Şimdi Ara

İşte karşınızda Nokia N8 ile çekilmiş profesyonel stop motion çalışması: Gulp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte karşınızda Nokia N8 ile çekilmiş profesyonel stop motion çalışması: Gulp

Akıllı telefonlarda ve tablet bilgisayarlarda git gide daha başarılı dijital kamera donanımlarına yer verilmesinin bazı fotoğrafçıların ve yönetmenlerin dikkatinden kaçmadığını söylemek mümkün. İnternet ortamında mobil cihazlar kullanılarak çekilmiş müzik kliplerine ve hatta moda fotoğrafı çekimlerine daha önce rastlamıştık. Bu seferki çalışmanın misafiri Nokia'nın 12 megapiksel çözünürlüğünde 1/1.83-inç sensör, 28 mm f/2.8 Carl Zeiss objektif, otomatik odaklama ve xenon flaş gibi özelliklere ev sahipliği yapan modeli N8.

Üç tane Nokia N8 ile çekilen ve Gulp olarak isimlendirilen stop motion çalışması için dünyanın en büyük stop motion setinin (yaklaşık 1.021 metrekare) oluşturulduğu belirtiliyor. Stop motion animasyonunda bir balıkçının başından geçenler anlatılıyor.

Şimdi daha fazla uzatmadan sizi çalışmayla ve kamera arkası görüntüleriyle baş başa bırakıyoruz.

• Tüm videoları seyrettim çok güzel hazırlamışlar :)
  • Nokia ne hallere geldi. Yazık...
  • Güzel olmuş beğen tıkla..
  • ala ala yunus nerde sony ericsson hisse verdi mi?
    iphonecular nerde
    aaaa nerdesiniz nolur eleştirin ya
  • Amcamda var bu telefon kamerasi cidden cok iyi
  • Hmm ee peki ne yapalım şimdi?

Bi kamera için gidip N8 mi alalım anlamadım ki?
  • Yalnız filmin tamamının N8 ile çekildiği gibi bir kanıya varmayın. Stop montion tekniğinde filmdeki her bir kare tek tek çekilir ve bilgisayarda birleştrilir. Yinede güzel olmuş. Kim ne derse desin N8 şuanki en iyi kameralı telefon.
  • çok güzel yapmışlar
  • Emeğe saygım var ama Nokia hala gözümde aynı.
  • Video gayet güzel olmuş.Beğendim.
  • güzel çalışma :)
  • mesajım bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be helal olsun, bazıları reklammış gibi yorumlamışlar, fakat nokia n8 i satacağı kadar sattı bence bunu reklam olsun diye yapmamışlar
  • ah birde yazılım da AKILLANIP , reklam yapmadan ürün satsa şu NOKİA....
  • Yahu arkadaşım ben bir anlam veremiyorum şu boş konuşan arkadaşlara. Güzel bir çalışma yapılmış N8 ile (başka bir cihazda olabilirdi,arc mesela) ama millet halen Nokiayı eleştiriyor. Ya kardeşim sanane Nokiadan,sana kimse N8 al demiyor. Nokia şöyle nokia böyle,tamam nokia iyi vaziyette değil de bu niye dokunuyor size. Eleştiri de yaparsınız o da banane ama bu konu yeri değil bence..

Bir arada kısa film yarışması vardı çok güzel fimler çekilmişti.. Kamerası gerçekten çok iyi,Nokia şu kameraya verdiği önemini eleştirilen şeylere verseydi keşke..

Saygılar.
  • Müthiş olmuş.

Kamera arkası görüntüleri de izlerseniz nasıl bir iş olduğunu anlarsınız. Bu arada tüm kareler N8 ile çekilmiş, hatta 3 adet N8 ile.
    http://blogs.nokia.com/nseries/2011/07/29/nokia-gulp-coming-very-soon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 3 Ağustos 2011; 22:24:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE

Yahu arkadaşım ben bir anlam veremiyorum şu boş konuşan arkadaşlara. Güzel bir çalışma yapılmış N8 ile (başka bir cihazda olabilirdi,arc mesela) ama millet halen Nokiayı eleştiriyor. Ya kardeşim sanane Nokiadan,sana kimse N8 al demiyor. Nokia şöyle nokia böyle,tamam nokia iyi vaziyette değil de bu niye dokunuyor size. Eleştiri de yaparsınız o da banane ama bu konu yeri değil bence..

Bir arada kısa film yarışması vardı çok güzel fimler çekilmişti.. Kamerası gerçekten çok iyi,Nokia şu kameraya verdiği önemini eleştirilen şeylere verseydi keşke..

Saygılar.

hafif dokundu galiba size ? !! içinize sinmiyorsa OLUMSUZ yorumlar , eleştirite gelemiyorsanız LAF yapmaya gerek yok. sizde N8 olmayabilir ama bende arc / ipod touch 4 / n8 var, derdiniz bu olmasın , siz sadece yazarsanız ben alıp kullanıyorum ve eleştiri yapıyorum. NOKİA a nın DH çatısı altında bile ( İLK İNCELEME DH YAPTI ) bir çok olumsuz eleştirisi var incelemelerde , özellikle yazılımının altı BOŞ ...

N8 e almaya paranız yok , reklamını övüyorsun daha cihazın TR çıkış fiyatı ile şuandaki ALINABİLİR fiyatı ve 2 Cİ el piyasasından haberiniz bile yoktur , forever android / İOS

• akıllı adam işi değil :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.