Şimdi Ara

4.5-inç ekranlı ve ''Hercules'' kod adlı Samsung modelinin fotoğrafı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
9.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Bir kaç hafta önce hem Wi-Fi Alliance hem Bluetooth SIG tarafından onaylanan ve Samsung'un en büyük dokunmatik ekrana sahip akıllı telefonu Infuse 4G'nin yeni varisi olacağı düşünülen ''Hercules'' kod adlı modelin fotoğrafını Mobilesyrup en sonunda yayınlandı.

T-Mobile ve Telus aracılığıyla satışa sunulacağı belirtilen, Hercules, ileri sürülen teknik özellik listesiyle adının tam anlamıyla hakkını verebilir. Hatırlatmak gerekirse yeni akıllı telefonun, 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm APQ8060 işlemciden ve 1 GB RAM'den güç alacağı; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' versiyonunu kullanacağı söyleniyordu. Daha önce aynı işlemciyi Palm firmasını bünyesine katan HP'nin tablet bilgisayarı TouchPad'de görmüştük.

4.5-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED dokunmatik ekranla donatılan telefonda 16 GB dahili flash bellek bulunacak, kapasite 32 GB'lık microSD kartlar aracılığıyla 48 GB'a kadar yükseltilebilecek. NFC (Near-Field Communications) ve 42 Mbps HSPA alt yapısı desteği ile geleceği rivayet edilen akıllı telefonda biri 2 megapiksel diğeri 8 megapiksel olmak üzere iki farklı dijital kamera bulunacak. Anı yakalamak için arka kısımda konumlandırılan kamera aynı zamanda Galaxy S II ile benzer şekilde Full HD video kaydedebilecek.

Hercules kod adlı Samsung modelinin eylül ayına doğru boy göstermesi bekleniyor.

• 4.5 ekrana yakışmayan bir çözünürlük olmuş. Samsung aşmalı artık şu 480x800 değerini.
  • şu çözünürlüğü 960x800 çıkarsa daha çok talep görür 4.5 inç ekrana o çözünürlük olmaz yeter artık bune:S bıkmadılar 480x800 den:@
  • yuh.gif yakında 7 ınc tabletlere yetısecekler bızde onun ıcın xxl telefon kılıfı arıcaz
  • Eeee bu çözünürlükte ne kadar itelersem kardır anlayısıyla devam ediyor samsung sonra apple öven fanboy oluyor en azından 24312312312 tane model cıkarıp milleti kandırmaya calısmıyorlar.
  • Bu kadar model çeşitliği ve bir birine çok yakın konfigrasyonla pazar payını arttır maya çalıştığı kesin.. Ama biz tüketicilerin de kafası karışıyor
    Bir yandan daha 3--5 ay önce aldığı telefonun teknolojisinin hemen demode mi olacağı kaygısını yaşayan eski Samsung kullanıcısı, diğer taraftan acaba bekleyip bir üt modeli mi alayım diye düşünen yeni kullanıcılar...
    Bari farklı segmentlerde ürünler çıkartın gerek bütçe gerekse kullanım anlamında farklı kullanıcı kitleleri tatmin olsun...
  • Samsung'u kimse tutamaz artık, resmen altın devirlerini yaşıyorlar her cihazları tutuyor vs.
  • Android 4 sürümü çıkıp da hem telefon hem de tabletler için tek bir işletim sistemi kullanılmaya başlamadan Samsung ekran çözünürlüğünü değiştirmeyecek anlaşılan.
  • Yeter artık Samsung duy sesimizi. Hâlâ 2 yıl öncenin çözünürlüğü. Hem de 4.5"'te. 3.3" te de Samsung'un aynı çözünürlükte telefonu var. Bkz. Wave
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

Eeee bu çözünürlükte ne kadar itelersem kardır anlayısıyla devam ediyor samsung sonra apple öven fanboy oluyor en azından 24312312312 tane model cıkarıp milleti kandırmaya calısmıyorlar.

Arkadaş haklı bu telefonun GS II den ne farkı var?Ekran 0.2 inç daha büyük diye farklı bir model mi oldu yada 4g var diye 4g öyle heryerde kullanılmıyor daha ülkemizde 3g nin ne halde olduğuna baktığımızda bu cihaz gs 2 nin az büyüğü gibi bir tabir çıkar ortaya
    -Abi bak benim GS II m var,aaa seninki de mi aynı ?
    -Yok benimki az büyüğü....
  • Ekran büyüyor çözünürlük aynı kalıyor
  • SGS2 varken buna gerek yok.
  • zaten amerika icin uretilmis bir model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elim büyük biri desire hd kullanıyorum 4.3 bile bana fazlasıyla yetiyor hani sırf tutamadığım için telefonu bile düşürdüm :D 4.3 bence sınır telefonlarda
  • Yani gerçekten artık bu kadarı da gereksiz psp'm bile 4.3 inc ve ondan büyüğünü cebime koymak istemem şahsen asla.Yakında tabletleri taşıyacaz cebimizde telefon diye gereksiz bence...
  • Çözünürlük iyi olmamış ama samsung çok çalışıyor . 1 yıl sonra nasıl telefonlar olur düşünemiyorum
  • En büyük uçurum galaxy S2 ile S3 arasında olacak!
  • çokk büyük ya isterse normal işletim sistemini 10 günde çalıştırsa gene almam şuna bak kocaman sanki koca bi laptopı yüzümüze koyup konuşuyormuşuz gibi =(
  • Fazla büyük.
  • çözünürlük yuh denilecek düzeyde kötü. bence bu modeli bu çözünürlükte çıkarmasının hiçbir mantığı yok. geride htc sensation var onun çözünürlüğü bile bundan yüksek.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.