Şimdi Ara

Resident Evil: Revelations'ın Sitesinden Bilgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Nintendo 3DS'e özel olarak hazırlanan Resident Evil: Revelations'a ait bazı bilgiler oyunun resmi sitesinde yayınlandı. Bu bilgiler hikaye ve oynanış öğeleri hakkında ayrıntıları gün ışığına çıkarıyor.

Oyunun hikayesi ile ilgili yapılan açıklamaya göre Jill Valentine ve yeni ortağı Parker Luciani  Akdeniz'de sürüklenen terk edilmiş bir gemiye Chris Redfield'ı aramaya gidiyor. Chris'ten bir süredir haber alınamıyordur ve onun GPS'inden gelen son veriler bu gemiyi işaret etmektedir.

Gemide her köşede bir tehlike ile karşılaşacak olan Jill ve Parker'ın maceraları bazen su altında geçecek. Böylece Revelations seride su altında yaratıklara karşı savaştığımız ilk oyun olacak.

Oyunda dokunmatik ekranı hem bulmaca çözerken hem de envanterimize kolayca ulaşmak için kullanacağız. Yeni bir tarama sistemi sayesinde düşmanların zayıf noktalarını da öğrenebileceğimiz söyleniyor. Sanırım bu özelllik boss savaşlarında çok işimize yarayacak.

Daha önce de açıklandığı gibi oyuncular ister 1. kişi bakış açısından isterlerse de 3. kişi bakış açısından karakterleri yönetecekler. Burada sizin oynanış tarzınıza uyan kamera açısını seçme imkanı sunulmuş.

• Çok güzel haber...
  • bırakın ya ismi bile çalıntı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku-s

bırakın ya ismi bile çalıntı :D

Neyden çalıntı isim
  • Ulen oyun ismi çaldı diyelim.Sony'e ne demeli adamın vitası çalıntıların tanrısı be!
  • Utku doğru söylüyon çalıntı :D
  • ya ben üyelik aldım da içime kurt düştü okumadım yazanlarınıda baılarınız negerzek bu diyebilr ama bi cevap ayzarsanız seviniim....
  • vita nın neresi çalıntı anlamadım sadece vista ya benzior
  • Vita'nın neresimi çalınıtı :)

İsimle alakası yok benim dediğimin al sana ipucu :)

DÜŞÜN ve bul.
  • Risque, adam şaka yapmış, oyunun ismi assasins creed'ten çalıntı demiş şakayla karışık, sen hemen atlamışsın vitada çalıntı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 25M.m.M53 -- 8 Ağustos 2011; 2:00:37 >
  • :D O zaman pardon :D
  • Bu oyun ac revelations'tan önce duyuruldu problem?
  • uyelik paralımı bi türlü yazamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

uyelik paralımı bi türlü yazamadım

Değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 7 Ağustos 2011; 21:14:51 >
  • RE:Revelations Hea ismide çalıntı konusuda gemi akdeniz'de seyrederkene osmanlı padişahın gemisi ile çarpışıyor.hikayenin 1 kısmı su altıda geçiyor sonra ucubeler bizim padişahı öldürmek üzere iken AC:Revelations bağlıyorlar Ezio havalı şekilde 3d olarak görünüyor...:D padişahımızı ucubelerden kurtarıyor.

Jill ; Ezio'dan etkileyniyor Jill"salla Chrisi biceps ve triceps geliştirdiği kadar kafayı geliştirseydi"diyip Ezio ile hikaye akmaya devam ediyor.

Çalıntı dediğiniz 2 oyunda yukarıda hikaye kadar saçma ,haberide AC:Revelations diye okuyanlar var yahu kendine geldiğinde RE:Revelations nan bu çalıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

RE:Revelations Hea ismide çalıntı konusuda gemi akdeniz'de seyrederkene osmanlı padişahın gemisi ile çarpışıyor.hikayenin 1 kısmı su altıda geçiyor sonra ucubeler bizim padişahı öldürmek üzere iken AC:Revelations bağlıyorlar Ezio havalı şekilde 3d olarak görünüyor...:D padişahımızı ucubelerden kurtarıyor.

Jill ; Ezio'dan etkileyniyor Jill"salla Chrisi biceps ve triceps geliştirdiği kadar kafayı geliştirseydi"diyip Ezio ile hikaye akmaya devam ediyor.

Çalıntı dediğiniz 2 oyunda yukarıda hikaye kadar saçma ,haberide AC:Revelations diye okuyanlar var yahu kendine geldiğinde RE:Revelations nan bu çalıntı

• Bu oyun Ac revelationsdan önce duyruldu, sivrizekalı arkadaşlara duyurulur.

Bir de bu yeni tarama sistemi Metroiddeki scan visor özelliği gibi birşey sanıyorum.
  • Güzel bir oyun olacak!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.