Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.309
Cevap
36
Favori
407.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selamlar. orijinal turkcell romun yedeğini ozzyTR arkadaşın önerisi üzerine ben haızrlamıştım. yani benim tabletin yedek romu o :) ancak şimdi garanti nedeniyle orijinal roma dönmeliyim. orijinal roma dönüşü nasıl yaparım. herşeyi unutmuşum... kolayda bir link veya dokuman varmıydı elinizde? ssatlarce mesai ayıramayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

arkadaşlar selamlar. orijinal turkcell romun yedeğini ozzyTR arkadaşın önerisi üzerine ben haızrlamıştım. yani benim tabletin yedek romu o :) ancak şimdi garanti nedeniyle orijinal roma dönmeliyim. orijinal roma dönüşü nasıl yaparım. herşeyi unutmuşum... kolayda bir link veya dokuman varmıydı elinizde? ssatlarce mesai ayıramayacağım...

Turkcell Rom paketi elinizde yok sanırım öyle mi?
    Çünkü dosya elinizde olsaydı içinde nasıl yapılacağını adım adım anlatan metin dosyası bulunuyordu. Ben şu ana kadar iki kez yaptım başarılı bir şekilde.
    O yedek dosyasının linki elimde mevcut değil maalesef ama başka bir sitede şöyle bir sayfa var belki işinize yarayabilir. Yalnız bunu denemedim ben belirteyim.

Link:http://yesilcin.com/index.php/topic,864.0.html

• ARkadaşlar doğum günü hediyesi olarak bu tabletten geldi.Özelliklerinden biraz bahseder misiniz?
  • Arkadaşlar açık uygulamaları kapatamıyorum. Açık uygulamaları görüyorum kenar fakat kaydırsam da kaybolmuyor. Şarjımı yediği için kapatmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar gecen ay tab 2 10.1 aldım. Ve cihaz hakkindaya baktığımda 4.0.4 sürümunun yüklu olduğunu gördüm. Güncellemek istediğimde de cihaziniz guncel yazısı çıktı. Acaba ben cihazımi nasıl güncelleyebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    bu android cihazlarda root, rom olayı nedir tam olarak? Ne işe yarıyor?
    Birde android tabletlere windows phone 8 yükleyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu84 -- 12 Ağustos 2013; 10:29:00 >
  • arkadaslar mrb.
    pek anlamadıgım bır konu oldugu ıcın yardımınızı beklıyorum
    evde ınternete gırmek arada vıdeo ızlemek belkı oyun oynamak ıcın buyuk ekranlı genelde çin malı tabletlere bakarken samsung p5110 tableti buldum adi çin mallarına 300-350 tl vermektense bıraz daha paraya kıyıp samsung almak dahamı mantıklı ne dersınız?
    bu arada samsung 600 tl bu fıyat nasıldır?
    şimdiden teşekkürler
  • onceki mesajıma cevap veren olmadı tabi bu arada ben cihazın beyaz renginin siparişini verdim 1-2 gune elimde olur inşallah
    toplam chıp para vs dusunce 567 tl ye geldi
  • p7510 modelinin son aldığı güncelleme nedir bilgisi olan var mı acaba?
  • Arkadaşlar bir araştırma yapmak istiyorum.

Tableti satın alalı 1 veya 2 yılı geçen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Tableti ilk satın aldığınızda şarj performansı neydi şimdi ne oldu onu soracağım.

Mesela örnek olarak ben;

Tableti satın alma zamanı : 2 yıl

İlk günlerde şarj : Yaklaşık 8 saat (internette gezerken, bluetooth, gps kapalı, ekran ışığı yarım)

Şimdi : 5,5 - 6 Saat (internette gezerken, bluetooth, gps kapalı, ekran ışığı yarım)

Şarj etme sıklığı: Evde olduğumda devamlı şarjda kullanıyorum.

Sizde bunun gibi yanıtlarsanız bataryayı en sağlıklı kullanma şeklini bulmuş oluruz. Sık sık boşaltıp şarj etmek bataryayı daha çok yıpratır diye biliyorum lityum pillerde.
  • FEM dershanesininde verdiği tablet bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -DAYI -- 22 Ağustos 2013; 13:50:54 >
  • Merhaba beyler. Hediye olarak bu tablet geldi. Sim kart takılabiliyor mu? Sim kart yuvası falan göremedim.

• Arkadaşlar Merhaba;

Bende Samsung Galaxy Tab 10.1 P5110 Only Wifi modeli var...

http://yesilcin.com/index.php/topic,235.0.html ş linkte anlatılanları yaptım ama cwm yi yüklerken ODIN, "MD5 Hash Value has invalid" hatası veriyor...

Birçok sitede verilen root.zip (http://www.thedroiddemos.com/downloads/gtab/root.zip) bu sitede Internal Server Error hatası veriyor ve indirilmiyor...

Lütfen birileri bu konuda bana yardım edebilir mi... :((

Teşekkürler...
  • merhabalar
    mayıs ayında kliksadan aldığım tab2 10,1 p5110 haziran sonunda kendini kitlemişti,açılmıyodu
    servise götürdüm yazılım yükledik dediler.aldım normal çalışıyodu
    dün tekrar kendini kilitledi.hadtaiçi tekrar götüreceğim servise
    bu kitlemenin sebebi nedir?
    çok aşırı kullanmıyorum
    sadece internette gezinip oyun oynuyorum
    bu kadar sık arıza vermesi canımı sıktı
    değişm ya da para iadesi hakkım var mı acaba?
    keşke diyorum 200 liralık dandik tabletlerden alsaydım.kullanan arkadaşlarım var o dandiklerden.hiç acımadan saatlerce kullanıyolar düşüyo çocukların elinde akşama kadar vs
    ama tık yok
    ben mi çok şanssızım anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMustaine -- 2 Eylül 2013; 16:18:28 >
  • olliti kullanıcısına yanıt
    Samsung Kies programını pc ne kur tabletini bağlayınca güncelleyebilirsin
  • Korkarım sen şansız bilirsin.
    Bence vakit kaybetmeden iade veya değişim talep et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Arkadaslar ekte resimde goreceginiz gibi saatin yanonda bir eksii isareti var ne ise yarar nedir bulamadim daha once goren silen varmi bunu
     SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU

• Arkadaşlar, Samsung Türkiye garantili Samsung Galaxy 10.1 tabletimi satmak istiyorum. ilgilenen arkadaşlar olursa bana pm yoluyla ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rome34 -- 9 Eylül 2013; 21:53:03 >
  • Arkadaslar bir sorum olacak.
    30 saniyelik ekran isiginin sonmesi sonrasinda tus kilidi neden kendiliginden aktiflesiyor? Sizde de boykle mi oluyor, bunu engellemenin bir yolu yok mu, tus yani ekran kilidinin onune gecemez miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Arkadaslar bir sorum olacak.
    30 saniyelik ekran isiginin sonmesi sonrasinda tus kilidi neden kendiliginden aktiflesiyor? Sizde de boykle mi oluyor, bunu engellemenin bir yolu yok mu, tus yani ekran kilidinin onune gecemez miyiz?

Geçilebilir.
    Ayarlarda bir yerde, belki Ekran kısmının altında, lockcreen kilit ekranı bölümüne gir ve seçeneklerin içindeki 'none' 'hiçbiri' seçeneğini tikle..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.