Şimdi Ara

Brink Bu Haftasonu Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Son dönemde çıkan oyunlar arasında eğlenceli multiplayer deneyimi vâd eden Brink'e Steam'den harika bir kampanya geldi.

Yapılan açıklamaya göre Brink, bugünden itibaren Steam'de %50 indirim ile $24.99'dan satılacak. Pazartesi gününe kadar sürecek olan indirimde bir de yeni etkinlik düzenleniyor. Bethesda, bugün yeni DLC'si çıkan oyunu, bu haftasonu boyunca Steam'den ücretsiz olarak sunuyor

Bunların yanı sıra Steam'de, QuakeCon günleri boyunca, 4-5-6-7 Ağustos tarihlerinde özel indirimler düzenleniyor. Bugünkü indirimde Doom&Quake paketi uygun fiyattan satışa sunuldu. Fiyat listesi için ve Brink kampanyasından yararlanmak için http://buraya tıklayarak Steam'e erişebilirsiniz.

• bu nasıl > bi başlıktır brink üçretsiz
    böyle deyince insanın aklına tamamen üçretsizdir geliyor
  • orıgınal demi oyun
  • DLC sinin ücretsiz olduğunuzu belirtmenizde fayda var.. Bu okuyucuları yanıltmaktan başka bir şey değil..
  • @BSC Misafiri 22:17
    DLC'sinin iki hafta boyunca ücretsiz olduğunu zaten başka bir haberde belirtmiştik. Brink, bu haftasonu genel olarak ücretsiz.

/Samet
  • Samet bey , kusura bakmayın. Yanlış anlamışım :) Haber için teşekkürler..
  • Başlık doğrudur. Brink, Steam Free Weekend kapsamındadır ve indirimi sona erene kadar ücretsiz oynanabilir durumdadır.
  • güzel 2 gün sömürürüz oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

bu nasıl > bi başlıktır brink üçretsiz
    böyle deyince insanın aklına tamamen üçretsizdir geliyor

aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biruni.TR

güzel 2 gün sömürürüz oyunu

nereye sömürüyorsun oyun $24.99'dan satılacak !
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

quote:

Orijinalden alıntı: Biruni.TR

güzel 2 gün sömürürüz oyunu

nereye sömürüyorsun oyun $24.99'dan satılacak !

Haberi okuduğuna emin misin?
  • "orıgınal demi oyun"

Yok korsanı bedava orijinali paralı...
  • konuda ki tüm yorumlara sesli güldüm.
  • Oyunu merak ediyordum, alıp almamakta kararsızdım, iyi bir fırsat olmuş, deneyelim bakalım :)
  • vettörö
  • bir bulamadım bakırköy de bulsam alıcam
  • ARkadaslar bukadarmı cahılsınız okudugunuzu anlamıyorsunuz kurun steamı lıbrary kısmına gırın orada sıze aıt olmayan ama sılık gozuken oyunvar oda brınk o bedava anlamına gelıyor boyle her turlu oyunu ındırebılırsınız gonul rahatlıgıyla
  • ARkadaslar bukadarmı cahılsınız okudugunuzu anlamıyorsunuz kurun steamı lıbrary kısmına gırın orada sıze aıt olmayan ama sılık gozuken oyunvar oda brınk o bedava anlamına gelıyor boyle her turlu oyunu ındırebılırsınız gonul rahatlıgıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.