Sony MP3 Walkman kullananlar, müjde!!! Artık Sonicstage'e mahkum değilsiniz!!!
107 Cevap83629 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 13:10:09 

Bu yazılımlar sadece Sony Flash hafızalı MP3 Walkman'ler için geçerli...Tamamen official...

http://www.sonydigital-link.com/DNA/WM/WM.asp?l=en

...Bu adrese girerek Walkman modelinizi seçin
...Downloads bolumunden "MP3 file manager" yukleyin (2.3 MB)
...Yazılımı yukleyin, hepsi bu kadar.

Artık sürükle bırak şeklinde MP3 lerinizi direkt alete atabiliyorsunuz, hatta klasör yapmaya ve klasör olarak atmaya da olanak tanıyor.

İşin en güzel yanı bu yazılımı bilgisayara değil Walkman'in içine yüklüyor. Siz Walkman'inizi herhangi bir bilgisayara taktığınız anda "Removable Disk" olarak gorunuyor ve bunun içindeki "Esys" klasörünü açıp
"MP3 File Manager" ı tıklıyorsunuz. Sadece sürükle ve bırak. Hepsi bu kadar....

SonicStage den gına gelenlere müjdeler olsun:)

...

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 13:50:17 

Download kısmında böyle bir dosya yok

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 13:56:49 

Adresi de yanlış vermişsin doğru adres http://www.sony.com.tr/...82427575&site=odw_tr_TR ayrıca her model için geçerli değil yalnızca NW E 55 ve 75 için geçerli bir yazılım.. Bilgi verirken iyice araştırmaya dikkat edelim lütfen!!

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 14:20:38 

Sayın SAVIAR arkadaşım,

Linkini verdiğim sayfayı açıp downloads'a girilmeyecek.
Sayfadan önce "MP3 WALKMAN (Flash)" yazılı menüden hangi model Walkman'a sahipsek onu seçeceğiz.

Daha sonra açılan ürün sayfasındaki "downloads" kısmında "MP3 File Manager" linkini goreceksin...

Muhtemelen sen ilk açılan sayfanın üst menüsündeki "downloads" kısmına girmiş olmalısın...

...

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 14:22:43 

...

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 14:25:47 

...

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 14:39:16 

Bunun yalnızca E serisi için olduğunu belirtmem gerk!

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 14:46:35 

quote:

Orjinalden alıntı: argural

Bu yazılımlar sadece Sony Flash hafızalı MP3 Walkman'ler için geçerli...Tamamen official...

E serisi flash hafızalı Walkman serisidir...

...

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 14:54:21 

quote:

E serisi flash hafızalı Walkman serisidir...
Başta elirtmiştim zaten ama insanların kafasında soru işareti kalmaması için iyi oldu bu hatırlatman...
Bu yazılımlar flash hafızalı Sony'ler için (E serisi) geçerlidir...

İnşallah benzerini HDD'li modeller içinde yaparlar...
Daha halen Sony MP3 Walkman'lerin MP3 çalamadığını, şarkıları illa ATRAC'a çevirmek zorunda olduğumuzu sananlar onlarca insan var...
Gerçi SonicStage yada Connect le bi problemim yok ama insanlarda kötü bir imaj bıraktığı ve bu söylentilerin (yada şehir efsanelerinin) ürün satışlarına direkt etki ettiğide bir gerçek...

...

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 15:15:33 

Katılıyorum sony lerden sırf bu programları tam olarak bilmediği için köşe bucak kaçan insanlar aslında neler kaçırdıklarını bir bilseler!!! Umarım sony daha fazla beklemez ve bu programın başka bir versiyonunu HDD ler için de çıkarır..

978 Mesaj
24 Aralık 2005; 15:22:48 

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Katılıyorum sony lerden sırf bu programları tam olarak bilmediği için köşe bucak kaçan insanlar aslında neler kaçırdıklarını bir bilseler!!! Umarım sony daha fazla beklemez ve bu programın başka bir versiyonunu HDD ler için de çıkarır..

228 Mesaj
24 Aralık 2005; 15:37:19 

Abicim sırf bu programlar yüzünden Sony'den uzaklaştım. Aslında daha önce Razorback'in tavsiyesiyle A1000'imi kullanılmış olduğunu sandığım ve ön kapağından gelen gıcırtılar yüzünden geri vermiştim ama şu an yenisini alsam mı diye düşünürken hep o program aklıma geliyor ve vazgeçiyorum.

Packard Bell EasyNote R9501, iRiver T30 512 MB, Sony Ericsson W810i

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 16:15:54 

Yapma be abi.. Şimdi sırf bir program yüzünden bu kaliteden vazgeçmek mantıklı gelmiyor bana!! Bu arada hakikaten hata yapmışsın çünkü bu gıcırtıların sebebi üst kapağın değiştirilebilir olması.. Yani İstersen mavi, siyah, yeşil, gold yapabiliyorsun aleti!!

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 16:19:09 

Ama sevinmeyelim.. Niyee?!! Çünkü tüm diğer işlemler gibi bu da ancak Japonya da yapılabiliyor!!!

228 Mesaj
24 Aralık 2005; 16:38:43 

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Yapma be abi.. Şimdi sırf bir program yüzünden bu kaliteden vazgeçmek mantıklı gelmiyor bana!! Bu arada hakikaten hata yapmışsın çünkü bu gıcırtıların sebebi üst kapağın değiştirilebilir olması.. Yani İstersen mavi, siyah, yeşil, gold yapabiliyorsun aleti!!

Tamam kalite filan ama bir de şöyle düşünmek lazım. Adamlar sana güvenmiyor, sen kullanıcı olarak müzik çalarsın, ben de baştan önlemimi alayım diye düşünüyor. Potansiyel hırsız görüyle bakıyor yani. Bu DRM ileride başımıza iş açacak söyliyim. Bir de ben çoğunlukla Linux kullanıyorum şirket projeleri haricinde ama bunların yazılımı Windows XP harici çalışmıyor. Ama mesela Creative için Linux'ta da yazılımlar var, örnek Gnomad2, takırtakır çalışıyor alet Linux'ta da. BSA nın Microsoft'un ayak işlerini yapıyor olması ve Microsoft'un da sürekli BSA yı desteklemesi gibi Sony de DRM destekçisi ve pek yakında Sony cihazlarınıza DRM siz müzik atamıyacağınız günler gelecek. Sony'nin kalitesine diyecek yok, ama şirket politikası tartışılır.

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 17:12:09 

İşte buna sonuna kadar katılıyorum!!

527 Mesaj
24 Aralık 2005; 17:15:00 

E BİZ NAPCAZ BU YÜKLEDİĞİMİZ PROGRAMI

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 17:27:51 

Programın en son update ini v 2.0 kurun kurulumdan sonra sizin audio device ınızı inceleyen bir arama yapılacak işlemi sonlandırın. MP3 dosyalarınızı doğrudan Network WALKMAN®'e aktarın
Aktarmak istediğiniz müzik dosyalarını sürükleyin ve MP3 File Manager ekranına bırakın.. Hepsi Bu kadar

66 Mesaj
24 Aralık 2005; 21:29:54 

quote:

Orjinalden alıntı: mturker
Tamam kalite filan ama bir de şöyle düşünmek lazım. Adamlar sana güvenmiyor, sen kullanıcı olarak müzik çalarsın, ben de baştan önlemimi alayım diye düşünüyor. Potansiyel hırsız görüyle bakıyor yani.

Aynı zamanda bir müzik şirketi'de olan Sony acaba burada yanlış mı düşünüyor?
Yoksa bu iş bize mi ters geliyor?
Aslında pekçoğumuz potansiyel hırsız!!! değilmiyiz zaten...
Ama mecbur kalıp böyle yazılımlar çıkartıyorlarsa o zaman bu yazılımları neden çıkarttıkları tartışılır...
Ya en başta Copyright Protection'ı birkenara bırakacaksın, yada boyle sonradan sürükle bırak yazılım çıkartmayacaksın (meali: bu piyasada tutunamayacaksın)...
Neresinden bakarsan bak zor bir durum...

...

5648 Mesaj
24 Aralık 2005; 23:20:08 

Sony afalladı resmen!! Belki de ne kadar gereksiz bir iş yaptığının farkına yavaş yavaş varıyor!! Sen yap sürükle bırak sistemini sonra çıkar connect i isteyen istediği gibi düznlesin!! Ama bu mecburiyet niye!!! Bu gereksizlik niye!!

228 Mesaj
26 Aralık 2005; 10:18:59 

quote:

Aslında pekçoğumuz potansiyel hırsız!!! değilmiyiz zaten...

Dediğin doğru ama yine de büyük bir şirketin böyle düşünmemesi lazım, muhataplarını yani müşterilerini aksi ispatlanmadığı sürece yasalara saygılı olarak kabul etmeli ve şirket politikasını buna göre belirlemeli. Sen sürekli karşındakini hırsız yerine koyarsan ve hırsızlık yapacaklarını düşündüğün kişilere göre önlem alırsan, bir gün hırsızlık yapmayanlar bu işten bıkar ve dıpdızlak kalırsın ortada.

5648 Mesaj
26 Aralık 2005; 12:47:54 

quote:

Dediğin doğru ama yine de büyük bir şirketin böyle düşünmemesi lazım, muhataplarını yani müşterilerini aksi ispatlanmadığı sürece yasalara saygılı olarak kabul etmeli ve şirket politikasını buna göre belirlemeli. Sen sürekli karşındakini hırsız yerine koyarsan ve hırsızlık yapacaklarını düşündüğün kişilere göre önlem alırsan, bir gün hırsızlık yapmayanlar bu işten bıkar ve dıpdızlak kalırsın ortada.

66 Mesaj
29 Aralık 2005; 20:09:52 

quote:

dediklerinde haklısın aslında sony'nin yaşadığı ikilemde bu olsa gerek...

ama yinede eger yasal olmayan müzik dinlemeyeceksen aslında verdiği programlar ve connect müzik sitesi (i-tunes kadar çekici olmasada) bu iş için çok çok iyi programlar, ama sadece yeni alacağın şarkı ve yeni ripleyeceğin müzikler için geçerli. Elinde koca arşivi bulunan kimseler için dediklerin çok dogru ki hemen herkesinde kendi çapında bir mp3 arşivi vardır.

...

527 Mesaj
29 Aralık 2005; 20:17:22 

yaw argural bişi sormak istiyom ben Sony NW-E105 alcam 20 gün sonra eğer ben bu programı alır o aletin içine yüklersen herhangi bri bilgisyarar bubu tanıyacakmı flash disk olarak yani ben çok gezen bi insanım eğer bi arkadaşın yada birisinin bilgiisayarındaki mp3 ü atmak isitcem o zamanda yapabilirim dimi

1461 Mesaj
30 Aralık 2005; 11:02:52 

quote:

Orjinalden alıntı: berkayonen

yaw argural bişi sormak istiyom ben Sony NW-E105 alcam 20 gün sonra eğer ben bu programı alır o aletin içine yüklersen herhangi bri bilgisyarar bubu tanıyacakmı flash disk olarak yani ben çok gezen bi insanım eğer bi arkadaşın yada birisinin bilgiisayarındaki mp3 ü atmak isitcem o zamanda yapabilirim dimi

yaparsın...ancak bu programla alete kaydettiğin mp3'leri başka bilgisayara atamıyorsun! bu programı kullanmadan mp3 atıp başka bilgisayara zaten bu program olmadan da taşıyabiliyorsun. yani alet zaten bildiğin flash bellekler gibi çalışıyor! ama o zamanda içine koyduğun mp3'leri atıyorum bir word dokümanı gibi algılıyor ve çalamıyor..

sony'nin politikası sanırım yaptığı cihazlarla herkes kendi mp3'lerini dinlesin, kimse birbirine mp3 taşımasın gibi..buna razı olan satın alsın gibi davranıyorlar.ben razı oldum zaten bana ne başkasının mp3'lerinden. çok istersem ya cd'ye yazdırırım yada aletin hafızasına flash bellektekiler gibi atarım. eve gider o dosyayı kendi bilgisayarıma kaydettikten sonra istediğim gibi tekrar cihaza kaydederim..bunları yapmak çok da zor diil...illa o mp3'ü alete kaydettiğim anda dinlemeye başlamam mı gerekiyor? o yüzden bu bahaneler de bu cihazı almamak için neden diil!

Samsung NX1000 / 20-50mm 30mm 12-24mm / PSN ID: deathbringer_tr / https://www.flickr.com/photos/cinarkutlar/

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Aralık 2005; 13:39:17 

peki a1000 modeline göre böyle birşey çıkarmışlarmıdır. A1000 almayı düşünüyorum. arkadaşımın bilgisayarından mp3leri alıp kendi bilgisayarıma atıp ordan sonicstagele filan yuklesem ordanda A1000 e tabi. böyle bir şey oluyormu? ve tabi illa cd yuklemek zorundamıyım arkadaşımın bilgisayarınada? yardımcı olursanız sevinriim

527 Mesaj
30 Aralık 2005; 17:21:04 

yani ben şimdi flash disk olarak kullandığım sonye bir bilgisayardan sonic stagesiz bir mp3 atınca hemen dinleyemiyomuyum

1461 Mesaj
30 Aralık 2005; 18:43:42 

quote:

Orjinalden alıntı: berkayonen

yani ben şimdi flash disk olarak kullandığım sonye bir bilgisayardan sonic stagesiz bir mp3 atınca hemen dinleyemiyomuyum

dilimizde tüy bitti bişeyler anlatabilmek için hala daha sorduğun soruya bak...yazdıklarımızın nesini anlamadın arkadaş?

alete firmware yüklemeden flashdisk olarak kullanabiliyorsun! istediğin her türlü datayı da taşıyabilyorsun. mp3'de taşıyabiliyorsun. ama sonicstage olmayan bir bilgisayardan yüklediğin mp3'ü dinleyemiyorsun! evine gidip paşa paşa bilgisayarına aktarıyorsun..sonra ne yaparsan yap sana kalmış..

firmware yüklediğin zaman alete yine istediğin gibi data yükleyebiliyorsun! mp3'de yükleyebiliyorsun eklediğin firmware'i kullanarak..tek farkı alet mp3'leri tanıyor ve dinleyebiliyorsun. istediğin bilgisayardan sonicstage olmadan mp3 yüklersin...dinlersin...ama bu sefer de taşıdığın mp3'ü başka bilgisayara atamazsın..yine de flashdisk olarak kullanabilirsin aleti ve mp3 taşıyabilirsin başka bilgisayardan kendi bilgisayarına ama dinleyemezsin..neden? çünkü alete yüklediğin programı kullanmadan yükledin mp3'ü..programı kullanırsan dinlersin ama kopyalayamazsın! kullanmazsan kopyalarsın ama dinleyemezsin! yeterince kolay oldu mu? anlayabildin mi?

bana kalırsa sen git bi i-river creative falan al uğraşma sony'yle! seni aştı bu sonicstage!

bu da bu konuda attığım son mesajdır, merak eden girer sony support sitesinden kendisi araştırır!

Samsung NX1000 / 20-50mm 30mm 12-24mm / PSN ID: deathbringer_tr / https://www.flickr.com/photos/cinarkutlar/

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Aralık 2005; 18:52:35 

ne bu hiddet ya?? gazamı geldin arkadaşım? lafların bana değil ama bu kadar sert çıkman hiç hoş değil .

164 Mesaj
30 Aralık 2005; 19:18:36 

Arkadaşlar ben sony nw a-1000 aldım çok memunum.Alet süper,sesi çok berrak ve net. Ancak aynı şeyi connect yazılımı için söyleyemem rezalet ötesi çünkü. program kendi başına bilgisayarımdan 300mb bellek götürüyor(1gb ram var),acayip kastırıyor.Bende sonicstage 3.3v indirdim.güzel program sürükle bırak olayını iyi yapmışlar.tıkır tıkır atıyor cihaza
ayrıca eq kendiniz ayarlayın ses daha güzel geliyor.
sony ist. aradım yeni değiştirme kapakları 2006 da geliyor. haberiniz olsun.
çok sıkı cihaz alan pişman olmaz.......

527 Mesaj
31 Aralık 2005; 22:22:28 

bişi sorcam ama benim sony mp3 çalarım yok ama denemk için sonic stage yi alıp atrac3plus a çevirmek istiyom nerden bulabilirim sonic stageyi

11 Mesaj
2 Ocak 2006; 11:51:49 

Merhaba arkadaşlar bilgiler için teşekküler. Bir şey danışacağım. Sony nw e-305 512 mb mp3 player almayı düşünüyorum. Mp3 yükleme olayı ilginçmiş onu öğrendim artık. ama bir şekilde hallederim diorum. Benim için önemli olan playlist oluşturulabiliyor mu alette. Ses kalitesi falan demeyeceğim. İyidir kuvvetli ihtimal. Tavsiye eder misiniz? Fikir verirseniz sevinirim.

44 Mesaj
28 Ocak 2006; 19:55:20 

merhaba arkadaşlar ARGUAR yazdıgın programı indirdim yalnız bende kullanma klavuzu yok nasıl cihaza atcam bende e-505 var şimdiden sagol.....

6371 Mesaj
28 Ocak 2006; 21:12:59 

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

66 Mesaj
29 Ocak 2006; 0:58:11 

quote:

Orjinalden alıntı: shadowmfgk

merhaba arkadaşlar ARGUAR yazdıgın programı indirdim yalnız bende kullanma klavuzu yok nasıl cihaza atcam bende e-505 var şimdiden sagol.....

http://www.sonydigital-...DNA&sc=NWF&f=soft_MP3FM

...

6371 Mesaj
29 Ocak 2006; 3:55:01 

quote:

sony'nin politikası sanırım yaptığı cihazlarla herkes kendi mp3'lerini dinlesin, kimse birbirine mp3 taşımasın gibi..buna razı olan satın alsın gibi davranıyorlar.ben razı oldum zaten bana ne başkasının mp3'lerinden. çok istersem ya cd'ye yazdırırım yada aletin hafızasına flash bellektekiler gibi atarım. eve gider o dosyayı kendi bilgisayarıma kaydettikten sonra istediğim gibi tekrar cihaza kaydederim..bunları yapmak çok da zor diil...illa o mp3'ü alete kaydettiğim anda dinlemeye başlamam mı gerekiyor? o yüzden bu bahaneler de bu cihazı almamak için neden diil!

çok haklısın.. almamak içi,n bahane bulunur rahat sen onlara bakma

96 Mesaj
29 Ocak 2006; 8:11:51 

Ben bunu 8 aydir kullaniyorum zaten...

Bu arada NW-E99 var bende...

Rachel, I Love Yooooouuuuuuuuu... :)

1363 Mesaj
29 Ocak 2006; 8:57:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Children of Bodom

Ben bunu 8 aydir kullaniyorum zaten...

Bu arada NW-E99 var bende...

Sanırım bu post ''Children of Bodom'a özel'' diye açılsaydı haklı olurdun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 29 Ocak 2006 8:57:54 >

12 Mesaj
3 Şubat 2006; 16:20:14 

selam arkadasım ben sony a3000 kullanıyorum walla bana da gına geldi sonis stage den. ama a3000 de senin dediğin program yazmio. yardımını acil bekliyorum. simdiden tşk.

6371 Mesaj
4 Şubat 2006; 21:50:25 

quote:

http://www.sonydigital-link.com/DNA/WM/WM.asp?l=en

...Bu adrese girerek Walkman modelinizi seçin
...Downloads bolumunden "MP3 file manager" yukleyin (2.3 MB)
...Yazılımı yukleyin, hepsi bu kadar.

Artık sürükle bırak şeklinde MP3 lerinizi direkt alete atabiliyorsunuz, hatta klasör yapmaya ve klasör olarak atmaya da olanak tanıyor.

İşin en güzel yanı bu yazılımı bilgisayara değil Walkman'in içine yüklüyor. Siz Walkman'inizi herhangi bir bilgisayara taktığınız anda "Removable Disk" olarak gorunuyor ve bunun içindeki "Esys" klasörünü açıp
"MP3 File Manager" ı tıklıyorsunuz. Sadece sürükle ve bırak. Hepsi bu kadar....

SonicStage den gına gelenlere müjdeler olsun:)

ya arkadaşlar ben mp3 file magerı yükledim fakat aletin içine girip çalıştırıp içine şarkı attığımda hepsinin yani bütün parçaların ismi birsürü küçük "a" olarak görünüyo .. aynen böle : "aaaaaaaaaaa"

neden böle oluyo arkdaşlar yardım ederseniz sevinirim..

6371 Mesaj
5 Şubat 2006; 13:16:37 

kimse görmedi yaa .. bilen varsa bi yardım etsin lütfenn

""ya arkadaşlar ben mp3 file magerı yükledim fakat aletin içine girip çalıştırıp içine şarkı attığımda hepsinin yani bütün parçaların ismi birsürü küçük "a" olarak görünüyo .. aynen böle : "aaaaaaaaaaa"

neden böle oluyo arkdaşlar yardım ederseniz sevinirim..
""

5648 Mesaj
5 Şubat 2006; 14:02:32 

Parçaların kopyalanıp çoğaltılmasını engellemek için..

3285 Mesaj
5 Şubat 2006; 14:47:57 

Yuh saçmalığa bak.

12 Mesaj
11 Şubat 2006; 21:19:09 

walla mütiş bi program
programı kurduktan sonra yada hemen önce mp3 çaları takmak gerekiyo. biraz bilgisayar ingilizcesi yeter.
mütiş bişi hafif yavaş gibi ama ürünü iade etmekten vazgeçtim şimdi
bazı şarkılarda karakter desteklemiyo ama olsun zaten şarkı başlayınca anlıyosun ne olduğunu

44 Mesaj
17 Şubat 2006; 19:34:35 

arkadaşlar programı kurdum şarkıyı mp3 maneger içinide attım ama şarkı yı göremiyom mp3 çalarımda (e505) lütfen yardım cı olun .....arkadaşlar

438 Mesaj
18 Şubat 2006; 2:43:22 

walla ben sonicstage'yi seviyorum, canavar gibi ATRAC'a çevire çevire atıyom alete dedikleri gibi 600 parça var minicik alette, eğer MP3 atacak olsam 1 GB içine max. 200-220 parça sığar (en fazla tabii)

Bu yukardaki linkteki programı şuan kurmadım, kurmayıda düşünmüyorum, benim için müzik kalitesi ses ne kadar önemliyse ID TAG'lar da önemli, abuk subuk karakter çıksın istemem, parça ismi düzgün yazmalı!

Birde benim onun bunun pc'sine takayımda mp3 çekeyim gibi bir derdim yok. Artı olsa bile artık heryerde internet var 2 dk.'da yüklerim arkadaşıma sonicstageyi öyle atarım parçayı problemmi yani!

Boşuna büyütmeye gerek yok, aletler mükemmel, hem sadece mp3 plaer diyerek rezil etmeyelim aletleri, benimki ATRACplus PLAYER ;) (E507)

8 Mesaj
30 Mart 2006; 18:40:51 

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar daha önce sonicstage de sürücüyü görmediğni söylemiştim artık görüo şarkılarıda yüklüo,ama usb den çıkarıp dinlemek istediğimde nodata dio.tekrar takıyorum şarkılar içinde görünüo ama no data bi yardım nolur :( ömrüm yollarda geçio ama müzik dinleyemiyorum

sonicstage i bırakıp bu programı yükledim yine olmuo.bilgisayar sürücü olarak içinde dosyaları görüo ama mp3 player görmüo

5648 Mesaj
30 Mart 2006; 19:05:42 

Bunun tek bir sebebi olabilir o da "do not disconnect" yazısı geçmeden cihazı çıkarıyor olman.. Eğer sebep bu değilse boş bir zamanında garantiye uğramanın vakti gelmiş..

8 Mesaj
30 Mart 2006; 22:04:34 

nolduysa bilgisayarı yenileyince oldu,yeni anakart falan aldım.do not disconnect olayı deil sanırım.garanti yolu gözüküo galiba gerçekten

44 Mesaj
1 Nisan 2006; 16:46:21 

programaı yükledim fakat easy diye bi dosya yok ......

862 Mesaj
8 Mayıs 2006; 22:45:12 

arkadaşlar bu programı yükleyince garanti dışı kalıyomuş doğrumu?
merak ettim doğrusu

3 Mesaj
9 Eylül 2006; 19:36:33 

ben de sony NW-E002 model mp3 var ama mp3 maneger file programı belırrtıgnız yerde yok nasıl yardımcı olabilirsiniz

bjk

3 Mesaj
9 Eylül 2006; 20:15:53 

yahuu kardesler bana yardımcı olum NW- E002 model mp3 sahibim ama mp3 file managere sahip olamıyorum belirttiginiz linki tıklıyor modelı seciyorum ama ama program yok yok yok yok acele edın yaa lutfen

bjk

168 Mesaj
17 Eylül 2006; 4:27:57 

arkadaşım şöyle bir yazılım war..
bende nw-e003 war kullanıyorum..

http://www.drvoid.com/voidmp3fm/

bunu kurmadan önce aletin içindekileri bilgisayarımdan girip sil..

FORMAT atma SİL..

bunu kur ama sonra sonic ctage tanımıycak aleti..

sonicle kullanmak istersen içindekileri silip tekrar tak sonicden devam et..

bu programın .exe si aletin içinde kalıyo ordan çalıştırıyosun böylece nereye gidersen git kullanabiliyosun..

kolay gelsin..

6276 Mesaj
30 Aralık 2006; 2:38:34 

Abi sinirden kuduracağım ya..İlk aldığımda bu alete mp3'lerimi attım...Artstic links vs fazla kasmaz ben direkt shuffle all dedim;yeni mp3'leri atacağım sürekli yazılım sorunu çıkıyor.Tüm güncelleştirmeleri yaptım..Ama şu an sinirden çıldırmak üzereyim..Olmuyor,olmuyor!Lanet olsun bu Sony'e ve Connect Player'a!Sonicstage indiriyorum şu an;inşallah o derdime derman olur!!

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı

6 Mesaj
12 Ocak 2007; 12:44:16 

arkadaslar acil yardıma ihtiyacım avr bende NW-E407 modeli var ama yazılımında sorun oluştu ve makina açılmıyo cd si de kayıp bana yardım edebilecek birisi var mı aranızda aynı modeli kullanan kimse yok mu cd sini link olarak veremez mi bana acil beklemedeyim forumda olamıyorum msn veya maille haber beklemedeyim

mettalist@hotmail.com

beni tanımak sanat ister !!!

3 Mesaj
12 Ocak 2007; 21:01:56 

gardesler bende NW-E200 var aama belırtııgın adreste yok bu program yardımcı olurmusn en kısa surede tskr

bjk

103 Mesaj
26 Ocak 2007; 17:28:17 

Bütün e serisi demişsiniz ama bende NW E005 var ve desteklenen modellerin içinde benimki yoq.
Yine de indirdim, evde denicem.
Bir de bu program mac lerle de uyumlu mu?

hem mac hem pc kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAS_nicktir -- 26 Ocak 2007; 17:29:35 >

103 Mesaj
1 Şubat 2007; 20:09:24 

arkadaşlar ben de sony NW E005 kullanıyorum ve ben de mp3 file manager bulamadım hayır tamam bunu geçtim son zamanlarda mp3 playerim kafayı yedi ne şarkı atsam "FORMAT ERROR" resete falan basıyorum bişe deişmiyo ya ben buna nasıl format atıcam lütfen bana yardım edin