Şimdi Ara

Instagram 150 milyon fotoğrafa ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPhone kullanıcılarının fotoğraf yükleme uygulamaları arasında vazgeçilmezlerden olan Instagram, büyük bir başarıya imza attı.

6 Ekim 2010 tarihinde App Store’dan yayınlanmaya başlayan Instagram, iPhone kullanıcılarına çektikleri fotoğraflarını kolayca yükleyebilmelerini ve eğlenceli filtreler ile paylaşabilmelerini sağlıyor. Kısa süre içerisinde 1 milyon kullanıcı barajını geçen Instagram, şu an dünya çapında 7 milyon kullanıcıya sahip durumda. 

Son bir aydır Instagram en iyi ücretsiz 25 uygulama listesinde üst sıralarda bulunmayı başarıyor. Sadece iPhone için geliştirilen uygulamanın Android platformuna da gelmesi sabırsızlıkla bekleniyor.

Yayınlanmasından bu yana 9 ay geçen Instagram 150 milyonuncu fotoğrafın sunucularına yüklendiğini duyurdu. Günde 1.3 milyon fotoğraf yüklenen Instagram’a saniyede ise 15 fotoğraf yükleniyor. Bu fotoğrafların %80’i ise filtrelenmiş durumda.

Instagram’ın kurucusu Kevin Systrom, 4 kişilik bir ekiple başladıkları projenin 150 milyon fotoğrafa ulaşmasının kendileri için bir mihenk taşı olduğunu, büyük bir sosyal ağ olma yolunda ilerlemeye devam ettiklerini ve artık ünlü simaların da Instagram’a fotoğraflarını yüklemeye başladığını belirtiyor.

Instagram 150 milyonuncu fotoğrafı da basınla paylaştı. 

Instagram 150 milyon fotoğrafa ulaştı 

• Bu program vasitasi ile yukledigimiz fotoyu forumlarda paylasabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiray35

Bu program vasitasi ile yukledigimiz fotoyu forumlarda paylasabiliyor muyuz?

Bulursan burayada yaz tam soyledigin gibi bir program ariyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

quote:

Orijinalden alıntı: yildiray35

Bu program vasitasi ile yukledigimiz fotoyu forumlarda paylasabiliyor muyuz?

Bulursan burayada yaz tam soyledigin gibi bir program ariyorum.

Photo bucket :) cok kullanisli iphone ve ipad icin
  • instagram çok güzel bir foto paylaşım sitesi.

ama kapalı bir grup oluşu;
    "beni takip et seni takip edeyim" mantığı;
    fotolarınızı sınırlı düzeltme ve paylaşım gibi eksileri onu durduruyor..
  • valla tamda dün üye olmuştum yoksa 150milyonu zor görürlerdi
  • http://inkstagram.com sitesinden hesabınıza fotolarınıza ulaşabilir, yönetebilir, linkleri nette kullanabilirsiniz...

meraklısına...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.