Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6010ST LL044EA indirim vardı ---1543tl world ile 1443tl---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
11.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6010st-intel-core-i5-2410m-23ghz-6gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll044ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760582&categoryId=98

arkadaşlar ben kendime aldım hiçbir fikrim yok ürün hakkında ama diğer sitelere oranla indirimli duruyor.Umarım hayırlı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilal47 -- 9 Ağustos 2011; 17:11:45 >

• bunu daha önce görmedim ama Bimeks ve Teknosa 1700 TL ye i7 li bir verisyon vermişlerdi, bayağı iyiydi özellikleri.
  • 6770 ddr5 ram bu para verilir bu cihaza.
    Hepsiburada.comdan olmasa düşünmeden alınır.
  • Bende ekran kartına baktım hemen

Bellek 1gb GDDR5
    Bellek Arayüzü 128bit

Fiyat güzel ama işin içinde h.b varsa düşünmek gerekir
  • almakla hata mı ettim:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

almakla hata mı ettim:(

Hocam eğer ürününü HB kısa bir sürede yollar ise muhtemelen uzun zamandır yaptığın en karlı alışverişi yaptın harika fiyat
  • özelliklere bak işletim sistemine bak
  • Orası rezalet canım. Ultimate allahın emri yani
  • O kadar HB şikayeti okudum ki.. Sipariş vermeye korkuyorum:)
  • fiyat harika...hb den çok alışveriş yaptım ben hiç sorun yaşamadım...yaşayanlarda var tabi...ama bence kaçırmamaniyi olmuş... nerdeyse aynı fiyata dell 5110 aldım bem...bu onu ikiye katlar bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8550 -- 3 Ağustos 2011; 16:04:38 >
  • Güvenliğiniz için sipariş bilgilerinizin bankadan onayı bekleniyor... ne kadar daha bu mesaj yazar?Daha onaylanmadı?
  • Fiyat bu özellikteki bir marka modele göre çok da harika değil,
    bu fiyata DELL in i7 işlemcili modeli satılıyor. ekran kartı GT525 ama işlemci de o farkı kapatıyor, ram ve hdd zaten para eden farklar değil.
  • bencede o kadar iyi değil fiyatı 1500 liraya i5 işlemci,bir ekran kartı için bende vermem o parayı şahsen,

800-900 liraya(puanla birlikte) 5650 hp yi alanlar en büyük karı etti geçenlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 3 Ağustos 2011; 16:46:14 >
  • bu işlemci 4-5 yıl iş görmez mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpantin

Fiyat bu özellikteki bir marka modele göre çok da harika değil,
    bu fiyata DELL in i7 işlemcili modeli satılıyor. ekran kartı GT525 ama işlemci de o farkı kapatıyor, ram ve hdd zaten para eden farklar değil.

Ekran kartlarının hızı performansı almış başını gitmişken, işlemciler ekran kartlarını besleyemez haldeyken i7 nasıl olurda GT525 ile HD6770 arasındaki dağları geçtim ülkeler kadar farkı kapasın?
  • Onu bunu bilmemde özellikleri dengeli bir model olmuş ne işlemcisi ne ekran kartı nede ram fazla herşey ideal ve kararında fiyatının hakkını veriyor

i7 olupta gt520 ekran kartı olmuş ne işe yarar
  • i5 bu modeli kötümü işimi görmez mi?
  • Yinede bence fiyatı şuanki piyasa şartlarında, evet ekran kartı süper dedik fakat bi gt540 ile arasında yada 5650 ile fiyat farkı çok uçurum değil. Yani 1350 TL olsa şuan bu cihaz hiç düşünmeden onlarca siparişi verilebilir. Ama normal bir kullanıcı olarak 50-100 tl görmem deniyorsada alınabilir. BEn çok ama çok oyun düşkünü olmadığım için bi i7 li cihaz alırım o paraya(kişisel görüşüm)
    Ama bu hpde de 4 usb var 2*3.0, 2*2.0 birde parmak izi okuyucu, bunlar da artı olarak görülebilir...
  • Ve 200 lira senin için değerliyse ben olsam ,
    http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-3320st-intel-core-i5-480m-islemci-4gb-640gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll082ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760808&categoryId=98#ileri
    bu cihazı da almayı düşünebilirdim. Ama 200 lira önemsiz ise 1500 e o cihaz alınır tabiki.Ve ekran kartı çok mühim ise tabi.

• İki ürün arasında 200TL'den çok daha fazlası var. Ben böyle düşünüyorum en azından. Hatta diğeri sıcak bile değil o fiyata çok daha performanslı Asus alınabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.