ve Accent bakabilirsiniz.

istekleriniz doğrultusunda bu araçlar en mantıklısı
  • Astra F düşünebilirsiniz ancak iyi bakılmışını bulmazsanız canınızı çok sıkar. Corsa B düşünmeyin, Euro olmaması şartıyla civic de düşünülebilir.
  • sedan mı arıyosun hb mi? Tek kapı mı aile arabası mı? Kriterleri belirtirsen daha rahat tavsiyede bulunulur
  • Öncellikle öneride bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkürler.Hb ya da sedan olması farketmez ama tek kapı istemiyorum. Yeni evlendim ve şimdilik 2 kişiyiz.Daha önce hiç arabam olmadı bu ilk aracım olacak o yüzden arabalar konusunda baya cahilim.Arabaların sadece dış görünümüne göre karar verebiliyorum. Arkadaşların önerilerinden en çok tip olrak Hundai Accent hoşuma gitti.Tabi yakıt durumu,parça durumu,ikinci eli,konforu,yol tutuşu.. v.s gibi özellik olrak diğer araçlardan farkı nedir orasını bilmiyom...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fen_bilimci

Öncellikle öneride bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkürler.Hb ya da sedan olması farketmez ama tek kapı istemiyorum. Yeni evlendim ve şimdilik 2 kişiyiz.Daha önce hiç arabam olmadı bu ilk aracım olacak o yüzden arabalar konusunda baya cahilim.Arabaların sadece dış görünümüne göre karar verebiliyorum. Arkadaşların önerilerinden en çok tip olrak Hundai Accent hoşuma gitti.Tabi yakıt durumu,parça durumu,ikinci eli,konforu,yol tutuşu.. v.s gibi özellik olrak diğer araçlardan farkı nedir orasını bilmiyom...

3 sene admire kullandım accent accentlerin en kralı yani bence öyle eradan daha iyi en iyi accent olmasına rağmen yok dostum kısacası ben tavsiye etmiyorum
  • biz 98 mödel hyundai accent 1.5 gls kullanıcısıyız.lpg li ,klimalı,elektrikli yan aynalar,elektrikli camlar, gibi donanımları var.şanlıurfanın 50 derece sıcağında aracın içini buz gibi yapıyor kliması.1500 km lik tatil yolunuda 220 liraya yol aldım.şiddetle tavsiye ederim.lpg doldurup doldurup geziyorum.dahada zamlanmadan.
  • Toyota Corolla 1.6 derim. 2000-2001 model fakat kasım ayından sonra daha uygun fiyata alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

biz 98 mödel hyundai accent 1.5 gls kullanıcısıyız.lpg li ,klimalı,elektrikli yan aynalar,elektrikli camlar, gibi donanımları var.şanlıurfanın 50 derece sıcağında aracın içini buz gibi yapıyor kliması.1500 km lik tatil yolunuda 220 liraya yol aldım.şiddetle tavsiye ederim.lpg doldurup doldurup geziyorum.dahada zamlanmadan.

hyundai nin kliması çok fenadır çok müthiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverado

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

biz 98 mödel hyundai accent 1.5 gls kullanıcısıyız.lpg li ,klimalı,elektrikli yan aynalar,elektrikli camlar, gibi donanımları var.şanlıurfanın 50 derece sıcağında aracın içini buz gibi yapıyor kliması.1500 km lik tatil yolunuda 220 liraya yol aldım.şiddetle tavsiye ederim.lpg doldurup doldurup geziyorum.dahada zamlanmadan.

hyundai nin kliması çok fenadır çok müthiştir.

birşey daha biz aracı 8.000 tl ye aldık.sende bu civarda bulursun sanırım.kalan 3-5.000 tl yi akaryakıt ve biraz bakıma ayır tepe tepe kullan.

• Clio olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.