Şimdi Ara

Opel Corsa nasıl bilirsiniz?İlandaki alınır mı? ikinci el hyundai i30 mu yoksa corsa mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
14.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2010-opel-corsa-1-4-enjoy-tam-otomatik-km-7100-de-htsz-orjinal-55676376/detay/

İlandaki araç az yakar mı ve fiyatına göre nasıl sizce?Önerilir mi?

ikinci el hyundai i30 mu yoksa corsa mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilal47 -- 6 Ağustos 2011; 13:18:19 >

• Çok yakar motoruna göre,çünkü şanzımanı tam otomatiktir,ama konforludur,sorunsuzdur.BRC takılıp binilir bence.
  • corsa lar hoşuma gidiyor az yakan bir model öneriniz var mı?
  • Lpg takılıp binilir bu arabaya.Bunun yanında ise cdti motorlu temiz başka bir corsa bulursanız daha iyi bir tercih olur.
  • bir de i30 mu corsa mı?Hangisi daha az yakar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

bir de i30 mu corsa mı?Hangisi daha az yakar?

İ30 boyut açısından daha büyük ve motorlarıda corsaya göre büyük sınıf farkını da düşününce gitmeyen 1.3 cdtı corsa daha az yakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonatave6 -- 6 Ağustos 2011; 16:26:16 >
  • peki iki araçtan hangisini tercih etmek daha mantıklı?Sadece yakıt olarak değil her açıdan?
  • hyundai daha atiktir yolda bırakmaz ama alman arabaları biraz hantaldır dün mesela 2001 100bg golfle dik bi yokuştan çıkamadık yokuşa hızlı girmemiştik fakat ben çıkmasını beklerdim aynı yokuşu hyundai accent era ile sıkıntısız çıkıyoruz istedğimiz yerde dursak dahi !!
  • corsanın sıfırı ne kadarki? bu parayı vercekseniz eğer astra clasic 3 u de 32 33 e alabilirsiniz sıfırını tüp taktırırsınız onada, piyasasıda iyidir
  • İ30'un yakıtını bilmiyorum fakat 1.4 otomatik corsa istanbulda çok rahat 10litre civarı yakıt tüketiyor ,malesef yakıt tüketimi yüksek bir motor ve şanzıman birlikteliği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

İ30'un yakıtını bilmiyorum fakat 1.4 otomatik corsa istanbulda çok rahat 10litre civarı yakıt tüketiyor ,malesef yakıt tüketimi yüksek bir motor ve şanzıman birlikteliği var.

Corsanın yakıtının bu kadar olduğunu bilmiyordum bu durumda i30 daha mantıklı.
  • i30 kesinlikle daha mantıklı, 31500 fiyat verip ikinci el b sınıfı araç alacaksam bu kesinlikle dizel olmalı. Corsada 13-14 yıldır kullanılan 90hp lik 1.4 motor var, tam otomatik şanzıman ile i30 ile aynı yakar. i30 122hp tam otomatik aynı fiyata bulunur alınır, hem daha konforlu hem de geniş güzel ferah olur. Güvenlik olarak da daha üstün.
  • i30 daha mantıklı görünüyor
  • ikinci el tercih edilecekse i30 bencede daha iyi... corsa 1.4 at malesef kullanıma ve şehire göre 8-9lt yakar...
    madem bu kadar yakıta göğüs gereceğiz bari daha büyük ve geniş bir araç olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.