Şimdi Ara

Mach Xtreme, Urban serisi DDR3-1333 MHz RAM kitlerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Bilgisayar sektöründeki sayılı RAM üreticilerinden Mach Xtreme, üzerindeki farklı desenleriyle dikkat çeken Urban serisi DDR3 RAM'lerini duyurarak ürün gamını genişletiyor.

Yüksek kaliteli alüminyum soğutucularla geldiği belirtilen RAM'ler teknoloji meraklılarının ihtiyaç ve beklentilerine göre 4 GB (1 x 4 GB) ve 8 GB (2 x 4 GB) kitler halinde hazırlanmış. 1333 MHz frekansında ve 1.5V geriliminde çalışan (Intel'in Sandy Bridge platformuyla problemsizce kullanılabilir) RAM'lerin zamanlamaları ise CL9 seviyesinde.

Mach Xtreme'in Urban serisinin fiyatıyla ilgili henüz bilgi verilmemiş.

• Fiyatı uggunsa yani Kingston seviyesine yakınsa yakında satacağım pc ye koyabilirim...
  • traş bıçağı markası gibi.. bir anda öyle bir haber zannettim :))
  • bu marka bırseylere gayret edıyor lakın çok kötu yapıyor be arkadaş corsair ın yenı ram sogutucusuna baktım çin yapımı dedım buna baktım karton gıbı bu ne be döşucektın urban elıte dekı gıbı sogutucu bırde ustlerınde cıft led lı sogutucu dadından yenmezdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

traş bıçağı markası gibi.. bir anda öyle bir haber zannettim :))

• "Bilgisayar sektöründeki sayılı RAM üreticilerinden Mach Xtreme"

Daha önce hiç duymadım...
  • Bu kadar kalitesiz bir ram görmek beni memnun etti.
  • DH test sisteminde bu markanın 6 GB olan bellekleri yok mu. Duymamıs olamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Bilgisayar sektöründeki sayılı RAM üreticilerinden Mach XtremeDaha önce hiç duymadım...

Bilgisayar sektöründeki sayısız ram üreticilerinden Mach Xtreme olması lazımdı
  • O kadarda kalitesiz durmuyor.
  • Kalitesiz falan değil arkadaşlar. Hele yurtdışında SSD leri ile ünlü iyi bir marka.

Zaten yukarıda arkadaşın dediği gibi DonanımHaber test sisteminde bile kullanılıyor.

Lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.